Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziekuje slicznie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

a dojde po numerach z jakiego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dojde po numerach z jakiego silnika?

ETKA dojdzie ;)

8E0 413 031 DF przód 1BE wersje 4,6cylindrowe. Kategorie wagowe od 0JB do 0JG

8E0 513 036 T tył 1BE wersje 4,6 cylindrowe - wszystkie kategorie wagowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:podziekowal slicznie

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 23:27 ----------

to mam jeszcze pytanie, jak sie demontuje/montuje element nr 7. to mam luzne w tylnych drzwiach, i coraz bardziej mnie to irytuje .....

ID8u8cl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis opis lub fotostory z wymiany zwyklego radia na rnse? Glownie chodzi o kosz bo ne wiem jak mam sie do tego zabrac zeby nic nie polamac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamać to będziesz musiał a raczej powycinać jeśli masz tunel 1Din :wink:

Gdzies na forum widziałem zdjęcie co dokładnie trzeba wyciąć ale w którym wątku to nie wiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Tutaj coś jest :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Może to cos pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

W b7 w avancie masz inaczej otwarty do przykrecania lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamać to będziesz musiał a raczej powycinać jeśli masz tunel 1Din :wink:

Gdzies na forum widziałem zdjęcie co dokładnie trzeba wyciąć ale w którym wątku to nie wiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Tutaj coś jest :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Może to cos pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał :wink:

dzieki dzieki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

W b7 w avancie masz inaczej otwarty do przykrecania lamp.

A w sedanie ?

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

W b7 w avancie masz inaczej otwarty do przykrecania lamp.

A w sedanie ?

Sent from my

Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jego temat i przeoczyłem stronę z nowymi felgami :decayed:

Szkoda, że dopiero na wiosnę zakłada i że to nie 9J. Jeszcze podobne z wyraźniejszym rantem i ET33 widziałem z A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8,5x19 et32 i moim zdaniem to dobre rozwiazanie.

9x19 jest troszkę przyszerokie, jak dla mnie , ale o gustach sie nie dyskutuje.

Możliwe ze Et 41 będzie przecierać w 9-calowej feldze i trzeba będzie zakładać dystanse, a et 33 może przycierac na blotnikach, bo u mnie juz nawet palca nie włożę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam ma 9J 19 z ET44 z RS6 i wchodzą bez problemu, nawet dystans dał, więc może nie było by tragedii. Wolę się jednak dobrze rozejrzeć, niż eksperymentować na własnym portfelu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8,5x19 et32 i moim zdaniem to dobre rozwiazanie.

9x19 jest troszkę przyszerokie, jak dla mnie , ale o gustach sie nie dyskutuje.

Możliwe ze Et 41 będzie przecierać w 9-calowej feldze i trzeba będzie zakładać dystanse, a et 33 może przycierac na blotnikach, bo u mnie juz nawet palca nie włożę...

Wszystko zależy od opony i zawieszenia :whistling: u mnie jest 19x8,5J ET25 guma 215/35 i tylko czasem coś przyszura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam ma 9J 19 z ET44 z RS6 i wchodzą bez problemu, nawet dystans dał, więc może nie było by tragedii. Wolę się jednak dobrze rozejrzeć, niż eksperymentować na własnym portfelu :decayed:

Może ma wlasnie dystans zeby nie przybierało o amory? :P

BTW,: ktoś szuka białej B7? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...