Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno ori... Ja bym to reklamował...

Na pewno ori zakupione w październiku 2012 na oficjalnej stronie przez mojego kolegę który mieszka w UK przywiózł mi je w grudniu do domu , w lutym zakładałem opony i jedna felga została uszkodzona , nie chciało mi sie znowu pisać jakiś papierów , wysyłać ich do UK więc sprzedałem je i znowu założyłem swoje poczciwe Artec L które sa na sprzedaż Artec L 5x112 205/40/18 i 215/40/18 Falken (3741215194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze jest to, że dzwoniłem dzisiaj do tego sprzedawcy i powiedział, że on ciągle handluje i jednymi i drugimi felgami i powiedział, że te podróbki to to samo co ori 3SDM tylko nie ma na nich firmowego logo ani nie są w kartonach podpisanych 3SDM powiedział, że wszystkie felgi są produkowane w Tajlandii tylko później jest podział na różne kartony powiedział, że oprócz ceny te felgi fizycznie niczym się nie różnią a wiadomo firma 3SDM musi zarobić( koszulki, kalendarze, strony internetowe i.t.p....) więc bądź tu mądry i pisz wiersze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ori... Ja bym to reklamował...

Na pewno ori zakupione w październiku 2012 na oficjalnej stronie przez mojego kolegę który mieszka w UK przywiózł mi je w grudniu do domu , w lutym zakładałem opony i jedna felga została uszkodzona , nie chciało mi sie znowu pisać jakiś papierów , wysyłać ich do UK więc sprzedałem je i znowu założyłem swoje poczciwe Artec L które sa na sprzedaż Artec L 5x112 205/40/18 i 215/40/18 Falken (3741215194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ;)

Tak z ciekawości, czym została uszkodzona ? Może to nie słaba jakość felgi a słaby profesjonalizm wulkanizatora. Przy niskich profilach są specjalne nakładki na rant felgi, wtedy nie ma możliwości uszkodzenia felg.

@sysek27 najlepiej by było do tego sprzedawcy podjechać i porównać te dwie firmy, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że mają taką samą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profesjonalizm wulkanizatora nie wątpię od 14 lat tylko i wyłącznie u niego zakładam różne opony na różne felgi . Uszkodzona została maszyną do zakładania opon , nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa , ale tą częścią gdzie jak połozy się felgę na górę tej maszyny to takie chwytaki ja łapią i ściskają aby felga sie nie ruszała , przekręcała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Tobie, że chyba jednak coś spieprzył.

Na te chwytaki są nakładki plastikowe, żeby przesunęła się felga to albo słabo ścisnęło albo on zblokował oponę przy zakładaniu. Samym ściskaniem to nawet chińskiej się nie uszkodzi. Wszystkie koła składam sobie sam u znajomego i nie zdarzyło mi się by tak uszkodzić felgi, w inny sposób też nie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie spieprzył , te plastikowe nakładki mają takie ząbki i te ząbki wbiły się w felgę , wiem bo widziałem jak zakłada mi opony , jak zakładał mi na polerowane felgi opony to nawet pod łyżkę brał filc aby ich nie uszkodzić i pod butle do strzału też podkłada jakąś szmate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz, że tak było, to ... nie mam słów, pierwsze słyszę by to wbiło się w felgę, trafiłeś albo na wybrakowany towar, albo te felgi to jakaś lipa za wygórowaną cenę. U mnie nawet po świeżym proszku nie miały śladu od tego.

Ciekawe czy ktoś jeszcze miał taką przygodę z 3SDM :shock3:

Jakieś foty masz jak siadły Tobie na aucie te fele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nas to ździwiło bo to sie stało na jednej feldze 9,5 J . Felgi sprzedałem koledze który ten mankament spolerował . Felgi miały być na mojej borze a poszły do innej bory w sedanie https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1150916_10151910199610561_1856663333_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś numery zestawu naprawczego do wybieraka skrzyni biegów?

Mam luz na drążku taki, że lata jak żyd po pustym sklepie. Przez to mam problem z wbiciem dwójki- bo muszę jej szukać.

Co tam mogło się sp...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdził bym najpierw czy na skrzyni coś sie nie poluzowało, lub czy skrzynia siedzi solidnie.

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś numery zestawu naprawczego do wybieraka skrzyni biegów?

Mam luz na drążku taki, że lata jak żyd po pustym sklepie. Przez to mam problem z wbiciem dwójki- bo muszę jej szukać.

Co tam mogło się sp...?

8e0 798 151 b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdził bym najpierw czy na skrzyni coś sie nie poluzowało, lub czy skrzynia siedzi solidnie.

Wysłane z hajźla

Raczej tak- nic nie drgało, drążek nawet teraz nie drga - jedynie ma luz- obstawiam, że poduchy całe. Bardziej obstawiam wybierak lub tuleję na cięgnie (jedną już mam przespawaną z plastikowej na przegub kulowy metalowy).

8e0 798 151 b

Dzięki Tomku- też to znalazłem i miałem zamawiać dzisiaj. To jest do wybieraka czy do cięgna? (ETKA pokazuje cięgno- ale na zdjęciach widać, że to chyba jednak do wybieraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - potrzebuje numer uszczelki pod kape zaworow do BPW, sprawdzicie? sprawdze sobie koszt na gajosie... musze wymienic bo olej leci jak smok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Tomasz, niech Ci to Bóg wynagrodzi w dobrej feldze...

Szukam takiej, bo roti już prawie sprzedane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...