Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No jak to sprzedane jak mówiłeś jeszcze kilka dni temu że nigdzie nie wystawiałeś :shock3:

Jeden tel i sprzedane, nawet zdjęć nie robiłem :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek auto zostaje? :wink:

Opublikowano
No jak to sprzedane jak mówiłeś jeszcze kilka dni temu że nigdzie nie wystawiałeś :shock3:

Jeden tel i sprzedane, nawet zdjęć nie robiłem :wink:

Z ile poszły jeżeli to nie tajemnica :wink:

Opublikowano
  • Autor
Tomek auto zostaje? :wink:

Jeszcze nie wiem, z jednej strony szkoda sprzedać bo przyjemnie się jeździ, zaś z drugiej strony chciałoby się coś nowszego do modzenia. Jakbym zmieniał to tak dopiero marzec/kwiecień, oczywiście musi się najpierw B7 sprzedać :wink:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

No jak to sprzedane jak mówiłeś jeszcze kilka dni temu że nigdzie nie wystawiałeś :shock3:

Jeden tel i sprzedane, nawet zdjęć nie robiłem :wink:

Z ile poszły jeżeli to nie tajemnica :wink:

Jeszcze leżą w garażu ale jest kupiec co je bierze za 4K z oponami.

Opublikowano

Takie plany :decayed: Ja to nie wiem czego szukać już :facepalm: Te 2.0 TDI sprawowały się jakoś? Aby wtopy nie było :doh:

Opublikowano
  • Autor
Takie plany :decayed: Ja to nie wiem czego szukać już :facepalm: Te 2.0 TDI sprawowały się jakoś? Aby wtopy nie było :doh:

Mój się sprawuje znakomicie :decayed: wszystkie wady usunięte, spalanie w granicach 7L/100, do 240kmh się rozpędza, nic tylko brać :decayed:

Opublikowano
Takie plany :decayed: Ja to nie wiem czego szukać już :facepalm: Te 2.0 TDI sprawowały się jakoś? Aby wtopy nie było :doh:

Mój się sprawuje znakomicie :decayed: wszystkie wady usunięte, spalanie w granicach 7L/100, do 240kmh się rozpędza, nic tylko brać :decayed:

Wszystko ładnie tylko mi powiedź co ja w twoim aucie będę rezał? :grin:

Opublikowano

Powiedzcie mi, czy jest sens myśleć o airride do mojego B7?

Po prostu jest wiele sytuacji w których nie chce jeździć obniżonym autem juz, ale tez wiele gdzie mi tego brakuje. Nie chce twardego zawieszenia, ale takie w ktorym moge regulowac wysokosc, bez brudzenia sie, wiec gwint nie byl nigdy dla mnie opcja.

Ogladalem pare ofert w sieci i znalazlem cos takiego:

AUDI A4 B6 & B7 S4 RS4 AIR LIFT AIR RIDE SUSPENSION KIT 4 WAY MANUAL PADDLE KIT | eBay

cena niemała ale jeszcze taka ze mógłbym przełknąć....

Co myslicie? Bedzie to dobre?

Opublikowano

o kurcze cena zabija za 10 tys zł to w pl masz airide złożonego na nowym gwincie KW lub bilsteina z regulacją twardości i wszystko pozostałe z górnej półki

Opublikowano

To produkt z USA- nie wiem co to za jakość...

Bilstein z regulacja twardości nowy tez swoje kosztuje....

Opublikowano
  • Autor
o kurcze cena zabija za 10 tys zł to w pl masz airide złożonego na nowym gwincie KW lub bilsteina z regulacją twardości i wszystko pozostałe z górnej półki

Ciekawe gdzie są takie promocje mają...

Opublikowano
o kurcze cena zabija za 10 tys zł to w pl masz airide złożonego na nowym gwincie KW lub bilsteina z regulacją twardości i wszystko pozostałe z górnej półki

Ciekawe gdzie są takie promocje mają...

Na pomorzu :)

No kurcze nowy gwint KW V2 kosztuje w granicach 5 tys to za nastepne 5 tys masz 2 kompresory , bałwanki , przewody , i te inne pierdoły potrzebne do montażu . Napisz do rdzewa za ile złożył swój airide myślę ze w granicach 5 tys na jakimś używanym gwincie , np. do mojej bory mogłem zrobić aira za 3,5 tys z własnym gwintem a efekt byłby taki

Opublikowano
  • Autor

Wiem że buła dał 9tyś ale co z tego jak nikt nie wystawi kwitka dla RS żeby to przeszło TUV

Opublikowano
Wiem że buła dał 9tyś ale co z tego jak nikt nie wystawi kwitka dla RS żeby to przeszło TUV

No tu masz racje...

Opublikowano
  • Autor
Takie plany :decayed: Ja to nie wiem czego szukać już :facepalm: Te 2.0 TDI sprawowały się jakoś? Aby wtopy nie było :doh:

Mój się sprawuje znakomicie :decayed: wszystkie wady usunięte, spalanie w granicach 7L/100, do 240kmh się rozpędza, nic tylko brać :decayed:

Wszystko ładnie tylko mi powiedź co ja w twoim aucie będę rezał? :grin:

Coś się znajdzie ale zamiast w rezanie zainwestuj kasę w siebie :grin:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Wiem że buła dał 9tyś ale co z tego jak nikt nie wystawi kwitka dla RS żeby to przeszło TUV

No tu masz racje...

Poszukaj zestaw z AccuAir :wink:

Opublikowano

Nie polecam tego zawiasu. Jak dla mnie jest za miękki, tzn. Mega komfortowy ale na dużą glebę się nie nadaję, chyba, że jeździmy bez pasażerów. Air do nas to 7k.

Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Miękki? Ale tam jest regulacja twardości....

Opublikowano

O dosyć małym zakresie.

Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A da sie aira pod takie coś podłączyć?

8a3u3u6u.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.