Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszystko się da tylko trzeba się znać i wiedzieć jak.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dobra, to mam cel na ten rok. :)))

Opublikowano

Nie chciał by ktoś lusterka B7 fotochrom z kompasem czarne :wink:

jak coś zapraszam na PW

Opublikowano

To b8

Tuuuupom zapodaj.... :)

Opublikowano
A da sie aira pod takie coś podłączyć?

http://img.tapatalk.com/d/14/01/13/8a3u3u6u.jpg

Co to za przyciski? :naughty::mysli:

Opublikowano
To b8

Tuuuupom zapodaj.... :)

no to ladnie bo zdesio na tablicy s line jest za 400 zl tez do b8 http://tablica.pl/i/oferta/4-grill-do-audi-a3-i-a4-ia6-i-s-line-od-2009roku-CID5-ID2LACh.html?code=0a15f7f089

a ten 3 to nie do b7??

Opublikowano

Panowie, CZeba mi numery do ori ledów do rejestracji które podejdą do b7 bez błędów i zbędnego kombinowania, kto to rezał?

Opublikowano

Nie ma takich bez błędu. :wink: Możesz wrzucić z A5 ale rezystor musi być albo adapter z kufateca - ja taki mam.:wink: Napisz do TOMNIK'a może on Ci zrobi moduł LED.:wink:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/ :wink:

Opublikowano

Albo kasowniki z motohid.pl

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Osobiscie z modulow od Tomnika jestem zadowolony ;)

wyslane z niestandardowego s4 active

Opublikowano
bnim.jpg
Opublikowano

Panowie Pytanie mam. Proszę sie nie śmiać ale laik jestem w temacie audi :/ Możecie mi powiedzieć o co chodzi w lusterkach z kompasem ? czym one sie różnią od zwykłych fotochromów , czy na tych z kompasem pojawiają sie jakaś informacja w którą stronę jedziemy czy co ? . Wiem że w vv był np fotochromowe z zegarkiem czyli była wyświetlana godzina a z kompasem o co caman ??

Opublikowano

img534.imageshack.us/img534/262/lusterkofotochromkompas.png

Opublikowano

pokazuje się odpowiednia literka N, S, W, E i chyba SW,SE,NE,NW odpowiednia kierunkowi w którym jedziemy :wink:

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź ;-)

eeeeee jak wyrobicie emotikonki ??

Opublikowano
Dzięki za szybką odpowiedź ;-)

eeeeee jak wyrobicie emotikonki ??

napisz do prezesa, moze jakis admin tez bedzie mial prawa Ci je wlaczyc. prawdopodobnie masz je systemowo wylaczone, mi sie tez to zdarzylo, i admin mi dal prawa do zalaczania emotikonek...

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

jozek, o co Ci chodzi z tym autem???

że auto z Piły?? :decayed:

Opublikowano

Panowie jakie aku do mojej niuni chodzi mi o parametry i firme bo musze kupić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.