Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polubione :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj zauważyłem , że auto jakby lepiej szło . Troche chłodniej jest wczoraj było dużo cieplej i auto słabiej jechało już wcześniej takie coś odczuwałem ale teraz to jest bardziej wyraźna różnica. Czy to może być coś IC ?

Opublikowano

pany mam pytanko grill s line bedzie pasowal pod zwykly zderzak?

Opublikowano

niee

Opublikowano

pany mam pytanko grill s line bedzie pasowal pod zwykly zderzak?

Będzie, ale po małym cięciu zderzaka i nie za fajnie to wygląda. Od biedy można jednak spróbować tyle tylko że później zderzak na śmietnik jakbyś chciał na s-line zmienić.

Gdzieś na forum jest zdjęcie z takim grillem w zwykłym zderzaku, ale nie pamiętam gdzie i kto wklejał

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zauważyłem , że auto jakby lepiej szło . Troche chłodniej jest wczoraj było dużo cieplej i auto słabiej jechało już wcześniej takie coś odczuwałem ale teraz to jest bardziej wyraźna różnica. Czy to może być coś IC ?

Dla diesla im chłodniej tym lepiej.

Opublikowano

Dzisiaj zauważyłem , że auto jakby lepiej szło . Troche chłodniej jest wczoraj było dużo cieplej i auto słabiej jechało już wcześniej takie coś odczuwałem ale teraz to jest bardziej wyraźna różnica. Czy to może być coś IC ?

Dla diesla im chłodniej tym lepiej.

W wakacyjnym okresie jest to zauważalne również w czasie i po deszczu :wink:

Opublikowano

A co to za dziwna czystka, że zniknął cały B5 BATTALION ? :huh:

Opublikowano

Wiem, że lepiej ale to dość spora różnica. Może być uszkodzony IC ?

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że lepiej ale to dość spora różnica. Może być uszkodzony IC ?

A świszczy Ci pod maską jak wciśniesz gaz?

Opublikowano

nie, nic nie słyszałem. W sumie jak będzie ładna pogoda na weekend to i tak chce się zabrać za egr więc od razu sprawdze ten IC. A Jest dużo roboty żeby dołożyć drugi IC z wersji 170 km ?

Opublikowano
  • Autor

IC w zasadzie może się jedynie rozszczelnić. Trochę roboty jest i trochę gratów też trzeba. Jedynie belkę z przodu można przerobić żeby nie kupować ori.

Opublikowano

Ty dokładałeś nie ? Jaki koszt tego ?

Opublikowano
  • Autor

Kiedy to było...

Na szybko co potrzebujesz:

- IC z BRD lub 2.0T

- mocowanie IC z gumkami

- kierownica powietrza

- dwa węże do turbo i belki

- kolanko z rury do belki

Myślę że 500-600zl max

Opublikowano

czyli tragedii nie ma, myśle żeby na wakacje troche mocy dorzucić jakieś 50 PS czyli podobnie jak u Ciebie może Ciut wiecej i na to powinno to wystarczyć nie ?

Opublikowano
  • Autor

Na seryjnych gratach raczej 200km nie wydmuchasz... Ale 2 ori IC w zupełności wystarczą.

Opublikowano

nie chce na ori gratach. Chce jakieś lepsze turbo wstawić np. Ale przed tym trzeba się pozbyć bolączki naszych silników. Czy zaryzykować bez przeróbki pompy oleju ?

Opublikowano

Zobacz w jakim jest stanie bo to nie problem zrzucić dół i zerknąć... :wink4:

U mnie pompa oleju "wyszła" właśnie przy robieniu turba, montażu FMICa... I dobrze, że tak się stało bo napęd wyglądał tragicznie! Fotki gdzieś u mnie w temacie... :hi:

Opublikowano

tylko zastanawiam się gdzie go oddać żeby zrobić tą pompe oleju. W polsce jak to w polsce ciężko znaleźć dobrego mechanika a przynajmniej u mnie a w DE skasują mnie tak że mi się odechce


Ale zawsze lepiej zrobić to dla bezpieczeństwa, to niczemu w sumie nie zaszkodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.