Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok bedę pytał :) Dzięki :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żarniki w B7 są D1S ?

Opublikowano

:yes2:

Opublikowano

Heh racja ale mam bi-xenon to będzie d1s :) a żeby mymienic zarnik trzeba wykręcić lape ?

Opublikowano

Z prawej wyciągasz puchę filtra i dostęp elegancki. Gorzej ze stroną kierowcy bo mniej miejsca po odkręceniu zbiorniczka płynu wspomagania.

Opublikowano

Witam. U mnie w A4 B7, ostatnio zauważyłem że kiedy silnik nagrzeje się do optymalnej temperatury, np. jadąc w trasie to przy włączonym trybie AUTO przy temp. 21 stopni , ze środkowych kratek nie leci powietrze. Tylko po bokach oraz szyba przednia i chyba nogi. Ale gdy przełącze na sterowanie ręczne kratki szyba i nogi to wieje normalnie przez wszystkie kratki. Kiedy zmniejsze temperature na 18 stopni to zaczyna dmuchać również przez środek. Czy to normalne?

Opublikowano
  • Autor

vcds pokazuje jakieś błędy na klimatroniku? Może wystarczy zrobić nastawy standardowe i będzie dmuchać normalnie.

Opublikowano

Nie wiem nie sprawdzałem komputerem

Opublikowano

Chłopaki jakie macie kable do łączenia się z autkiem ? Może ktoś ostatnio kupował i ma jakiś link :) W jakiejś normalnej cenie :)

Opublikowano

ile za niego chcesz ?

Opublikowano

Witam. U mnie w A4 B7, ostatnio zauważyłem że kiedy silnik nagrzeje się do optymalnej temperatury, np. jadąc w trasie to przy włączonym trybie AUTO przy temp. 21 stopni , ze środkowych kratek nie leci powietrze. Tylko po bokach oraz szyba przednia i chyba nogi. Ale gdy przełącze na sterowanie ręczne kratki szyba i nogi to wieje normalnie przez wszystkie kratki. Kiedy zmniejsze temperature na 18 stopni to zaczyna dmuchać również przez środek. Czy to normalne?

Tak ma byc
Opublikowano

Czy wy też tak macie że czasem nie możecie patrzeć na swoje OOOO. Moja jest tak brudna że najchętniej bym ją omijał z daleka. Na szczęście jutro weekend i ma być pogoda więc mycie i smalcowanie na zimę :)

P.S. wiem że OT ale nie moglem się powstrzymać. Komuś powiedzieć musiałem by mnie zrozumiał, bo jak powiedziałem to żonie to popukała się w czoło :)

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano
  • Autor

Witam. U mnie w A4 B7, ostatnio zauważyłem że kiedy silnik nagrzeje się do optymalnej temperatury, np. jadąc w trasie to przy włączonym trybie AUTO przy temp. 21 stopni , ze środkowych kratek nie leci powietrze. Tylko po bokach oraz szyba przednia i chyba nogi. Ale gdy przełącze na sterowanie ręczne kratki szyba i nogi to wieje normalnie przez wszystkie kratki. Kiedy zmniejsze temperature na 18 stopni to zaczyna dmuchać również przez środek. Czy to normalne?

Tak ma byc

U mnie dmucha caly czas, co innego jak zmienisz temp. w tedy schladza lub dogrzewa.

Opublikowano

u mnie tak samo jam mam na 22* ustawione to jest praktycznie cały czas nadmuch na minimum ale czuć że powietrze leci


:hi:Pojawił mi się mały problem, wracałem teraz od wujaszka i zaczeło mi coś tak jakby chrobotać przy silniku konkretnie to tak jakby przy rozrządzie , czy to oznacza że mogła pójść jakaś rolka ? Na rozrządzie zostało jeszcze ponad 30 tys wszystko jest w książke wpisaną i w serwisie potwierdzili ...


taki jakiś dziwny dzwięk to jest...
Opublikowano

Tylnie lampy w b7 wykrecamy jak w b6 ?

Opublikowano

Nie wiem jak w b6, ale b7 ma od środka jedna śrubę pod zaślepką od strony klapy.

Opublikowano

Boczne są na jeden płaski śrubokręt, a w klapie dwie nakrętki 10 bodajże ( jedna metalowa a druga plastikowa)

Panowie nie wiem czy to tylko u mnie,

Czy jaak jest poniżej 5 st a klime macie ustawiona na szybę przyciskiem z szyba to po włączeniu spryskow wentylator klimy przyspiesza do prawie maxa?

Idzie to jakoś wyłączyć?

Edytowane przez Grzehu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.