Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a macie foto jaka to jest różnica ?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy ktoś ma założone lub przymierzał fotele recaro z S6 C6 ??? :eusathink:

Opublikowano

Dopiero co wsadziłes recaro :decayed:

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy ktoś ma założone lub przymierzał fotele recaro z S6 C6 ??? :eusathink:

Powinny pasować, skoro sline z A6 pasuje

Opublikowano

Dopiero co wsadziłes recaro :decayed:

Tak tak, ale coś mi spać nie daje taki pomysł by przednie zmienić lub chociaż przymierzyć :grin:

Panowie czy ktoś ma założone lub przymierzał fotele recaro z S6 C6 ??? :eusathink:

Powinny pasować, skoro sline z A6 pasuje

No właśnie te wchodzą, ale recarosy są wyższe i ciekawe czy nie walną w sufit, no i jak dużo zajmują przestrzeni w aucie :)

Opublikowano

to jak będziesz zdecydowany na te z a6 to pisz jaka cena za te :D


Powie ktoś coś na temat regeneracji gwintu ? Warto kupić używkę i zregenerować czy lepiej kupić nowy co wiadomo wiąże się z wyłożeniem troche kasy. I ile tak orientacyjnie może taka regeneracja kosztować ?

Opublikowano

który mi powie czy w b7 było doświetlanie zakrętów ?

Opublikowano

który mi powie czy w b7 było doświetlanie zakrętów ?

bylo

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

na jakiej zasadzie to działa ?


już wyczytałem że halogeny się zapalają :decayed:

Opublikowano

Był tylko bix skrętny, halogeny to już nie fabryczne rozwiązanie w tym modelu jak dobrze kojarzę :) .

Opublikowano

na jakiej zasadzie to działa ?

już wyczytałem że halogeny się zapalają :decayed:

Jakie halogeny? :facepalm:

Opublikowano

Był tylko bix skrętny, halogeny to już nie fabryczne rozwiązanie w tym modelu jak dobrze kojarzę :) .

Dokładnie

Opublikowano

a bix skrętny to ja mam ale gdzieś mi tu się o halogenach pojawiło i nie wiedziałem teraz do końca jak i co :decayed: dzięki ;)

Opublikowano
  • Autor

to jak będziesz zdecydowany na te z a6 to pisz jaka cena za te :D

Powie ktoś coś na temat regeneracji gwintu ? Warto kupić używkę i zregenerować czy lepiej kupić nowy co wiadomo wiąże się z wyłożeniem troche kasy. I ile tak orientacyjnie może taka regeneracja kosztować ?

Regeneracja gwintu to jakieś 200-250zł za amortyzator, w Kato mam gościa co robi to profi i charakterystyka pracy jak KW lub indywidualnie.

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z żarówkami Philips ColorVision 60%? są różne kolory do wyboru jakieś opinie czy cuś? :)

Opublikowano

to jak będziesz zdecydowany na te z a6 to pisz jaka cena za te :D

Powie ktoś coś na temat regeneracji gwintu ? Warto kupić używkę i zregenerować czy lepiej kupić nowy co wiadomo wiąże się z wyłożeniem troche kasy. I ile tak orientacyjnie może taka regeneracja kosztować ?

Regeneracja gwintu to jakieś 200-250zł za amortyzator, w Kato mam gościa co robi to profi i charakterystyka pracy jak KW lub indywidualnie.

Namiar? ; )

Opublikowano
  • Autor

to jak będziesz zdecydowany na te z a6 to pisz jaka cena za te :D

Powie ktoś coś na temat regeneracji gwintu ? Warto kupić używkę i zregenerować czy lepiej kupić nowy co wiadomo wiąże się z wyłożeniem troche kasy. I ile tak orientacyjnie może taka regeneracja kosztować ?

Regeneracja gwintu to jakieś 200-250zł za amortyzator, w Kato mam gościa co robi to profi i charakterystyka pracy jak KW lub indywidualnie.

Namiar? ; )

http://www.pecar.pl/

Opublikowano

Podziękował. :hi:

Znajomy właśnie szuka takiej usługi.

Opublikowano

Koledzy mam pytanko - gdzie kupić wkład w podłokietnik na kubki? :)

Fabryczny nadaje się tylko do tego żeby zalać sobie radio i panel climatronika... W podłokietniku może za estetycznie to nie wygląda - no i musi być otwarty - ale na pewno wygląda estetyczniej niż zalane radio...

W sharanie uchwyty są podobne i ojcu już dwa przyciski w radiu nie działają od wożenia otwartych puszek z napojami...

Mam z tyłu mc donalda, ale też nie darzę go zaufaniem... W B8 to już inna bajka, ale tutaj nie widzę innego sensownego wyjścia jak ten wkład...

Na allegro wpisuję frazy "uchwyt kubek audi" "kubek audi" "uchwyt audi" ale nic nie znalazłem... Dlatego liczę na to że Wy pomożecie :)

Opublikowano

szukaj w dziale "sprzedam" , czasami ktoś miał , albo napisz temat w dziale "kupie"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.