Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się stosuje do mechanika ostatnio mówił że gwarancja jest na 120 tyś wiec wymiana była przy 120 tyś, a ostatnio zrobiłem 106 i się głowica rozsypala wiec da sie da nie nalezy wpadac w panike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a jak jest z zarnikami do xenonu? Jaki czas/km powinno sie zarniki wymieniac? Jest jakas skala zuzycia zarnikow czy tylko wizualnie po efekcie swiecenia lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz nad zmianą jak zaczyna zmieniać się barwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam co 80-90kkm rozrząd albo cały silnik :grin:

Tez masz widzę dobry sposób :grin: Ale ja tam wole silnika nie ruszać póki dobry :)

Ja jak kupiłem wymieniłem kompletny rozrząd ale po 18 tysiącach pompa wody rouvila padła zaczęła przeciekać(na gwarancji była więc wymiana bez straty) i pasek był ulany płynem więc tez go wymieniłem, to teraz myśle ze jak rozrząd po 73-75 kkm wymienię to nic nie powinno się stać.

Dzięki panowie za informacje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trzeba wziąć pod uwage jak się użytkuje auto :) Bo jak cały czas redukcje itp to wiadomo że nie wytrzyma to wszystko tyle co przy normalnej spokojnej jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie autostrada,Niemcy-Polska 400km bite 140km/h zle autko nie ma u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to normalne. Ale jakbyś go butowal cały czas to już większe obciążenie dla rozrządu. A największe jest przy redukcjach gdzie podchodzi 2tys pod czerwone pole

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja go kilka razy do roku przebutuje z 2 biegi i to na tyle, raczej jezdze spokojnie i do 2400rpm max, a trasa to normalne za tak okolo 3000rpm sie trzyma przy 140-150..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej jeździe to luz.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz przy 88kkm zerwała 5 zębów z paska rozrządu Gates... Teraz wymieniłem przy 95kkm i wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami też zależy od części ... jeden wytrzyma wiecej drugi mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pasek Gates załozony, mechaniory go polecali....Z drugiej strony miales 88kkm to już trochę było...Tak jak pisałem wcześniej, w wymianę np co 120kkm jak niektórzy zalecają to ja nie wierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pasek Gates załozony, mechaniory go polecali....Z drugiej strony miales 88kkm to już trochę było...Tak jak pisałem wcześniej, w wymianę np co 120kkm jak niektórzy zalecają to ja nie wierze...

Jakiś pechowy był, ale przecież co 60tys nie będę rozrządu wymieniał :doh: chyba że ktoś tyle w ciągu 5lat robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiś pechowy był, ale przecież co 60tys nie będę rozrządu wymieniał :doh: chyba że ktoś tyle w ciągu 5lat robi...

To chyba aby w niedziele do kościoła by musiał jeżdzic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już bardziej kwestia szerokości felgi, jej wagi, szerokości opony a nie rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie od dziś jestem na forum :papa: przywitałem się już w dziale do tego przeznaczonym pomimo to chciałem jeszcze raz przywitać całą B7 CREW :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...