Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuje numeru seryjnego zderzaka s-line przod a4 b7 c48733f2390dc35agen.jpg

Z PDC, z spryskami, frytki z ketchupem?

hehe bez PDC tylko spryski:D
jak się yebać to bez gaci, dawaj od razu pikaczu :wink:

pomoze ktos z tym numerem seryjnym ?

8E0 807 105 J

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bez PDC / bez SRA

8E0 807 105 E GRU

bez PDC / SRA
8E0 807 105 F GRU

PDC / bez SRA
8E0 807 105 G GRU

PDC / SRA
8E0 807 105 H GRU

Opublikowano

Panowie potrzebuje numeru seryjnego zderzaka s-line przod a4 b7 c48733f2390dc35agen.jpg

Z PDC, z spryskami, frytki z ketchupem?

hehe bez PDC tylko spryski:D
jak się yebać to bez gaci, dawaj od razu pikaczu :wink:

pomoze ktos z tym numerem seryjnym ?

8E0 807 105 J

dzieki:D

bez PDC / bez SRA

8E0 807 105 E GRU

bez PDC / SRA

8E0 807 105 F GRU

PDC / bez SRA

8E0 807 105 G GRU

PDC / SRA

8E0 807 105 H GRU

dzieki

Opublikowano

Panowie jak to jest na chwile obecna z B7 Crew??? Nadal jak autko pomodzone wysyła się zgłoszenie czy umarło to już śmiercią naturalną....z ciekawości pytam :D

Opublikowano

Pewnie funkcjonuje wszystko ale musisz mieć auto lepiej pomodzone od H4mm3r'a i Akjama :grin:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

:whistling::decayed:

Dawaj zgłoszenie :wink4:


Może jakoś to przepchniemy :guma::pali:

Opublikowano

Kurde wiedziałem że szyderka poleci :grin: cwaniaczki :decayed: ale ja sie nie dam,i za jakiś czas mam nadzieje że naklejka B7 Crew dumnie zagości na moim autku :)

Opublikowano
  • Autor

:whistling::decayed:

Dawaj zgłoszenie :wink4:

Może jakoś to przepchniemy :guma::pali:

Ode mnie już poszedł numer konta, czekam na datek szanownego kolegi Frosta :decayed:

Opublikowano

No żeby była jasność... :naughty:

Opublikowano

:whistling::decayed:

Dawaj zgłoszenie :wink4:

Może jakoś to przepchniemy :guma::pali:

Ode mnie już poszedł numer konta, czekam na datek szanownego kolegi Frosta :decayed:

FroS-t nie daj się wkręcić, mnie płacili żebym do B7 Crew dołączył :whistling::decayed:
Opublikowano

Musze uważniej zadawać pytania :tongue4::grin:

Opublikowano

Siemka, panowie ma ktoś kabelek lub chwilkę czasu z okolic katowic aby wyłączyć w moim aucie czujniki ciśnienia w kołach? to pikanie po każdym przekręceniu kluczyka staje się męczące ;) kabelek juz do mnie płynie od chińczyka ale jeszcze miesiąc czekania jak nic ;)

Opublikowano
  • Autor

Siemka, panowie ma ktoś kabelek lub chwilkę czasu z okolic katowic aby wyłączyć w moim aucie czujniki ciśnienia w kołach? to pikanie po każdym przekręceniu kluczyka staje się męczące ;) kabelek juz do mnie płynie od chińczyka ale jeszcze miesiąc czekania jak nic ;)

Podjedź jutro do Orzesza to zrobimy ;)

Opublikowano

:hi:

Panowie siadło mi łożysko w piaście z przodu. Jaką firmę konkretnie polecacie żeby to dość długo wytrzymało?

Trafiłem w B8 Troop na ten sam temat i piszą o firmie FAG czy to będzie ok?

http://allegro.pl/fag-lozysko-piasta-audi-a4-b6-b7-1-6-3-2-00-przod-i5658133042.html

Edytowane przez fox60

Opublikowano

FAG :thumbup1:

A powiedz mi czy ta cena jest możliwa? Bo np w inter cars znalazłem FAG za 430 zł a w okolicznych sklepach po ok 350 zł.

Ten z aukcji na pewno będzie oryginał FAG?

Opublikowano
  • Autor

Zapytaj dzika, wandeja, TOM77 oni mają pewne części

Opublikowano

Zapytaj dzika, wandeja, TOM77 oni mają pewne części

Ok dzięki to już jutro będę do nich pisał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.