Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto na forum sprzedaje sprzegla i dwumasy do b7

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niedaleko masz Digitun...tam zapytaj...

Opublikowano

Tylko mk chodzi o kogoś kto sprzedaje na forum.

Opublikowano

pisz do chłopaków co ogłaszają się ze sklepami z częściami. na bank każdy z nich ma

Opublikowano

Tylko po mnie nie jedzcie, bo się nie znam :P

Czy chcąc obniżyć swoją koze, wustarczylyby mi takie sprezynki: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6087965311?

Czy musiałbym kupić całość s-line razem z amortyzatorami?

Opublikowano
  • Autor

na poczatek chciale sie z wszystkimi przywitac

mam problem tez z pdc przestal mi dzialac po zdieciu i zalozeniu zderzaka(malowalem chrom w grilu)

czy przyczyna moze byc ze nie ma farby na polowie czujnika

bo probowalem sie podlaczyc z kompem ale nie chcial

jakies rady co mam zrobic jak to ugrysc ?

Farba raczej nie.

Masz za słaby kabel i nie masz komunikacji z PDC

Opublikowano

Tylko po mnie nie jedzcie, bo się nie znam :P

Czy chcąc obniżyć swoją koze, wustarczylyby mi takie sprezynki: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6087965311?

Czy musiałbym kupić całość s-line razem z amortyzatorami?

Nikt Panowie?
Opublikowano

Kto na forum sprzedaje sprzegla i dwumasy do b7

W dziale ogłoszeń masz firmy chłopaków z forum co mają hurtownie i robią dobre ceny ja osobiście brałem u dzika (prochoice) i wandeja (auto unia)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

na poczatek chciale sie z wszystkimi przywitac

mam problem tez z pdc przestal mi dzialac po zdieciu i zalozeniu zderzaka(malowalem chrom w grilu)

czy przyczyna moze byc ze nie ma farby na polowie czujnika

bo probowalem sie podlaczyc z kompem ale nie chcial

jakies rady co mam zrobic jak to ugrysc ?

Farba raczej nie.

Masz za słaby kabel i nie masz komunikacji z PDC

a wiec do diagnozy mam vcds 12 cos i taki sam kabel

po zdieci zderzaka i zalozeniu dzialalo przez krotki czas az do teraz

dzisiaj sprawdze jeszcze cz cykaja czujniki

a moge podmienic czujnik obojetnie ktorym czujnikiem np tylni na testa ?

Jaki programem sie polacze i kablem jak bym mial zly ?

Opublikowano

Tylko po mnie nie jedzcie, bo się nie znam :P

Czy chcąc obniżyć swoją koze, wustarczylyby mi takie sprezynki: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6087965311?

Czy musiałbym kupić całość s-line razem z amortyzatorami?

Nikt Panowie?

Popraw najpierw link.

Opublikowano

na poczatek chciale sie z wszystkimi przywitac

mam problem tez z pdc przestal mi dzialac po zdieciu i zalozeniu zderzaka(malowalem chrom w grilu)

czy przyczyna moze byc ze nie ma farby na polowie czujnika

bo probowalem sie podlaczyc z kompem ale nie chcial

jakies rady co mam zrobic jak to ugrysc ?

Farba raczej nie.

Masz za słaby kabel i nie masz komunikacji z PDC

a wiec do diagnozy mam vcds 12 cos i taki sam kabel

po zdieci zderzaka i zalozeniu dzialalo przez krotki czas az do teraz

dzisiaj sprawdze jeszcze cz cykaja czujniki

a moge podmienic czujnik obojetnie ktorym czujnikiem np tylni na testa ?

Jaki programem sie polacze i kablem jak bym mial zly ?

Sprawdź kable przy wtyczkach, jak psikłeś kontaktem we wtyki to jedynie mogło Ci kabel przerwać gdzieś.

Opublikowano
  • Autor

na poczatek chciale sie z wszystkimi przywitac

mam problem tez z pdc przestal mi dzialac po zdieciu i zalozeniu zderzaka(malowalem chrom w grilu)

czy przyczyna moze byc ze nie ma farby na polowie czujnika

bo probowalem sie podlaczyc z kompem ale nie chcial

jakies rady co mam zrobic jak to ugrysc ?

Farba raczej nie.

Masz za słaby kabel i nie masz komunikacji z PDC

a wiec do diagnozy mam vcds 12 cos i taki sam kabel

po zdieci zderzaka i zalozeniu dzialalo przez krotki czas az do teraz

dzisiaj sprawdze jeszcze cz cykaja czujniki

a moge podmienic czujnik obojetnie ktorym czujnikiem np tylni na testa ?

Jaki programem sie polacze i kablem jak bym mial zly ?

Możesz podmienić, nie ma to znaczenia. Możliwe że wtyczka nie siadła albo kabel złamany i robi cyrk.

Chcesz dobry vcds to pisz na PW

Opublikowano

Przepraszam. Z poziomu tel się wyświetlał.

http://allegro.pl/komplet-sprezyn-sprezyny-1be-audi-a4-b6-b7-oyk-ojk-i6087965311.html

Sa to zwykle sprężyny od s-line.

Tutaj masz cały temat o dobieraniu sprężyn ori: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98994-all-b6b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-jak-dobierac-zakres-mas-osi/

Osobiście bym się w to nie bawił, bo to loteria jak siądzie auto. Kup sprężyny eibach lub inne i amortyzatory s-line, używki można trafić w dobrej cenie i będą jeszcze długo służyć.

Opublikowano

Dzięki za zainteresowanie.

A co sądzicie o takim komplecie? http://allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-b7-s-line-i6091528498.html + te dwie sprężyny, o których sprzedawca pisze?

albo taki komplecik: http://allegro.pl/audi-a4-b7-2-0tfsi-quattro-amortyzatory-s-line-i5098066217.html#thumb/1

Czy jak byłby to komplet (amortyzatory + sprężyny) to szansa, że siądzie nierówno jest mniejsza?

Edytowane przez Jokeer

Opublikowano

I tak tył będzie niżej i trzeba będzie dać podkladki(z ASO nie pamiętam od jakiego zawieszenia) z tyłu żeby wyrównać. Był temat o tym. Ja tak u siebie robiłem i jest ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy amortyzatory przód z B7 o takiej samej klasie wagowej jak B6 mimo innych nr na końcu różnią się czymkolwiek od tych z B6?

Opublikowano

To samo

danke, zamawiam.

Opublikowano

To samo

danke, zamawiam.

tylko nie danke. lepsza agnieszka, albo paulina :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.