Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Oklej chromy folią i będzie jak ori a może i jeszcze lepiej, bo zrobisz w czarny piano.

u kogo nie oglądam te oklejanie to wszystkim jakoś schodzi to po czasie dlatego dla mnie słaba opcja :/ , a jeśli chodzi o wymianę całkiem ciekawa opcja , znalazłem udało mi się w aso ogarnąć lecz na jedną stronę bez zniżek taka opcja fabrycznie czarna 442 zł czyli x2 .. trochę droga opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oklej chromy folią i będzie jak ori a może i jeszcze lepiej, bo zrobisz w czarny piano.

u kogo nie oglądam te oklejanie to wszystkim jakoś schodzi to po czasie dlatego dla mnie słaba opcja :/ , a jeśli chodzi o wymianę całkiem ciekawa opcja , znalazłem udało mi się w aso ogarnąć lecz na jedną stronę bez zniżek taka opcja fabrycznie czarna 442 zł czyli x2 .. trochę droga opcja ;)

To rybki albo akwarium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlastiDip - ktoś juz tak robił na forum, ale nie wiem jak z trwaloscia

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlastiDip - ktoś juz tak robił na forum, ale nie wiem jak z trwaloscia

Wysłane z iPhone

Ok dzięki poczytam trochę na ten temat właśnie szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien problem.....,mam nadzieje że nikt mnie nie pociśnie że tutaj własnie pisze ale wiem że więcej ludzi tu zagląda.... a więc tak, od około dwóch, trzech tygodni sporadycznie czyli raz w tygodniu a czasami kilka razy w ciągu jednego dnia dzieją mi się na zmianę dwie rzeczy:

1. po odpaleniu auto po 4 sekundach samo gaśnie, po zgaszeniu odpala normalnie

2. podczas jazdy wolnych obrotach w szczególności na drugim biegu auto dławi się dosłownie na sekundę, wyskakują kontrolki: aku, świece i kontrolka silnika ale dosłowie na sekundę i wszystko gaśnie autko tak jakby wraca do żywych i po lekkim szarpnięciu jedzie dalej....

Ogólnie takie rzeczy działy mi się jak był pełny DPF, auto falowało na obrotach, szarpało a potem błąd DPF więc poszedł out, przez chwile było wszystko dobrze ale teraz występują podane problemy, teraz tak, auto jest dynamiczne jak trzeba, nie szarpie, nie falują obroty, ładnie pracuje silnik, pali na dotyk, samochód tankowany na normalnych stacjach nie marketowych, nigdzie nic nie cieknie, EGR, przepływomierz i wtryski w pełni sprawne, wszystko jest tak jak trzeba....poza opisanymi wyżej problemami, auto zostało podpięte już dwukrotnie pod komputer, nigdzie nie pokazuje jakichkolwiek błędów, pełna diagnostyka i wszędzie czyściutko, dosłownie nic, filtr paliwa wymieniany 10 tyś temu, z immobilizerem nie ma problemów, czy ktoś może wie gdzie można szukać przyczyny, lub moglibyście naprowadzić mnie gdzie jeszcze zajrzeć??? :sad:

p.s H4mm3r nie bij że napisałem tutaj..... :sorry:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci usunął programowo pdfa? Według mnie coś jest skopane w sofcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwał mi to mechanik który serwisuje mi auto jak i pomaga w modyfikacjach, bardzo dobrze się znamy,że tak powiem nikt "obcy" dla mnie, kolega na stałe pracujący w Audi , usuwanie robi to że tak powiem bardzo często, dpf usunięty został oczywiście programowo i fizycznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz alarm nie fabryczny lub odcinke to może Ci takie problemy generować. U mnie tak było. Jak to mówi mój elektromechanik alarm jest dobry jak jest nowy :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarmu nie mam, znaczy się był ale został usunięty przez poprzedniego właściciela bo właśnie generował problemy, problemu o których pisze to dokładnie pojawiły się w momencie pełnego zapełnienia DPF-a, wrócę jak radził H4mm3r do softu i może zobaczę czy czasem nie wrócił do żywych ten alarm, ale chyba nie tyle czasu latałem i nagle mogłoby coś szwankować.... a panowie może to być czujnik położenia wału ? chociaż jak wspomniałem błędów na kompie brak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to takie wróżenie z fusów... sprawdź to co idzie, a potem trzeba czekać aż w końcu coś faktycznie się popsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos malo ogarniety robil Ci dpf-a moze byc tak ze sterownik po modyfikacji nie zapamietuje bledow. Z takimi przypadkami sie juz spotykalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wiem o co chodzi ;) ale u mnie DPF jest zrobiony dobrze, i soft nie jest tak obcięty żeby nie pokazywał błędów, w chwili obecnej wszystko zmierza w kierunku przepływomierza, ale jeszcze zobaczymy.... dzięki za rady panowie :good:


Aha panowie jeszcze mam jedno pytanie Ultery 90 do mnie jaka muszę mieć średnicę montażową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha panowie jeszcze mam jedno pytanie Ultery 90 do mnie jaka muszę mieć średnicę montażową ?
55;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha panowie jeszcze mam jedno pytanie Ultery 90 do mnie jaka muszę mieć średnicę montażową ?

55;)

:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha panowie jeszcze mam jedno pytanie Ultery 90 do mnie jaka muszę mieć średnicę montażową ?

kupiłem i zamontowałem 90 teraz jak bym brał to 100 . 90 jednak jest za mała :kwasny: no i nie wysuwaj za dużo tak jak ja bo z boku wygląda tragicznie , teraz jak bym montował to przekręcone o 90 stopni tak aby te ścięcie było z boku . no i średnica montażowa tak jak wyżej 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie też myślałem o 100, i jakoś nie moge sie zdecydować....chce jak najbardziej schowane, tak żeby było na równo z dokładką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto woli - ja mam 90 i jak dla mnie 100 mogłoby być za duże. Średnice montażową brałem 55.

48d9020567cedb8a2a8cf3298035ae0d.jpg

0576d73f75c4149fe995ba1d19549765.jpg

01642ad0d9d50e2ebb80d44edfdc2cc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to z boku te Ultery z d*py wyglądają, nie podoba mi się, ale z tyłu jak najbardziej fajnie to się prezentuje :decayed: muszę przemyśleć ten rozmiar.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale dużo tego :tongue4: najpierw wymienię jedną gume bo lekko niżej mam jedna końcówkę i będę myślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...