Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

Panowie, czy ma może ktos na sprzedaż lampy z led c6 audi a4 b7 avant? Albo zajmuje się przerabianiem? Alternatywą są te gotowce z allegro depo, fk - tylko nie wiem czy jest sens kasę na to wydawac.

Edytowane przez David91gtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich :hi:

Panowie, czy ma może ktos na sprzedaż lampy led audi a4 b7 avant? Albo zajmuje się przerabianiem? Alternatywą są te gotowce z allegro depo, fk - tylko nie wiem czy jest sens kasę na to wydawac.

http://olx.pl/oferta/lampy-led-audi-a4-b7-avant-CID5-IDctM57.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sprawdzone sposoby na montaż tablicy na klapie tylnej bez ramki? Chcę wywalić ramkę i dać tablicę na taśmę bądź magnes - jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła dwustronna, czy rzep?

Bierz taśme 3M z systemem dual lock, mam tak tablice w obu autach zrobione i trzyma jak wściekle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie myślałem, zawsze jest możliwość demontażu. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko na szybko... Chce kupić licznik z kolorowym fisem..

http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a4-b7-8e0920932k-europa-tdi-i6087817722.html#thumb/1

Może ktoś zerknąc na ten licznik? Chodzi mi głownie o komunikaty na fisie, i o to czy aby takie sa w kolorowym Fisie czy to jakas starsza wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nas tym zastanawiałem ale wydaje mi się ze nie będzie działało . Gdyby tak bylo chinczyk by się tym pochwalil

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Niestety działa tylko z paskiem trzeba poszukać może coś się znajdzie z tego co widzę to w pasku jest inna kostka niż w b7

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nas tym zastanawiałem ale wydaje mi się ze nie będzie działało . Gdyby tak bylo chinczyk by się tym pochwalil

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Niestety działa tylko z paskiem trzeba poszukać może coś się znajdzie z tego co widzę to w pasku jest inna kostka niż w b7

Wysłane z galaxy S5

Pisałem do jednego chińczyka i odpisał, że do A4 niestety nic nie mają. Szkoda, bo rozwiązanie fajne - bezinwazyjne i szybkie.

Ale w B7 pamiętam, że sygnał pod który można podpiąć wyzwolenie modułu CLH idzie gdzieś pod wykładziną w puszce więc jest ciężko osiągalny ten kabel i nie ma szans żeby tak łatwo było podpiąć P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod dywanem od kierowcy masz komputer i tam oczywiście znajdziesz wszystko co potrzebne,tak te rozwiązanie było by najlepsze poczekamy może małe rączki zrobią coś do a4 ;-)ja znalazłem kilka modułów na allegro ale to większość china.. jeden produkt pl 165zl automatyczne włączanie świateł w nocy i tunelu i CLH

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem za 100zł od użytkownika gadżet i na początku działał ten moduł ale później zaczął działać jak mu się podoba aż w końcu przestał całkowicie po kilku miesiącach... Do tego było trochę roboty z podłączeniem.

Masz linka do tego za 165zł?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem za 100zł od użytkownika gadżet i na początku działał ten moduł ale później zaczął działać jak mu się podoba aż w końcu przestał całkowicie po kilku miesiącach... Do tego było trochę roboty z podłączeniem.

Masz linka do tego za 165zł?

Dzięki

Coś takiego poczytaj sprawdź tu gwarancji jest dużo http:// www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6005066808

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, szybka prośba o pomoc :)

Cieknie mi płyn chłodniczy na szybkozłączce, na kilku zdjęciach zaznaczyłem lokalizację. Nie mogę tego znaleźć w etce:/ Jeden z odchodzących z tego węży idzie do chłodnicy oleju (mam nadzieję że nie pomyliłem, takie żeberkowane).

2vmeln9.jpg2ajq1yx.jpg9k85dw.jpg

Wystarczy wymienić jakiś oring? Czy grubsza sprawa?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który tu jest z Tych? nocke dzisiaj tam wale, można by co wychylić :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który tu jest z Tych? nocke dzisiaj tam wale, można by co wychylić :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coraz bliżej mnie hahah

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który tu jest z Tych? nocke dzisiaj tam wale, można by co wychylić :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

z Tychów :decayed:

Miszka82 - na pewno nie odmówi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który tu jest z Tych? nocke dzisiaj tam wale, można by co wychylić :kox:

ty zamiast coraz bliżej mnie załatwiać transport to coraz dalej a akurat przymusowe wolne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem za 100zł od użytkownika gadżet i na początku działał ten moduł ale później zaczął działać jak mu się podoba aż w końcu przestał całkowicie po kilku miesiącach... Do tego było trochę roboty z podłączeniem.

Masz linka do tego za 165zł?

Dzięki

Coś takiego poczytaj sprawdź tu gwarancji jest dużo http:// www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6005066808

Wysłane z galaxy S5

Fajne to.

Szkoda, że żeby mieć DRL, które przełącza się samo na światła mijania po zmierzchu lub np. w tunelu + CLH w nocy trzeba kupić to za 160 + modul DRL od nich za 109. Prawie 300zł ale działało by to ciekawie - DRL w dzień, z automatu się przełącza po zmierzchu na mijania i działa CLH.

Ten podobno obsługuje też to wszystko czyli przełącza światła automatycznie ze zwłoką 3sek. np. po wjechaniu do tunelu:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6213742978

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...