Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wieczór trzeba się wyluzować i bez spiny napić się piwa. W końcu to wolny kraj :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

JEstem za :thumbup1: bo już wszyscy zaczynamy niepotrzebne wpisy robić...no cóż :drinks: wasze zdrowie koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie skończył mi się amortyzator na przedzie i pasuje go wymienić i takie oto pytanie Jakiej firmy amortyzatory polecacie do :audi: A4 B7 w 2.0 TDI żeby to w miarę dużo wytrzymało? Mam zawias 1BA i muszę przy nim zostać na razie, temu chce kupić nowe amorki żeby to jeszcze na chwile wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wieczór trzeba się wyluzować i bez spiny napić się piwa. W końcu to wolny kraj :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

JEstem za :thumbup1: bo już wszyscy zaczynamy niepotrzebne wpisy robić...no cóż :drinks: wasze zdrowie koledzy

Jack-Daniels-Drinks.jpg

Zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz Toma Dzika albo Wandeja doradza ale pewnie będzie bilstein :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hutch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poprostu jeśli poza AC płace dodatkową skłądke za to żeby 2 razy w roku móc wymienić dowolną szybę w aucie na koszt ubezpieczyciela, i płace to juz 4 rok to chcę z tego skorzystać...

Całkowicie popieram FroS-t'a... A co to znaczy, że w takim razie płacisz za to, że jeżeli coś się z nimi stanie to możesz je wymienić? Czy jak sam ją rozdupcysz bo masz taką zachciankę...? No stary... Patologia.

bez przesady, ubezpieczenie AC jest dobrowolne, co nasz kolega gabalo będzie sobie z niego likwidował ( czy to szybę, czy 75% wartości samochodu to uj nam do tego) takie jego prawo ;)
Dokładnie +1

Ja ostatnio robiłem szybę z AC i jestem do przodu [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poprostu jeśli poza AC płace dodatkową skłądke za to żeby 2 razy w roku móc wymienić dowolną szybę w aucie na koszt ubezpieczyciela, i płace to juz 4 rok to chcę z tego skorzystać...

Całkowicie popieram FroS-t'a... A co to znaczy, że w takim razie płacisz za to, że jeżeli coś się z nimi stanie to możesz je wymienić? Czy jak sam ją rozdupcysz bo masz taką zachciankę...? No stary... Patologia.

bez przesady, ubezpieczenie AC jest dobrowolne, co nasz kolega gabalo będzie sobie z niego likwidował ( czy to szybę, czy 75% wartości samochodu to uj nam do tego) takie jego prawo ;)
Dokładnie +1

Ja ostatnio robiłem szybę z AC i jestem do przodu [emoji6]

No niesamowity jest tok myślenia niektórych naprawdę, myślałem że za ubezpieczenie płaci się po to że jak coś się stanie to maja wyłożyć kasę na stół a jak nic się nie przydarzy to nie płaca to chyba logiczne ,ale gratuluje pomysłowości, płace a że nic się nie stało to sam sobie zniszczę może dostane coś lepszego :polew: w sumie w Moim aucie to mam maskę do lakierowania przed korektą, ale głupek ze mnie, lecę do Castoramy po śrubokręt opierdole cała maskę a jutro zgłoszę wandalizm i prosze jak znalazł, będzie lakierowanie na free, i reflektory sie nadają do korekty, a co tam, młotek i jazda..... a potem pretensje do całego świata jak coś się stanie naprawdę że ja przecież miałem S-liny, srajny, grille S4 i inne cuda pozakładane a oni zamienniki, amortyzacje i inne rzeczy liczą złodzieje...... no ale jak widać "taki mamy klimat" w kraju, potem jest jak jest.......dobra starczy bo :facepalm: pochwale się w temacie jak auto wróci z lakierowania :grin: :grin: :grin:

Jak zawsze bez urazy :gicior:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poprostu jeśli poza AC płace dodatkową skłądke za to żeby 2 razy w roku móc wymienić dowolną szybę w aucie na koszt ubezpieczyciela, i płace to juz 4 rok to chcę z tego skorzystać...

Całkowicie popieram FroS-t'a... A co to znaczy, że w takim razie płacisz za to, że jeżeli coś się z nimi stanie to możesz je wymienić? Czy jak sam ją rozdupcysz bo masz taką zachciankę...? No stary... Patologia.

bez przesady, ubezpieczenie AC jest dobrowolne, co nasz kolega gabalo będzie sobie z niego likwidował ( czy to szybę, czy 75% wartości samochodu to uj nam do tego) takie jego prawo ;)
Dokładnie +1

Ja ostatnio robiłem szybę z AC i jestem do przodu [emoji6]

No niesamowity jest tok myślenia niektórych naprawdę, myślałem że za ubezpieczenie płaci się po to że jak coś się stanie to maja wyłożyć kasę na stół a jak nic się nie przydarzy to nie płaca to chyba logiczne ,ale gratuluje pomysłowości, płace a że nic się nie stało to sam sobie zniszczę może dostane coś lepszego :polew: w sumie w Moim aucie to mam maskę do lakierowania przed korektą, ale głupek ze mnie, lecę do Castoramy po śrubokręt opierdole cała maskę a jutro zgłoszę wandalizm i prosze jak znalazł, będzie lakierowanie na free, i reflektory sie nadają do korekty, a co tam, młotek i jazda..... a potem pretensje do całego świata jak coś się stanie naprawdę że ja przecież miałem S-liny, srajny, grille S4 i inne cuda pozakładane a oni zamienniki, amortyzacje i inne rzeczy liczą złodzieje...... no ale jak widać "taki mamy klimat" w kraju, potem jest jak jest.......dobra starczy bo :facepalm: pochwale się w temacie jak auto wróci z lakierowania :grin: :grin: :grin:

Jak zawsze bez urazy :gicior:

Jesli masz s-line czy s4 i płacisz pakiet ubezpieczenia uwzględniając takie wyposażenie oraz części pierwszego montażu to nie masz się co martwić..... Zwrócą Ci za to napewno....ale jesli masz wyrezane auto a płacisz składkę po najniższej lini oporu to pózniej faktycznie jest płacz..... Proste

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jaką wojnę rozpętałeś :decayed: a już wczoraj każdy poszedł pić :grin: teraz jeszcze jakieś maści potrzebne oprócz wódy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jaką wojnę rozpętałeś :decayed: a już wczoraj każdy poszedł pić :grin: teraz jeszcze jakieś maści potrzebne oprócz wódy.....

Zastanów sie najpierw kto i co rozpętał? :fool: Ok? Ja sie spokojnie zapytałem co i jak...a co niektórzy...no...Tak jak wyżej H4mm3r pokazał, jest taki specyfik na takie okazje, niech co niektórzy najpierw nasmarują sie nim tu i tam, a potem dopiero możemy wypić piwo... Nawet razem :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że mi akurat to było potrzebne bo dostałem kamykiem w szybę i nawet nie wiem kiedy a za pare dni już była kreska na 20 cm. Zgłosiłem szkode i po temacie kasa do przodu i tyle.

Po to się płaci żeby z tego korzystać

I tak jak kolega pisze ze zawsze możesz doposażyc auto w ubezpieczeniu, płacisz większą składkę ale potem nie ma beczenia jak krowa na pastwisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę się zastawiać Damian kto i co rozpętał , wypowiedziałem tylko swoje zdanie na temat Twojego pomysłu i tyle nic więcej a pisząc o "wojnie" oczywiście żartowałem i pisałem to z przymrużeniem oka, nikogo nie cisnę i nie miałem zamiaru być złośliwy czy to do Ciebie czy pajdy, bo nie po to dołączyłem do forum żeby się spinać..... tak na marginesie to "maści" żadnych też nie potrzebuje, to chyba tyle w tym temacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję taką formę pogodzenia się :decayed:

Może być, tyle że bedziemy sie autami stukać tak, a potem każdy do swojego ubezpieczyciela i na AC :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto kupic za taka cene ? Oraz duzo roboty jest z wymiana glosnikow i montażem ??

http://allegro.pl/naglosnienie-bose-audi-a4-b6-b7-sedan-glosniki-i6134011871.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem zestaw bose do sedana bez 2 głośników z blendami wiazka subem wzmacniaczem i centralnym głośnikiem za 350 zł ;)

Przekłada na bose zajęła mi z 6-7 h ;) ale poradziłem sobie ;) tak jak to Kaju mi napisał najwięcej roboty przygotowanie terenu hehe rozbebeszenie pacjenta ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...