Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nie szuka ktoś czasami ładnej b7 tfsi Quattro tiptronic?

Kupę czasu jestem na tym forum a nie mogę dodać ogłoszenia w sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W regulaminie(działu sprzedam) masz info o ilości postów(zależne tez od czasu rejstracji na forum) która musisz napisać aby mieć możliwość dodawania ogłoszeń w dziale sprzedam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hutch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie szuka ktoś czasami ładnej b7 tfsi Quattro tiptronic?

Kupę czasu jestem na tym forum a nie mogę dodać ogłoszenia w sprzedam.

Mieć konto, a się udzielać to dwie różne rzeczy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam prośbę, może ktoś podrzucić kodowanie Concert'a bądź Symphony 2+ z Bose,mam wątpliwości co do jednej pozycji w kodowaniu mojego radia.

A dokładniej chodzi mi o opcję Digital Sound System,czy powinna być aktywna?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem trzy miesiące temu bixeony do b7 przerobione przez gościa z allegro w taki sposób że pasowały p&p w miejsce zwykłych lamp. Wszystko fajnie działało przez ten czas, ale ostatnio po dłuższej jeździ na długich światłach wyświetla się błąd że prawa żarówka od długich jest spalona. Komunikat ciągle wyświetla się, po chwili gaśnie potem znowu się włącza i tak cały czas do momentu aż zpowrotem przełącze na krótkie. Światła świecą mimo tego komunikatu prawidłowo. Przetwornice są nówki, żarniki philipsa tak samo. Czy należy przekodować vagiem ze zwykłych lamp na bixy ? Czy to wina może żarników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio kupiłem rozrząd ori u kolegi H4mm3R wszystko śmiga aż miło pełna profeska polecam gorąco, i mam pytanie jaki olej polecacie do B7 2.0 tdi BLB zawsze lałem castrol 5W30 coś lepszego, i czy kupić filtry ori czy jakieś zamienniki polecacie. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrola bym nie zalewał jak coś to LM, Motul lub Millers filtry najlepiej Man lub Kneht.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrola bym nie zalewał jak coś to LM, Motul lub Millers filtry najlepiej Man lub Kneht.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Potrzebuje porady.Niedawno do autka wpadły BiXenony i teraz zeby wszystko było jak należy to w najbliższym czasie szykuje sie na wymiane szyby czołowej przez ubezpieczalnie. I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać. A mianowicie jakiej firmy szybe warto by było zamontować? (słyszałem ostatnio ze Pilkington sie strasznie pogorszył jesli chodzi o jakośc), a myślałem właśnie o tej firmie? Co wy polecacie i na co jeszcze zwracać uwagę? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać

:huh::huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian zderzak już ze spryskami czy też się stłucze :grin:

Edytowane przez LChris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać

:huh::huh:

[emoji33] [emoji24]

Sry ale tego nie można opisać ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, ogarnijcie sie troche.... wszystko trzeba pokolei tłumaczyć żeby wszyscy zakumali czy jak? Dla dowcipnisi-zderzak kupiony zamontowany lampy tez wszystko hula....ale jesli sie chce miec CLH, i włącznik AUTO działający poprawnie to wypadałoby mieć szybe z czujnikiem zmierzchu tak? A skoro ja mam zwykłą szybe już zciochraną porysaną itp, i płace ubezpieczania OC, AC i jakieś inne dodatki typu pakiet szyby to przeciez nie bede jej se wymieniał na swój koszt jak mozna zrobić to przez ubezpieczalnie co nie? Co do sprecyzowania jak sie z nimi dogadywać, chodzi o to ze czasem idzie sie dogadac ze np chce sie szybe takiej firmy a nie innej, nieraz nie idzie i dostaniemy np szybe z firmy NORD GLASS i po pół roku uzytkowania jest zniszczona jak inna po 5 latach.


Zakumali? bo jeszcze łątwiej opisać nie potrafie :hi:


I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać


:huh::huh:
[emoji33] [emoji24]


Sry ale tego nie można opisać ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Czego konkretnie?

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Potrzebuje porady.Niedawno do autka wpadły BiXenony i teraz zeby wszystko było jak należy to w najbliższym czasie szykuje sie na wymiane szyby czołowej przez ubezpieczalnie. I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać. A mianowicie jakiej firmy szybe warto by było zamontować? (słyszałem ostatnio ze Pilkington sie strasznie pogorszył jesli chodzi o jakośc), a myślałem właśnie o tej firmie? Co wy polecacie i na co jeszcze zwracać uwagę? Z góry dzięki za pomoc.

Ja właśnie wymieniłem na tego Pilkington bo w poprzednim aucie miałem Nord glassa to po pól roku musiałem znowu wymieniać bo cała sie porysowała od wycieraczek a z tym Pilkingtonem jeżdżę już 2 lata i ani jednej rysy . bo na ori to nie masz co liczyć chyba że oddasz do ASO ale tam wezmą Ci po numerze win i dalej nie będziesz miał pod czujnik . Zgłaszając ubezpieczalni musisz podać model auta , rok , jakiego koloru masz pasek przeciwsłoneczny , czy szyba panoramiczna , podgrzewana , w jaki sposób doszło do uszkodzenia , mniej więcej gdzie jest odprysk , pęknięcie , no i czy masz szybę pod czujnik , najlepiej mów że nie masz czasu podjechać do nich i żeby to oni przyjechali do Ciebie wtedy będziesz mógł sobie (zamówić) szybę jaką będziesz chciał bo jak pojedziesz do nich to nie dostaniesz szyby pod czujnik . Przynajmniej tak to działało w moim przypadku w 3-city a ubezpieczyciel PZU no i oczywiście musisz mieć lusterko wraz z czujnikiem :wink:

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko: muszę kupić zderzak przód bo żonka popsuła troszkę nasz :(

Czy ten będzie pasował i jak waszym zdaniem wygląda? Auto B7 S-line Sedan:

http://allegro.pl/04-audi-a4-b7-zderzak-przod-przedni-oryginal-i6408210173.html#thumb/4

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wymieniłem na tego Pilkington bo w poprzednim aucie miałem Nord glassa to po pól roku musiałem znowu wymieniać bo cała sie porysowała od wycieraczek a z tym Pilkingtonem jeżdżę już 2 lata i ani jednej rysy . bo na ori to nie masz co liczyć chyba że oddasz do ASO ale tam wezmą Ci po numerze win i dalej nie będziesz miał pod czujnik . Zgłaszając ubezpieczalni musisz podać model auta , rok , jakiego koloru masz pasek przeciwsłoneczny , czy szyba panoramiczna , podgrzewana , w jaki sposób doszło do uszkodzenia , mniej więcej gdzie jest odprysk , pęknięcie , no i czy masz szybę pod czujnik , najlepiej mów że nie masz czasu podjechać do nich i żeby to oni przyjechali do Ciebie wtedy będziesz mógł sobie (zamówić) szybę jaką będziesz chciał bo jak pojedziesz do nich to nie dostaniesz szyby pod czujnik . Przynajmniej tak to działało w moim przypadku w 3-city a ubezpieczyciel PZU no i oczywiście musisz mieć lusterko wraz z czujnikiem :wink:

Dzięki :hi: Chociaż jeden poważny :wink:

W oryginale Mam SAINT GOBAIN SEKURIT, ale wlaśnie domyślam sie że jej nie wyrwe nigdzie a za ASO mi ubezpieczalnia nie odda chyba ze bym na AC poszedł to może tak(tam mam naprawe na częsciach serwisowych-ale tez nie wiem jak do końca to działa i zniżki letą). Skoro mówisz że Pilkington jest Ok to chyba bede sie starał o taka. A z tym doogadywaniem to masz w sumie rację zajade do nich to mi wcisną według procedur a jak ktoś od nich do mnie podleci to będzie szło sie z nim dogadać co i jak. Polise całą mam w ALLIANZ...Dzięki za podpowiedźi :hi:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...