Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest zderzak s-line i cały goły ten jest pod spryskiwacze i pdc zależy czy też masz taką opcje albo chcesz dołożyć

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie pytanko: muszę kupić zderzak przód bo żonka popsuła troszkę nasz :(

Czy ten będzie pasował i jak waszym zdaniem wygląda? Auto B7 S-line Sedan:

http://allegro.pl/04-audi-a4-b7-zderzak-przod-przedni-oryginal-i6408210173.html#thumb/4

pozdro!

To jest zwykły zderzak a chcesz S-LINE tak więc musisz szukać dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem że to nie jest s line... Spryski są, pdc bym dołożył...

http://allegro.pl/audi-a4-b7-04-08-8e0-zderzak-przod-przedni-s-line-i6378952041.html#thumb/3

ten za to chyba jest... tylko cena już się troszkę różni... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem że to nie jest s line... Spryski są, pdc bym dołożył...

http://allegro.pl/audi-a4-b7-04-08-8e0-zderzak-przod-przedni-s-line-i6378952041.html#thumb/3

ten za to chyba jest... tylko cena już się troszkę różni... :decayed:

Tak sline

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wymieniłem na tego Pilkington bo w poprzednim aucie miałem Nord glassa to po pól roku musiałem znowu wymieniać bo cała sie porysowała od wycieraczek a z tym Pilkingtonem jeżdżę już 2 lata i ani jednej rysy . bo na ori to nie masz co liczyć chyba że oddasz do ASO ale tam wezmą Ci po numerze win i dalej nie będziesz miał pod czujnik . Zgłaszając ubezpieczalni musisz podać model auta , rok , jakiego koloru masz pasek przeciwsłoneczny , czy szyba panoramiczna , podgrzewana , w jaki sposób doszło do uszkodzenia , mniej więcej gdzie jest odprysk , pęknięcie , no i czy masz szybę pod czujnik , najlepiej mów że nie masz czasu podjechać do nich i żeby to oni przyjechali do Ciebie wtedy będziesz mógł sobie (zamówić) szybę jaką będziesz chciał bo jak pojedziesz do nich to nie dostaniesz szyby pod czujnik . Przynajmniej tak to działało w moim przypadku w 3-city a ubezpieczyciel PZU no i oczywiście musisz mieć lusterko wraz z czujnikiem :wink:

Dzięki :hi: Chociaż jeden poważny :wink:

W oryginale Mam SAINT GOBAIN SEKURIT, ale wlaśnie domyślam sie że jej nie wyrwe nigdzie a za ASO mi ubezpieczalnia nie odda chyba ze bym na AC poszedł to może tak(tam mam naprawe na częsciach serwisowych-ale tez nie wiem jak do końca to działa i zniżki letą). Skoro mówisz że Pilkington jest Ok to chyba bede sie starał o taka. A z tym doogadywaniem to masz w sumie rację zajade do nich to mi wcisną według procedur a jak ktoś od nich do mnie podleci to będzie szło sie z nim dogadać co i jak. Polise całą mam w ALLIANZ...Dzięki za podpowiedźi :hi:

SAINT GOBAIN SEKURIT - czy te szyby montowali w fabryce, bo też mam taka i myślałem że już była wymieniana.

Opinia pewnego szklarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to tylko teraz w zależności czy gril kratki itd masz całe to musisz doliczyć. . Za 300zl sline to biorę zaraz :-)

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to tylko teraz w zależności czy gril kratki itd masz całe to musisz doliczyć. . Za 300zl sline to biorę zaraz :-)

Wysłane z galaxy S5

+1 :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to tylko teraz w zależności czy gril kratki itd masz całe to musisz doliczyć. . Za 300zl sline to biorę zaraz :-)

Wysłane z galaxy S5

Grill kratki itp itd wszystko jest całe... Także śmiało te elementy będę mógł przełożyć od siebie...

Ciężko jest wywiercić w blendzie rejestracji otwory na czujniki pod PDC? Bo w swojej jej fabrycznie nie mam...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




SAINT GOBAIN SEKURIT - czy te szyby montowali w fabryce, bo też mam taka i myślałem że już była wymieniana.

Opinia pewnego szklarza.

NIe mam pojęcia czy to jest pierwszy montaż...Ja taką mam znaczki audi tez na niej widnieją, rocznik tez mi sie zgadza,w histori pojazdu nie mam wymiany szyby wbitej ale wiesz....róznie może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać

Nie obraz się Dawid, sam nie raz miałem przeprawę z ubezpieczalniami, łącznie ze sprawami sądowymi ale własnie przez takie manewry jak Twój i tego typu podobne ubezpieczenia idą w górę i wiecznie są problemy z wypłatami bo wszędzie węszą podstępy i lipę, a jak juz dojdzie do likwidacji szkód to trzeba dysponować nie wiem jakimi kwitami żeby wyszło chociażby na zero albo żeby przywrócić stan poprzedni, mam kilku bardzo dobrych znajomych w ubezpieczalniach i wiem jak to wygląda od środka, bez urazy ale ten Twój pomysł to żenada jak dla mnie i podtrzymanie trendu że "polaczki " to tylko lewiznę potrafią robić, każdy robi jak uważa, ale potem ten "każdy" ma pretensje że jest jak jest gdy coś się wydarzy naprawdę ....ja uważam że nie tak powinno się robić, tyle ode mnie w tym temacie....bez złośliwości i spiny z Mojej strony, to tylko Mój pogląd na takie sprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawiają sie wątpliwości bo zanim ja stłuke czy cos i zgłosze zeby mi wymienili chciałbym wiedziec na co sie z nimi ugadywać a od czego uciekać

Nie obraz się Dawid, sam nie raz miałem przeprawę z ubezpieczalniami, łącznie ze sprawami sądowymi ale własnie przez takie manewry jak Twój i tego typu podobne ubezpieczenia idą w górę i wiecznie są problemy z wypłatami bo wszędzie węszą podstępy i lipę, a jak juz dojdzie do likwidacji szkód to trzeba dysponować nie wiem jakimi kwitami żeby wyszło chociażby na zero albo żeby przywrócić stan poprzedni, mam kilku bardzo dobrych znajomych w ubezpieczalniach i wiem jak to wygląda od środka, bez urazy ale ten Twój pomysł to żenada jak dla mnie i podtrzymanie trendu że "polaczki " to tylko lewiznę potrafią robić, każdy robi jak uważa, ale potem ten "każdy" ma pretensje że jest jak jest gdy coś się wydarzy naprawdę ....ja uważam że nie tak powinno się robić, tyle ode mnie w tym temacie....bez złośliwości i spiny z Mojej strony, to tylko Mój pogląd na takie sprawy....

Spoko :wink: Słuchaj ja sie nie obrażam, każdy inaczej podchodzi do sprawy.. Ale poprostu jeśli poza AC płace dodatkową skłądke za to żeby 2 razy w roku móc wymienić dowolną szybę w aucie na koszt ubezpieczyciela, i płace to juz 4 rok to chcę z tego skorzystać...W sumie jak by podliczyć sume skłądek itp, i zadnej szkody przez x lat to już i tak za tą szybę im zapłaciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale poprostu jeśli poza AC płace dodatkową skłądke za to żeby 2 razy w roku móc wymienić dowolną szybę w aucie na koszt ubezpieczyciela, i płace to juz 4 rok to chcę z tego skorzystać...

Całkowicie popieram FroS-t'a... A co to znaczy, że w takim razie płacisz za to, że jeżeli coś się z nimi stanie to możesz je wymienić? Czy jak sam ją rozdupcysz bo masz taką zachciankę...? No stary... Patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie mam wyrażnie zaznaczone kilka rzeczy, warunki pogodowe grat itp, wypadek, uszkodzenie powstałe w wyniku uderzen itp, jest napisane ze z winy osób trzecich ale także ze z winy mojej...tak więc nie patologia kolego....jeśli za pakiet szyby płącisz 20 czy tam 50zł to moze masz wąski zakres, ale jeśli płacisz juz 130zł (to jest kwota dodatkowa poza OC,AC i takimi)przy max znizkach itp jak ja to masz fulla i jesli uszkodzenie jest z twojej winy to działa jak AC ze te Ci wymienią (tylko nie wiem czy z mojej winy to jeśli nieumyśle w cos wjade np, czy jesli umyslmie ja stłuke), i tylko 2 razy w roku ubezpieczeniowym bo póżniej płace normalnie za to,ale jeszcze raz powtarzam TAK mam napisane ze naprawa obejmuje uszkodzenia powstałe z winy użytkownika... NIe obejmuje aby wad materiału itp, np jeśli szyba będzie miala pęknięcie zaczynające sie od jej narożnika to juz nie uwzględniają, tylko twierdza że fabryka cos spieprzyła...I nie wiadomo jak wyglądają ich oględziny, czy nie szukają dziury w całym...Tak wiec rozumiem zdanie każdego, nie kazdemu sie to pooba taka zagrywka z mojej strony itp, ale z patologią mi tu nie wyjeżdzaj :thumbdown:

A jak juz tak gadamy, normalnie za oc plus ac przy full znizkach ile mozna placic 1500? Ja np przy 60% znizek place rocznie 2470zł bo wybieram te dodatki i dlatego zakres mi sie znacznie rozszerza...

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poprostu jeśli poza AC płace dodatkową skłądke za to żeby 2 razy w roku móc wymienić dowolną szybę w aucie na koszt ubezpieczyciela, i płace to juz 4 rok to chcę z tego skorzystać...

Całkowicie popieram FroS-t'a... A co to znaczy, że w takim razie płacisz za to, że jeżeli coś się z nimi stanie to możesz je wymienić? Czy jak sam ją rozdupcysz bo masz taką zachciankę...? No stary... Patologia.

bez przesady, ubezpieczenie AC jest dobrowolne, co nasz kolega gabalo będzie sobie z niego likwidował ( czy to szybę, czy 75% wartości samochodu to uj nam do tego) takie jego prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bez przesady, ubezpieczenie AC jest dobrowolne, co nasz kolega gabalo będzie sobie z niego likwidował ( czy to szybę, czy 75% wartości samochodu to uj nam do tego) takie jego prawo ;)

Dzięki... :hi:

Wiesz jak jest...99% ludzi jak przyjdzie do spotkania z ubezpieczlnią to próbuje wydoić ją ile tylko sie da, ale jeśli ktoś publicznie napisze że chce sobie coś wyrezać z pomocą ubezpieczlni to niektórych boli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicznie piszesz to i podajesz się opini :) ja nic do tego nie mam, każdy robi co uważa ale popieram FroS-t'a : )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia mnie nie boli, tak jak mówisz to jest publiczne forum, przyjmuje zdanie każdego ale nie bedę cicho siedział jak ktoś wyjeżdzą ze niby patologia itp :wink: reszta ok :thumbup1: każdy robi i pisze co chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wieczór trzeba się wyluzować i bez spiny napić się piwa. W końcu to wolny kraj :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...