Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo jest. Ale chce też żeby już fajny wypas był. Znalazłem fajną webasto solar dach itd za 11tys € więc wydaje mi się że cena w miare :) Ale różnica spora względem mojej obecnej bo za nią dałem 7200€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdrowe, z małym przebiegiem i wyposażone 3.0 potrafi swoje kosztować w DE. Oferty prywatne oglądasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prywatne. Ja liczę się że za 3.0 z q musze zapłacić :) Zastanawia mnie ile moje wycenią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał sprzedajesz powietrze a przecież moje auto jest na gwincie :grin: :grin: :grin::decayed: Telefon masz wiec jak coś to dzwoń zobaczymy co masz na sprzedaż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podatek duży od tdi tzn duży pojęcie względne nie wiem ile za 2.0 Tomek placiles za rok ?

ja to płacę jakieś opryskiwacz za swoją pojemność i benzynę

Zdrowe, z małym przebiegiem i wyposażone 3.0 potrafi swoje kosztować w DE. Oferty prywatne oglądasz ?

od osoby prywatnej nie dostaniesz gwarancji na rok z tego co mi się wydaje

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie płace 308€ na rok. za 3.0 wychodzi około 450€ rocznie. Ubezpieczenie prawdopodobnie wyjdzie w granicach 30€ rocznie więcej a że będę miał teraz SV3 sporo mi spadnie ubezpieczenie więc się mniej więcej wyrówna. A po za tym 150 to nie aż ta dużo w skali roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie płace 308€ na rok. za 3.0 wychodzi około 450€ rocznie. Ubezpieczenie prawdopodobnie wyjdzie w granicach 30€ rocznie więcej a że będę miał teraz SV3 sporo mi spadnie ubezpieczenie więc się mniej więcej wyrówna. A po za tym 150 to nie aż ta dużo w skali roku

nie myslalem że aż tyle płacisz

w moim przypadku to tylko 216 euro

to masz rację nie odczuje tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest dziwne w DE bo wujaszek płacił za passata 2.0 140km z 2011 około 200 € teraz ma nowego tiguana gdzie ma to całe adblue i tak dalej niby emisja spalin mniejsza pojemność ta sama auto nowsze i płaci 270..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podatek duży od tdi tzn duży pojęcie względne nie wiem ile za 2.0 Tomek placiles za rok ?

ja to płacę jakieś opryskiwacz za swoją pojemność i benzynę

Zdrowe, z małym przebiegiem i wyposażone 3.0 potrafi swoje kosztować w DE. Oferty prywatne oglądasz ?

od osoby prywatnej nie dostaniesz gwarancji na rok z tego co mi się wydaje

Że niby handlarz daje Ci gwarancję bez odpowiedniej dopłaty ?

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz nie da nic za darmo... Kumpel za gwarancję na fordzie z 2009 roku płaci chyba 400 ale obejmuje tylko silnik i skrzynie... W sumie najważniejsze ale przebieg tez ograniczony do 15 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja miałem za free gwarancję na rok i do chyba 50tys pokrywania wszystko później procentowo spadały względem kilometrów przejechanych w roku

i naprawdę była na wszystko gwarancja

wymienili mi silnik , czujniki poziomowania bo padły w tym okresie i nawet klamka od schowka jak się złamała to poszło na gwarancję

nic nie dopłacalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze trafiłeś Twoje szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja miałem za free gwarancję na rok i do chyba 50tys pokrywania wszystko później procentowo spadały względem kilometrów przejechanych w roku

i naprawdę była na wszystko gwarancja

wymienili mi silnik , czujniki poziomowania bo padły w tym okresie i nawet klamka od schowka jak się złamała to poszło na gwarancję

nic nie dopłacalem

Nie miałeś czasem wykupionej przedłużonej gwarancji przez kupującego auto w salonie ? Ja tak miałem ale na 120tyś bez ograniczonego wieku pojazdu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem ją jak kupiłem auto

ale tak jak Tomek mówi to może być oferowane albo odpłatnie albo dostajesz tak jak ja bo w salonie ale seata kupiona była

szkoda ze nie masz whatsapp to bym ci zdiecia wysłał

bo przez telefon nie dodam zdiecia żeby pokazać

nic nie dopłacalem i poprzednia właścicielka nic nie miała dodatkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie Ci się trafiło :) Jak ogarnę fejsa to dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie Ci się trafiło :) Jak ogarnę fejsa to dam znać :wink:

no naprawdę szczęście a 3 miesiące później diagnoza audi brak kompresji na 4 i 5 cylindrze i kostki wymiany dwóch w de to 18tys i nie dają gwarancji że nie siedzieć inny cylinder i proponują w tej cenie wymianę silnika na nowy i tak gwarancja zadziałała kostki silnika większy niż koszt kupna auta

dobrze ze wszystko się udało z gwarancją bo inaczej nie wiem co by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R zapytam się tylko z ciekawości :) ile kelwinów mają D1S osramy night breaker ? więcej niż philipsy 4850K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R zapytam się tylko z ciekawości :) ile kelwinów mają D1S osramy night breaker ? więcej niż philipsy 4850K ?

Nie wiem, googluj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...