Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Leszek swojego czasu przeżywałem to co Ty teraz, jak w przeciągu np. dwóch tygodniu 2x pasek wielorowkowy się zerwał i napinacz uj strzelił... :decayed:

Jak już chodzi, to jest kosa i mega, nie ma porównania jak dla mnie z 4cylindrami... Tylko parę rzeczy trzeba niestety przeboleć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No pewnie nigdy nie będę żałował wyboru i również tak jak Tomek pisze, trzeba zrobić i tyle, damy radę ;) jedyne co mnie jeszcze dodatkowo wpienia to to że jestem na etapie zakupu drugiego auta dla Mojej Moniki no i wiadomo.....No ale Shit Happens :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kobity... :decayed: Moja żona jak widzi jakieś awizo w skrzynce pocztowej to już się nawet nie pyta co to za część do samochodu tylko daje mi je do ręki bez słowa... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja muszę kupić bo sam jej sprzedałem tą B6 co mieliśmy wiec czas coś poszukać :decayed: Moja Monika tez już jak widzi ze cos oglądam czy to kosmetyki czy cos do auta to tylko sie pyta co zamawiamy hehe ale powiem szczerze że na pierwszej diagnozie była ze mną ponieważ wracaliśmy z pracy i szkoda że nie miałem aparatu, nigdy nie zapomnę tej miny jak była mowa o nowym silniku, to tak jakbyś poszedł na zakupy i powiedział "kochanie kupuj co chcesz" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trzeba wrzucić w auto trochę siana przecież nie będzie jeździć wiecznie bez problemów. I tak nie jest źle. Pomyśl sobie jakbyś taką akcję miał na wakacjach albo w uj daleko od chaty :facepalm: Leszek porobisz furę i będzie gitara. Znowu banan na twarzy się pojawi podczas odpalania + nowe plany na mody :kox::kox: 3.0 tdi jest mega i gdybym miał okazję to bym zmienił właśnie na ten silnik. Zresztą regularnie sprawdzam aukcje czy czasem nic w 3.0 się nie pojawia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam auto w Warszawie do obejrzenia. Chce jechać w poniedziałek, czy w ASO Audi Warszawa można z marszu auto sprawdzić? Dzwoniłem dziś, ale nie pracują. Będe dzwonił w poniedziałek z rana zaraz, ale chce mieć jakąś orientacje bo jeśli nie to musze szukać jakiejść ogarniętej stacji diagnostycznej. Może ktoś coś polecić poza ASO w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam auto w Warszawie do obejrzenia. Chce jechać w poniedziałek, czy w ASO Audi Warszawa można z marszu auto sprawdzić? Dzwoniłem dziś, ale nie pracują. Będe dzwonił w poniedziałek z rana zaraz, ale chce mieć jakąś orientacje bo jeśli nie to musze szukać jakiejść ogarniętej stacji diagnostycznej. Może ktoś coś polecić poza ASO w Warszawie?

Napisz do Dominika z Moto zakup. Za drobną opłatą zrobi dla Ciebie oględziny samochodu. W ASO z marszu nie ma raczej szans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czasami trzeba wrzucić w auto trochę siana przecież nie będzie jeździć wiecznie bez problemów.

AMEN :notworthy:


czy w ASO Audi Warszawa można z marszu auto sprawdzić?

Tak jak pisał kolega stanley, z marszu w ASO odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś b7 avanta na amorach s-line i spręzynach eibach pro-kit -30mm?? potrzebuje foto jak to siedzi, najlepiej jeszcze na 18 felach :decayed: wiem że to nie koncert życzeń ale moze jednak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do tematu H4mm3R on chyba miał -30

faktycznie miał...a ja myślałem że on od początku w gwint szedł :huh: dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz sportline ;)

nie ma szans...przód juz mam pro kita a tył s-line i stwierdziłęm ze robie całośc pro-kita, na 18 felach nie bede schodził nizej bo moze lipnie to wyglądać :kwasny: a druga sprawa zbyt czesto jezdze załadowany na niemcy i bym jak jamnik dupe po ziemi ciągnął :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo wyżej masz ten tył względem przodu ?? Żeby Ci nie wyszło po założeniu springów pro-kit, że d*pa będzie niżej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś b7 avanta na amorach s-line i spręzynach eibach pro-kit -30mm?? potrzebuje foto jak to siedzi, najlepiej jeszcze na 18 felach :decayed: wiem że to nie koncert życzeń ale moze jednak :naughty:

Zawias S-Line 1BV +Eibach +19'':

FKTs3AS.jpg

iVlIsU8.jpg

5XifMzv.jpg

GQKzEzG.jpg

Co prawda sedan, ale blisko tego o co Ci chodziło... ;)

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo wyżej masz ten tył względem przodu ?? Żeby Ci nie wyszło po założeniu springów pro-kit, że d*pa będzie niżej :decayed:

no włąsnie zacząłem liczyć i moze wyjsc ze d*pa bedzie niżej i juz sie zastanawiam, jest 1cm róznicy, musze to przemyśleć albo poczekać na wiosne :naughty:

gadałem też z kumplem który ma pro-kita tyle ze w b6 i twierdzi ze jak auto puste to jest prawie ideał, ale wystarczy coś w kufer wrzucić i d*pa idzie niżej niż przód :kwasny:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do tematu H4mm3R on chyba miał -30

Ja miałem jakieś czerwone FK, u mnie dochodzi jeszcze cięższa skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do tematu H4mm3R on chyba miał -30

Ja miałem jakieś czerwone FK, u mnie dochodzi jeszcze cięższa skrzynia.

Widziałem u Ciebie fajnie to wyglądało ale foto pewnie było na pustym aucie, ja niestety pracuje w DE i często jeżdżę z pełnym bagażnikiem i sie tez teraz zastanawiam czy nie zostawić jak jest s-line na tyle i pro-kit na przodzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...