Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

ale w b7 trafiała się jedna na milion z illuminacją :)

znajdź ją dla mnie misiu !
mój się świeci :guma:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w grudniu się świecił nie będzie :grin:

Pamiętaj Tomek żebyś zrobił zdjęcie nr. przed montażem :decayed: No chyba, że Kaju szybciej ogarnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszycie Cie nie widzę chłopczyku, a zapisy na kwiecień właśnie ruszyły :grin: klepać Ci jakiś termin? :decayed:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posturą co raz bliżej Ci do mikołaja. ... dobra pasuje :grin:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :hi:

Wiecie czym moge pomalowac felgi a potem wrocic bez zadnego problemu do lakieru ori,słyszałem o jakies farbie guma. Moze ktos cos wie na ten temat.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo bo cały dzień w pracy byłem ale zdążyłem oddać auto i trochę posiedzieć przy niej i jednak chyba trochę odetchnąłem, podłączyliśmy miernik i na całe szczęscie wszystkie cylindry ładnie trzymają stałe 25 barów, gdzie według zaleceń norm powinno być od 21 do 33, także jutro wylatują wszystkie wtryski i lecą na sprawdzenie do pompiaży, raczej obstawiam własnie wtryski , chciałem je zamienić dziś i zobaczyć na diagnostyce co wyjdzie ale doszedłem do wniosku że nie będę sie męczył z zamienianiem i patrzeniem tylko na odczyty a wole je jednak wysłać na pełne sprawdzenie.....jak to nie pomoże to plan jest taki że klawiaturę ściągam i do obejrzenia wałek rozrządu i popychacze ale mam nadzieje że skończy się na wtryskach z reszta dziś zauważyłem tez że dotykając przewody idące od wtrysków te po lewej wyraźnie bardziej drżały ale wiadomo to o niczym może nie świadczyć no ale jednak.... póki co tyle, także z jednej strony trochę odetchnąłem ale z drugiej podejrzewam że dobry gwint pójdzie się yebać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu rób jak dydo. Pierdziel mechanikę rób zawias. To ma wyglądać, jeździć może przy okazji. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu rób jak dydo. Pierdziel mechanikę rób zawias. To ma wyglądać, jeździć może przy okazji. :decayed:

Po 2latach w końcu wymienił PD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo bo cały dzień w pracy byłem ale zdążyłem oddać auto i trochę posiedzieć przy niej i jednak chyba trochę odetchnąłem, podłączyliśmy miernik i na całe szczęscie wszystkie cylindry ładnie trzymają stałe 25 barów, gdzie według zaleceń norm powinno być od 21 do 33, także jutro wylatują wszystkie wtryski i lecą na sprawdzenie do pompiaży, raczej obstawiam własnie wtryski , chciałem je zamienić dziś i zobaczyć na diagnostyce co wyjdzie ale doszedłem do wniosku że nie będę sie męczył z zamienianiem i patrzeniem tylko na odczyty a wole je jednak wysłać na pełne sprawdzenie.....jak to nie pomoże to plan jest taki że klawiaturę ściągam i do obejrzenia wałek rozrządu i popychacze ale mam nadzieje że skończy się na wtryskach z reszta dziś zauważyłem tez że dotykając przewody idące od wtrysków te po lewej wyraźnie bardziej drżały ale wiadomo to o niczym może nie świadczyć no ale jednak.... póki co tyle, także z jednej strony trochę odetchnąłem ale z drugiej podejrzewam że dobry gwint pójdzie się yebać :(

nie łam sie , u mnie jest mały przedmuch ja jednej głowicy , jako że motor bedzie wyciągany to pomyślałem se a zrobie przy okazji rozrząd , głowice od razu dwie robie , nowe uszczelki pierdólki itp .... suma za same części jest ciekawa :grin: w sumie sprzedawać auta nie myśle a choćby nawet to nie z takim zonkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze że jak usłyszałem ciśnienie w cylindrach to nogi mi się lekko ugięły, co nie zmienia faktu że chciałem ten silnik i miałem świadomość od kolegow i mechanika co i jak wygląda jeśli chodzi o koszty, nie mam zamiaru marudzić i gadać farmazony jaki to psujący się motor itp drugi raz tez bym wybrał ten silnik, z rezszta po przejchaniu sie kolegi takim własnie zrobionym na 300ps i dobrze ponad 500 momentu, wiedziałem że 3.0 V6 zapakowane w Quattro będzie mi wozić d*pę, tez Tomek nikomu nigdy bym nie oddał auta z miną, kilka pojazdów już sprzedałem czy to motocykle czy auta i milo słyszeć że zadbane i latają sprzęty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a która Vałka jest tania :decayed: silnik jest bardzo dobry tylko osprzęt do bani , a jak sie porobi wszystkie jego bolączki to potem służy na lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...