Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytam dlatego, że w poradniku Bart-S'a podał nr części:

- wiązka z czujnikami od A6 (wiązka + 7H0 919 275 C) [300zł]

A te z końcówką C są takie jak w moim linku... Hm, bo te w linku od jacek70 są takie same jak te, którą idą na tył, a wydawało mi się że na przód są inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, on robił w B6.

Popatrzcie na tej aukcji:

http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-grm-audi-a3-a4-a6-b6-b7-c6-c5-i4993583102.html

W opisie jest napisane:

Audi A4 / Avant 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Audi A4 / S4 / Avant / Quattro 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Czyli na przód idą 2x2 różne? Jak tak, to które?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, on robił w B6.

Popatrzcie na tej aukcji:

http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-grm-audi-a3-a4-a6-b6-b7-c6-c5-i4993583102.html

W opisie jest napisane:

Audi A4 / Avant 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Audi A4 / S4 / Avant / Quattro 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Czyli na przód idą 2x2 różne? Jak tak, to które?

Ale czego Ty nie rozumiesz? Podaliśmy Ci jakie czujniki potrzebujesz, a to że ktoś na allegro wypisuje bzdury żeby przyciągnąć klienta to nie znaczy że to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kozak wygląda jak zobaczyłem u Horneta to chciałem się zamienić ale on nie chciał :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

Edytowane przez oprych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

witam,

zapoznałem się z wymaganiami jaki trzeba spełnić, żeby dołączyć do B& Crew, ale mam pytanie. Jeśli ktoś został przyjęty na FB czy jest to równoznaczne z przynależnością do B7 Crew tutaj?

Aktualnie brakuje mi już tylko tematu o mojej A4, ale niestety nie mam kiedy tego zrobić bo pomimo niewielu jeszcze zmian zewnętrznych w aucie zostało zrobione już naprawdę dużo :)

Podsumowując, jestem w B7 Crew czy nie? :)

bo chciałbym naklejkę :P

Edytowane przez d4ri0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

Ogarnę

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

witam,

zapoznałem się z wymaganiami jaki trzeba spełnić, żeby dołączyć do B& Crew, ale mam pytanie. Jeśli ktoś został przyjęty na FB czy jest to równoznaczne z przynależnością do B7 Crew tutaj?

Aktualnie brakuje mi już tylko tematu o mojej A4, ale niestety nie mam kiedy tego zrobić bo pomimo niewielu jeszcze zmian zewnętrznych w aucie zostało zrobione już naprawdę dużo :)

Podsumowując, jestem w B7 Crew czy nie? :)

bo chciałbym naklejkę :P

B7 Crew na FB to grupa która tak na prawdę powstała bez naszej zgody, chyba nawet utworzyła ją osoba która nie jest w Crew. Kieruje się własnymi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


B7 Crew na FB to grupa która tak na prawdę powstała bez naszej zgody, chyba nawet utworzyła ją osoba która nie jest w Crew. Kieruje się własnymi prawami.

ok,

czyli taka samowolka, która ma się nijak do tego co jest na forum.

zatem jak tylko założę temat to ubiegam się o członkostwo :)

dziękuję H4mm3R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jeśli klapa bagaja nie otwiera się z przycisku w klapie, a otwiera z kluczyka i guzika w drzwiach kierowcy to problem leży w samej blendzie, czy cały zamek do wymiany? Podobno tam jakaś blaszka robi problem ale nie mam pojęcia, czy to element blendy, czy zamka. Prześledziłem cały temat w warsztacie i już zgłupiałęm, co parę postów co innego ktoś pisze. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama blenda a właściwie ten gumowy przycisk. Tam jest blaszka ktora moze już nie dochodzi przy wciskaniu. Sam wklad zamka nie ma z tym nic do czynienia. Ostatnio wymienialem na taka z kamerka cofania wiec ogladalem to sobie. Jak cos to mam gdzieś sam ten przycisk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cinkers. Wczoraj padł mi ten guzik i jeszcze tego nie rozbierałem. Jak nie uda się zreanimować to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wystarczy blaszke odgiac mocniej i będzie dobrze :)

Przy wyjmowaniu zwroc uwage na zamek. Ja sie trochę silowalem az w koncu musialem wykrecic srubki od zamka i całego go wyjac. Gdzieś w poradzie pisali ze wystarczy przekrecic o 90 stopni w bok ale mi cos nie chcial sie ruszyc i wykrecilem dziada calego. Od razu wtedy blenda poszla.

Ja tam radze od razu wykrecic caly zamek bo to 5 min roboty więcej a łatwiej to wszystko wyjac.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...