Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytam dlatego, że w poradniku Bart-S'a podał nr części:

- wiązka z czujnikami od A6 (wiązka + 7H0 919 275 C) [300zł]

A te z końcówką C są takie jak w moim linku... Hm, bo te w linku od jacek70 są takie same jak te, którą idą na tył, a wydawało mi się że na przód są inne?

Opublikowano

ale on robił chyba w B6 co nie?

Opublikowano

Tak, on robił w B6.

Popatrzcie na tej aukcji:

http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-grm-audi-a3-a4-a6-b6-b7-c6-c5-i4993583102.html

W opisie jest napisane:

Audi A4 / Avant 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Audi A4 / S4 / Avant / Quattro 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Czyli na przód idą 2x2 różne? Jak tak, to które?

Opublikowano
  • Autor

Tak, on robił w B6.

Popatrzcie na tej aukcji:

http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-grm-audi-a3-a4-a6-b6-b7-c6-c5-i4993583102.html

W opisie jest napisane:

Audi A4 / Avant 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Audi A4 / S4 / Avant / Quattro 2005 - 2008 (wszystkie 4 z tyłu i 2 wewnętrzne z przodu)

Czyli na przód idą 2x2 różne? Jak tak, to które?

Ale czego Ty nie rozumiesz? Podaliśmy Ci jakie czujniki potrzebujesz, a to że ktoś na allegro wypisuje bzdury żeby przyciągnąć klienta to nie znaczy że to prawda.

Opublikowano

Spoko, rozumiem wszystko. Temat uważamy za zamknięty.

Opublikowano

Pany, grill z RS4 podejdzie bez problemu do zderzaka z sline ?

Opublikowano

tak :wink:

Opublikowano

to trzeba odkładać hajs :decayed:

Opublikowano

no ale kozak wygląda jak zobaczyłem u Horneta to chciałem się zamienić ale on nie chciał :grin: :grin:

Opublikowano

ale on nie chciał :grin: :grin:

dziwne :decayed:

Opublikowano

No nie mogłem tego ogarnąć :grin::huh:

Opublikowano

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

Edytowane przez oprych

Opublikowano

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

witam,

zapoznałem się z wymaganiami jaki trzeba spełnić, żeby dołączyć do B& Crew, ale mam pytanie. Jeśli ktoś został przyjęty na FB czy jest to równoznaczne z przynależnością do B7 Crew tutaj?

Aktualnie brakuje mi już tylko tematu o mojej A4, ale niestety nie mam kiedy tego zrobić bo pomimo niewielu jeszcze zmian zewnętrznych w aucie zostało zrobione już naprawdę dużo :)

Podsumowując, jestem w B7 Crew czy nie? :)

bo chciałbym naklejkę :P

Edytowane przez d4ri0

Opublikowano
  • Autor

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

Ogarnę

Hammer albo akjam proszę o pełną listę (członków) B7 Crew ma pw

Muszę się tym zająć bo mam za dużo pytań o naklejki

witam,

zapoznałem się z wymaganiami jaki trzeba spełnić, żeby dołączyć do B& Crew, ale mam pytanie. Jeśli ktoś został przyjęty na FB czy jest to równoznaczne z przynależnością do B7 Crew tutaj?

Aktualnie brakuje mi już tylko tematu o mojej A4, ale niestety nie mam kiedy tego zrobić bo pomimo niewielu jeszcze zmian zewnętrznych w aucie zostało zrobione już naprawdę dużo :)

Podsumowując, jestem w B7 Crew czy nie? :)

bo chciałbym naklejkę :P

B7 Crew na FB to grupa która tak na prawdę powstała bez naszej zgody, chyba nawet utworzyła ją osoba która nie jest w Crew. Kieruje się własnymi prawami.

Opublikowano

B7 Crew na FB to grupa która tak na prawdę powstała bez naszej zgody, chyba nawet utworzyła ją osoba która nie jest w Crew. Kieruje się własnymi prawami.

ok,

czyli taka samowolka, która ma się nijak do tego co jest na forum.

zatem jak tylko założę temat to ubiegam się o członkostwo :)

dziękuję H4mm3R

Opublikowano

Pany, jeśli klapa bagaja nie otwiera się z przycisku w klapie, a otwiera z kluczyka i guzika w drzwiach kierowcy to problem leży w samej blendzie, czy cały zamek do wymiany? Podobno tam jakaś blaszka robi problem ale nie mam pojęcia, czy to element blendy, czy zamka. Prześledziłem cały temat w warsztacie i już zgłupiałęm, co parę postów co innego ktoś pisze. :blink:

Opublikowano

Sama blenda a właściwie ten gumowy przycisk. Tam jest blaszka ktora moze już nie dochodzi przy wciskaniu. Sam wklad zamka nie ma z tym nic do czynienia. Ostatnio wymienialem na taka z kamerka cofania wiec ogladalem to sobie. Jak cos to mam gdzieś sam ten przycisk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki cinkers. Wczoraj padł mi ten guzik i jeszcze tego nie rozbierałem. Jak nie uda się zreanimować to się odezwę.

Opublikowano

Prawdopodobnie wystarczy blaszke odgiac mocniej i będzie dobrze :)

Przy wyjmowaniu zwroc uwage na zamek. Ja sie trochę silowalem az w koncu musialem wykrecic srubki od zamka i całego go wyjac. Gdzieś w poradzie pisali ze wystarczy przekrecic o 90 stopni w bok ale mi cos nie chcial sie ruszyc i wykrecilem dziada calego. Od razu wtedy blenda poszla.

Ja tam radze od razu wykrecic caly zamek bo to 5 min roboty więcej a łatwiej to wszystko wyjac.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez cinkers

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.