Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pracuje w DE i często jeżdżę z pełnym bagażnikiem

Zostaw słoiki w spokoju to nie będziesz miał problemu :grin:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pracuje w DE i często jeżdżę z pełnym bagażnikiem

Zostaw słoiki w spokoju to nie będziesz miał problemu :grin:
A skąd ja w DE wezmę takie dobre ogórki kiszone na zagrychę ? [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Plastidip

Dzieki :D

Aby włożyć RNS co dodatkowo potrzebuje,oczywiscie mam tunel 1 DIN (chyba,nie znam sie na tym),był bym wdzieczny jesli mozna by bylo wymienic potrzebne rzeczy :D

Opublikowano
  • Autor

Plastidip

Dzieki :D

Aby włożyć RNS co dodatkowo potrzebuje,oczywiscie mam tunel 1 DIN (chyba,nie znam sie na tym),był bym wdzieczny jesli mozna by bylo wymienic potrzebne rzeczy :D

Masz lekturę na wieczór > http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/

Opublikowano

Panowie ma ktoś b7 avanta na amorach s-line i spręzynach eibach pro-kit -30mm?? potrzebuje foto jak to siedzi, najlepiej jeszcze na 18 felach :decayed: wiem że to nie koncert życzeń ale moze jednak :naughty:

Zawias S-Line 1BV +Eibach +19'':

FKTs3AS.jpg

iVlIsU8.jpg

5XifMzv.jpg

GQKzEzG.jpg

Co prawda sedan, ale blisko tego o co Ci chodziło... ;)

To jest na pro kit ?? :huh:

Dużo wyżej masz ten tył względem przodu ?? Żeby Ci nie wyszło po założeniu springów pro-kit, że d*pa będzie niżej :decayed:

no włąsnie zacząłem liczyć i moze wyjsc ze d*pa bedzie niżej i juz sie zastanawiam, jest 1cm róznicy, musze to przemyśleć albo poczekać na wiosne :naughty:

gadałem też z kumplem który ma pro-kita tyle ze w b6 i twierdzi ze jak auto puste to jest prawie ideał, ale wystarczy coś w kufer wrzucić i d*pa idzie niżej niż przód :kwasny:

Nie działaj pochopnie :decayed: jak masz delikatnie wyżej i dasz tył z pro kit to będziesz miał tył niżej na bank :kwasny: Ja jak mam auto puste i 15L w zbiorniku to dopiero jest przód z tyłem na równi, a tak cały czas wydaje się niżej :facepalm:

Opublikowano

Kup sprężyny pod masę a nie pod silnik,wówczas stoi równo :wink:

Opublikowano

pracuje w DE i często jeżdżę z pełnym bagażnikiem

Zostaw słoiki w spokoju to nie będziesz miał problemu :grin:
A skąd ja w DE wezmę takie dobre ogórki kiszone na zagrychę ? [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kajak Ci podrzuci :decayed:
Opublikowano

To nie b7 ale w końcu to tosamo :D

20160702_133054.jpg

Opublikowano

To nie b7 ale w końcu to tosamo :D

20160702_133054.jpg

Jaką dopuszczalną masę masz wybitą i jaką kategorię wybrałeś ?

Opublikowano

Przód 1160kg a brałem 1165kg springi z 1.9tdi

Według eibacha powinienem mieć takie jak do b7 3.0tdi czyli 1230kg,a b7 3.0TDI ma 1220kg na przodzie

Auto stoi przód 63,7/tył 64 przy pełnym baku i zaladowowanym aucie(wakacje) normalnie max 4mm wyżej


Na 19tkach

Opublikowano

Sam juz nie wiem teraz.... na letnich nie mierzyłem a na zimowych 17stkach na pustym aucie mam 64 przód i 65,5 tył

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W związku z tym, że idzie zima, to zapodałem letnie koła :decayed:

df95f8fe757810dbc2b566945b475b79.jpg

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W związku z tym, że idzie zima, to zapodałem letnie koła :decayed:

df95f8fe757810dbc2b566945b475b79.jpg

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Czyli wszystko ok... :decayed:

Opublikowano

kaju 9 35 czy 9 44 ?

Opublikowano

Kaju daiałasz w dobrym kierunku :grin:

Opublikowano

W związku z tym, że idzie zima, to zapodałem letnie koła :decayed:

df95f8fe757810dbc2b566945b475b79.jpg

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

:kox::kox:

Opublikowano

3cbe9c675016113c0b1da312b71521d7.jpg

Pro kit, amorki Sline 1BE, felga 18" z tyłu włożone podkładki chyba od 1BR do wyrównania auta

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kaju 9 35 czy 9 44 ?

9/44 z durex 215/35

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Na wiosnę popracuje nad dystansami jak zejdzie niżej :wink:

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, jakby ktoś miał/wiedział kto ma komplet czujników pdc na przód + moduł pdc dajcie znać, dzięki.

!!! Pytanie:

http://allegro.pl/vw-audi-sensor-parktronik-pdc-7h0919275c-czujnik-i6578129903.html

to są te czujniki? i rozumiem że potrzebuje ich 4 sztuki - wszystkie te same w blendę i zderzak?

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano
  • Autor

Nie to nie te czujniki, w B7 są pod kątem 45stopni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.