Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kaju Co oni Ci tam wymyślili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju Co oni Ci tam wymyślili?

no stary, wycena 2300... o czym dyskusja? zderzak policzony 299zł, lampa nieuznana, pas przedni nieuznany, felga, spryskiwacz nie wliczone, błotnik policzony naprawa i malowanie 42zł? Błagam... jedyne ceny serwisowe -30% zniżki (WTF?!) to policzyli przewody zderzaka, jakieś kratki po 12-13zł, generalnie parodia i jeszcze raz parodia. wy***ali mnie z tego co liczę skromnie na jakieś 5k i o to będę walczył. Ale Ci, co przechodzili przez odwołania i sądy wiedzą jak to wygląda i ile czasu to będzie trwało, nie wspominam tego, że auto zrobione ze swoich, a wypłaty nie widać, oczywiście auto zastępcze też wzięli, a żeby przedłużyć o 24 czy 48h to jakieś śmieszne zaświadczenia z warsztatu chcą, że czeka na części z serwisu i oczywiście kopię zamówienia. Śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra kaju na prawdę mi jak silnik wymieniali to miałem zastepczaka ponad dwa miesiące w tym czasie zrobiłem 15tys nawet się słowem nie odezwali

a tu liczą za zderzak 300zl z pianki jest droższy

trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło po twojej myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju zrób niezależną wycenę u rzeczoznawcy i dalej do radcy prawnego który ma jakieś w tym doświadczenie i zapłacą co do grosza , u mnie po roku dopłacili to co brakowało do wyceny bez sądu poszli na ugodę a i też PZU , jakbyś potrzebował mam kontakt do takiego radcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już poskładałem. Na moją niekorzyść wpływa to, że auto wcześniej miało jakieś drobne przygody i występują jakieś stare klejenia elementów plastikowych, czy np dziabnięty rant błotnika... zobaczę co da się z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ci pewnie policzyli amortyzacje tych części i wcześniejsze ich uszkodzenia. Mi tak chcieli policzyć przy wycenie plastików uszkodzonych przy kradzieży ale miałem pełno zdj gdzie było widać że wszystko było w stanie idealnym i musieli przyznać mi racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcemy jak najwięcej, ubezpieczalnie dać jak najmniej. Ale rozmawialiśmy o tym, że Twoja wycena to jest K P I N A.

Trzeba cisnąć z nimi do spodu teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na pierwszą wypłatę. Mają.jeszcze 7 dni na decyzję, nie.wspominam że auto.zastępcze już zabrali... :wink:

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Ci je zabrali skoro nawet Ci kasy nie wypłacili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie bo się trochę załamałem.

Czy jest możliwość że będzie potrzebny remont silnika jeżeli mam 2x więcej oleju niż jest max na miarce i ewidentnie widać że jest rozrzedzony paliwem? :facepalm:

Pacjent 2.0 TDI BPW

Kompletnie nic nie czuć aby ubyło mocy, nie kopci ( mam DPF na pokładzie możliwe że temu) , czy jest możliwość że to tylko uszczelka pod głowicą? Płyn chłodniczy w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń DPF i problem zniknie, temat poruszany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie ktos by polecił żaróweczki do halogenów oraz postojowek.? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hutch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...