Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadzal ktos do B7 20 cali felge 8,5 lub 9j,jesli tak to czy opona 235/35/20 wejdzie czy nie ma szans???

Wysłane z S7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Mizur138 napisał:

Wsadzal ktos do B7 20 cali felge 8,5 lub 9j,jesli tak to czy opona 235/35/20 wejdzie czy nie ma szans???

Wysłane z S7 Edge
 

Wsadzał i jeździł ale nie na takich waskich. 35/20 do B7 to nie bardzo, prawdopodobnie będzie obcierać o zwrotnicę. Jak już to profil 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzał i jeździł ale nie na takich waskich. 35/20 do B7 to nie bardzo, prawdopodobnie będzie obcierać o zwrotnicę. Jak już to profil 30


Kurde bo znow 245 nie ma szans by weszlo a profil 30 to znow indeks 86 wiec nie za bardzo.

Wysłane z S7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mizur138 napisał:

 


Kurde bo znow 245 nie ma szans by weszlo a profil 30 to znow indeks 86 wiec nie za bardzo.

Wysłane z S7 Edge
 

 

Indeks 88 XL, mam cięższe auto i cały sezon przejeździłem na 235/30/20 i nic się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indeks 88 XL, mam cięższe auto i cały sezon przejeździłem na 235/30/20 i nic się nie stało. 

Dziekuje Kolego a tak zapytam z ciekawości ile twoja fura wazy ? Bo u mnie 1640 kg

Wysłane z S7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mizur138 napisał:


Dziekuje Kolego a tak zapytam z ciekawości ile twoja fura wazy ? Bo u mnie 1640 kg

Wysłane z S7 Edge
 

Nigdy nie ważyłem ale biorąc pod uwagę skrzynię multitronic i recaro to 1750 chyba będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest dlaczego Auto tak małe jak A4 waży tak sporo, kwestia blach?

Akurat dzisiaj ważyliśmy kumpla nowgo SuperB kombi 2.0TDI 190PS 4x4. Auto na full opcji (wszystko odklikane w konfiguratorze), z pełnym bakiem 65litrów waży 1540kg.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest dlaczego Auto tak małe jak A4 waży tak sporo, kwestia blach?
Akurat dzisiaj ważyliśmy kumpla nowgo SuperB kombi 2.0TDI 190PS 4x4. Auto na full opcji (wszystko odklikane w konfiguratorze), z pełnym bakiem 65litrów waży 1540kg.....

Tak mało?
Pasek na rezerwie 1680 kg (tolerancja 20kg)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez byłem w szoku i potwierdzają to dane katalogowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ten nowy Superb całkiem przyjemnie jeździ, a napchany wypasem po sam dach to jest wręcz śmiesznie tani. Za cene A6 C7 ze średnim wypasem mamy 2 nowe Superby wersja LK w pełnej opcji  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nowego Superba jest, jak dla mnie, MEGA atrakcyjna. A tak jak pisze turzol jeździ się tym nawet nie całkiem, tylko bardzo całkiem przyjemnie :)

Nie wiem czy jakieś inne auto z tej klasy jest tak atrakcyjne jeśli chodzi o cenę do jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomekhxc napisał:

3.0 tdi w dowodzie 1780 , ciekawe jak w rzeczywistości ...

moje z pełnym bakiem 1840 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pksmlody napisał:

Cena nowego Superba jest, jak dla mnie, MEGA atrakcyjna. A tak jak pisze turzol jeździ się tym nawet nie całkiem, tylko bardzo całkiem przyjemnie :)

Nie wiem czy jakieś inne auto z tej klasy jest tak atrakcyjne jeśli chodzi o cenę do jakości...

Jeździ się przyjenie, chociaż mnie nie przekonuje jazda autem z Haldexem, jednak Torsen to inna liga. Będę miał okazje dłużej ujeżdżać to auto jak wpadnie do mnie na detailingi ;)

Co do relacji cena/jakość to Skoda Kodjaq będzie hitem sprzedaży o ile wyrobia sie z produkcją na Europe bo poki co trzeba czekac na nowe ok 10 miesiecy. Stad tez wlasnie kumpel zrezygnowal z niego i kupil SuperB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Po testach mojego rozszerzenia tematu lamp z A6 C6 w A4 B7 postanowiłem że pokaże i wam co mi się udało uzyskać :banan:
Pewnej słonecznej nocy wpadłem na trop dynamicznych kierunkowskazów w A4 B7 bo siedziałam przed wkładem ledowym z A6 C6 ze spalonymi ledami, i nie miałem pomysłu co z tym zrobić. Ale mnie oświeciło i jest to, co można zobaczyć w załączniku.
 
Czekam na wasze opinie bo jak dla mnie jest ok. [emoji38] 5 tyś km zrobione i jeszcze działa, w styczniu robiłem przegląd i nikt sie nie czepiał, Policja też się tym bardzo nie interesuje tak że jest ok :decayed:

 
 

Coś więcej możesz na ten temat napisać, jak, co itp?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się przyjenie, chociaż mnie nie przekonuje jazda autem z Haldexem, jednak Torsen to inna liga. Będę miał okazje dłużej ujeżdżać to auto jak wpadnie do mnie na detailingi [emoji6]
Co do relacji cena/jakość to Skoda Kodjaq będzie hitem sprzedaży o ile wyrobia sie z produkcją na Europe bo poki co trzeba czekac na nowe ok 10 miesiecy. Stad tez wlasnie kumpel zrezygnowal z niego i kupil SuperB.

Ile taki superb jak można wiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 1.8T z 1/4 baku i trochę lpg ważyło cos kolo 1450kg. Aż takie roznice by były?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pajda napisał:


Ile taki superb jak można wiedzieć?

Kumpel 170K zapłacił i odebrał w salonie w DG. 3 miesiace czekania na odbiór. Dodatkowo w cenie wyszarpal opony zimowe na alusach 17'' 

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...