Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, H4mm3R napisał:

Witamy nowych w CREW :hi:

Gdzie można to zobaczyć kto nowy doszedł ??

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, vwbartus napisał:

Gdzie można to zobaczyć kto nowy doszedł ??

Pierwszy post - ostatnie zdjęcia

Opublikowano
7 godzin temu, H4mm3R napisał:

Witamy nowych w CREW :hi:

Dziękować za aprobatę  :decayed::hi:

Opublikowano

Dziękuję za przyjęcie do tak zacnego grona.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kurcze, prawie same avanty...

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Norbas napisał:

Kurcze, prawie same avanty...

Mało kiedy sedan jeździł jako firmówka :decayed:

Opublikowano

13934958_1150361771701864_2152387601457339250_n.jpg

Opublikowano
22 godziny temu, H4mm3R napisał:

Witamy nowych w CREW :hi:

Gratuluję nowym!

10 godzin temu, H4mm3R napisał:

Mało kiedy sedan jeździł jako firmówka :decayed:

Spokojnie, walczymy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, FroS-t napisał:

Pany to jest oficjalna strona ?  http://vogtland-polska.pl/?

 

czy ta ? http://vogtland.com.pl/index.php

 

Zamów tam gdzie taniej albo Ci w DE zamówię :whistling:

Opublikowano

Gadaj z Trewor87 to Ci ogarnie.

Opublikowano
28 minut temu, afroo. napisał:

Gadaj z Trewor87 to Ci ogarnie.

Pisałem do Trewora, nie prowadzą Vogtlanda, dzowniłem do Wrocławia czyli tej pierwszej strony, ale 3 tygodnie temu to do Mojej nie mieli, nawet w DE, jutro może  ponowie, gość mówi że około 2600zł, ogólnie kasa juz jest więc czas zamawiac.....

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Ogólnie nie robi mi to czy troszke więcej czy mniej, jedyne co to wolałbym w PL w razie jakiejkolwiek rekalamcji.....jutro zadzowonie i jak będzie kicha to odezwe się H4mm3r:)

Opublikowano

shakal chwalił się niedawno zakupem Vogtlanda to Jego może też podpytaj. :wink:

Opublikowano
1 minutę temu, afroo. napisał:

shakal chwalił się niedawno zakupem Vogtlanda to Jego może też podpytaj. :wink:

Oki thx, a tak na mariginesie jedziesz Marcin do BT ?

Opublikowano

Podpinal ktosu u siebie nie fabryczne radio?? Jesli tak to potrzebuje pomocy.

Opublikowano

nie wiem czemu vogtland ?  fakt faktem bo 3.600 ale wolałbym S.T X-ST to jest były Weitec z gruby KW a jak nie , to w tej samej kasie czyli 2600 jest  AP , ten vogtland jakoś do mnie nie przemawia :kwasny:

Opublikowano

Troche się naczytałem i ma mega pozytywne opinie i fajnie sie sprawuje na Naszych drogach, miał być Eibach ale nie starczy mi siana bo to okolo 3800zł.....

Zawartość dodana 3 minutes later

Troche się napisałem z Treworem, wysłał mi oferte i powiem szczerze że ceny mnie lekko zgniotły.......

Opublikowano

AP i Vogtland to to samo. Różni się tak naprawdę kolorystyką. :cwaniak:

17 minut temu, FroS-t napisał:

a tak na mariginesie jedziesz Marcin do BT ?

Niestety nie.. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.