Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie znaczek odleciał właśnie tak i odtłuściłem przykleiłem na kropelce ale po jakimś czasie znów odpadło teraz dam klej do szyb :-D

Wysłane z galaxy S5

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W takim razie jutro po robocie zabieram pokrywę do domu i na pierwszy strzał idzie kropelka... a jak znowu puści to gdzieś widziałem ze w ASO idzie sam znaczek kupic... dzięki Panowie

Opublikowano
10 minut temu, gabalo napisał:

a jak znowu puści to gdzieś widziałem ze w ASO idzie sam znaczek kupic... dzięki Panowie

Gdzieś mam numer. Ale z tego co pamiętam to mi dopasowali od a6 c6.

Opublikowano

Kropelka nie tłumi drgań i moment jak Ci odpadnie. Taśma dwustronna 3M i powinno być ok, ewentualnie czarny sylikon odporny na wysokie temperatury...  

Opublikowano

Ok taśmę z 3m akurat mam w bagażniku to spróbuje, Tomek jak bys znalazł numer to podeślij


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma moze ktos na sprzedaz czujniki parkowania w kolorze LZ5C ?

Opublikowano

Witam panowie takie  pytanie na szybko bo padł mi czujnik z tyłu parkowania i muszę kupić nowy jaki koszt takiego czujnika w salonie ? jeśli ktoś ma lepszy pomysł proszę o rady i jak ktoś może to poda mi numer katalogowy do naszych b7 ;) Pozdrawiam

Opublikowano

7H0919275D

Na alle ceny 50-100zł.

ASO gruntowany 460zł, w kolorze 560zł. ;)

Opublikowano

Panowie wie ktoś jak odkrecic ori sruby zabezpieczające z a4 b7? Sruba okragla a w srodku ma wyryty wzorek i każdy komplet ma inny wzor a nie mam takiej nasadki ;/

Opublikowano
Panowie wie ktoś jak odkrecic ori sruby zabezpieczające z a4 b7? Sruba okragla a w srodku ma wyryty wzorek i każdy komplet ma inny wzor a nie mam takiej nasadki ;/

Jeżeli możesz to podjedz do ASO. Dobiora na miejscu.
Opublikowano

Nabij inną zbliżona złodziejkę i ruszy. Chyba że masz zupełnie nietypowe wtedy ... dobre wiertło, wiertarka i heja

Opublikowano

zrobiłem foto to wrzuce pod wieczor jaki wzor ma może ktoś z was ma taka nasadke to chętnie kupie albo pozycze za dobra flaszke bo nie uśmiecha mi się rozwiercac ;/

Opublikowano

wrzuć później zdjęcie mam trochę tego złomu na warsztacie :)

Opublikowano

kuba daj do siebie numer to wyslalbym teraz mmsa i bylbym wdzięczny do paczki bonusa bym dorzucil :)

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie do bardziej zorientowanych w temacie czy w silniku 2.0 TDI BPW jest możliwość aby uszczelniacze pompowtryskiwaczy nie pasowały od 2.0 tylko 1.9 tdi? Bo mechanik kupował zestaw naprawczy i pasował ten o nr: 038198051C a mówił że były jeszcze do 2.0 TDI ale że były ciut inne. 

 

Jest to możliwe czy mam może coś kombinowane w silniku? :angry:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, fox60 napisał:

:hi:

Takie pytanie do bardziej zorientowanych w temacie czy w silniku 2.0 TDI BPW jest możliwość aby uszczelniacze pompowtryskiwaczy nie pasowały od 2.0 tylko 1.9 tdi? Bo mechanik kupował zestaw naprawczy i pasował ten o nr: 038198051C a mówił że były jeszcze do 2.0 TDI ale że były ciut inne. 

 

Jest to możliwe czy mam może coś kombinowane w silniku? :angry:

Do 2.0TDI 16V są inne. A 2.0 8V to ta sama głowica co 1.9

Opublikowano
50 minut temu, H4mm3R napisał:

Do 2.0TDI 16V są inne. A 2.0 8V to ta sama głowica co 1.9

Tak też wiedziałem z tego co czytałem o 8V ale mechanik zrobił mi wode z mózgu i dla pewności wolałem zapytać. Dzięki za odpowiedź :hi:

 

A tak ogólnie to po wymianie uszczelniaczy uspokoił się mój problem z przybywaniem oleju i dalej można cieszyć się jazdą :banan:

Edytowane przez fox60

Opublikowano

Siemka wiecie moze jak z akcyza jest dokładnie, już zatwierdzona ta ustawa?

Jakie są opłaty wszystkie przy rejestracji angola?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.