Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Ma może ktoś na sprzedanie czujnik PDC najlepiej czarny ew ciemny kolor? Ktorys mi padl i nie wiem który jak to sprawdzić?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak przyłożysz ucho to sprawny będzie cykać

Opublikowano

ok dzięki za info

Opublikowano
Godzinę temu, tom4275 napisał:

jak przyłożysz ucho to sprawny będzie cykać

Oczywiście trzeba przyłożyć ucho przy wrzuconym wstecznym biegu ;) żeby kolega nie pomyślał, że wszystkie ma zepsute :lol:

Opublikowano

Kupię uszkodzone RNS-E, pisać na priv

Opublikowano
to oferta 280zł widzę, że była śmieszna :grin: trzeba będzie dzwonić do aso po nóweczke :decayed:

Pamiętaj tylko, że w aso jest pomalowana w podklad tylko więc będziesz musiał jeszcze malowac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to oferta 280zł widzę, że była śmieszna :grin: trzeba będzie dzwonić do aso po nóweczke :decayed:

Pamiętaj tylko, że w aso jest pomalowana w podklad tylko więc będziesz musiał jeszcze malowac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Siemka jak wygląda cena w aso za listwy zewnętrzne od S4 bo szukam takich już długo i ciągle mi coś znika z przed nosa , zaczynam tracić cierpliwość :P

Opublikowano
26 minut temu, kedo666 napisał:

Siemka jak wygląda cena w aso za listwy zewnętrzne od S4 bo szukam takich już długo i ciągle mi coś znika z przed nosa , zaczynam tracić cierpliwość :P

550pln/szt

Opublikowano
7 minut temu, turzol napisał:

550pln/szt

cena kolor serio ? czy do malowania , śmiech na sali jeśli tak jak ktoś wystawia to 1000tyś trzeba dać a ja głupi szukam wole nowe kupić , dziękuje Ci bardzo numer części jak by ktoś znał to był bym cały szczęśliwy ;)

Opublikowano
9 minut temu, kedo666 napisał:

cena kolor serio ? czy do malowania , śmiech na sali jeśli tak jak ktoś wystawia to 1000tyś trzeba dać a ja głupi szukam wole nowe kupić , dziękuje Ci bardzo numer części jak by ktoś znał to był bym cały szczęśliwy ;)

550zł to kosztowały rok temu, sprawdziłem w cennikach i teraz poszło w górę 670pln/szt...

Fabrycznie są to listwy w szarym kolorze (grau matt -L7DL), kupowałem nowe więc co nieco wiem :)

8E0 853 959 A 7DL lewy przód

8E0 853 960 A 7DL prawy przód

8E0 853 969 A 7DL lewy tył

8E0 853 970 A 7DL prawy tył

Edytowane przez turzol

Opublikowano
3 minuty temu, turzol napisał:

Fabrycznie są to listwy w szarym kolorze (grau matt -L7DL), kupowałem nowe więc co nieco wiem :)

8E0 853 959 A 7DL lewy przód

8E0 853 960 A 7DL prawy przód

8E0 853 969 A 7DL lewy tył

8E0 853 970 A 7DL prawy tył

dziękuje kolego ;)

Opublikowano

Witam , Panowie kupiłem niedawno B7 i przymierzam się do zmiany rozrządu, na co zwrócić uwagę i co zmienić żeby jak najdłużej bez awaryjnie pochodziło? Silnik to BRE, jedni mówią o zmianie pompy oleju na ta z 1.9, z innymi mechanikami gadałem to wogole nie słyszeli o tym, i mówią żeby zmienić rozrząd i będzie ok, a Wy co polecacie?

Opublikowano
  • Autor

W dziale technicznym masz temat o zmianie pompy oleju. Rozrząd możesz kupić ori na forum.

Opublikowano
W dziale technicznym masz temat o zmianie pompy oleju. Rozrząd możesz kupić ori na forum.

No właśnie ten wątek przeglądałem i ilu ludzi tyle opinii, i sam już nie wiem co z tym zrobić :/
Opublikowano
Dnia 31.01.2017 o 15:17, niziol13 napisał:

dzięki Panowie za porade.  

Dopiero zaczynam działać przy b7 bo wcześniej miałem b5 to tam znałem wszystko na pamięć, ale b7 chce zrobić bardziej pod sline i napewno w ori i żeby to wyglądało jak właśnie ori,

Jeszcze takie pytanie ile kosztuje nowa ori w aso dokładka to tyłu sline avant na 1 i 2 rury? ma ktoś może numery ich?

Ja u siebie kolego przerabiałem całą audi na s line :) troche kasy trzeba włożyc, ale wszystko do zrobienia :)

 

Opublikowano

Ja mam dokładkę S-Line na dwie rury na sell jakbyś chciał. :good: PW :wink4: jakby co

Opublikowano

Panowie Pytanie jaki nr ma dokładka zderzaka tył do b7 2 rury z lewej strony i s-line? Bo szukam w etce ale są tam 3 opcje dokładki z tym samym numerem i nie wiem jak to rozróżnić po nr? Na aukcji jest taki nr: 8E0807521C 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

O cholera :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.