Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To weź mu zamiast chorusa BNSa zamontuj. podejrzewam, że koszta podobne, a wrzuci tam sobie MP3 i chooy i cześć

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to głupi pomysł nie jest. Musze się rozejrzeć ile to kosztuje.

jeszcze tylko mocowanie błotnika i będzie składana. A Ty jak tam stoisz ze sprawą?

Opublikowano

to głupi pomysł nie jest. Musze się rozejrzeć ile to kosztuje.

jeszcze tylko mocowanie błotnika i będzie składana. A Ty jak tam stoisz ze sprawą?

wypłacili i sprzedałem sprawa do roszczeń, znalazłem małego chłopaczka, który dobrze zapłacił, także nie narzekam. wczoraj pół metra brakło, a dostałbym w prawy przód, i to znowu w tym samym miejscu :facepalm: na bank by się ucieszył ubezpieczyciel :grin:

Opublikowano

cieszył by się bardzo :decayed:

Patrzyłes na ta wiązkę?

Opublikowano

Jeszcze nie, ale zerknę :)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kończą mi się hamulce i z racji tego chce włożyć troszkę większe 320/288

Do kogo uderzać po kompletne zestawy po regeneracji?

Opublikowano

Witaj,

Dzwoń do Kolegi DEV z forum, miał ostatnio 320/288,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Wiadomo kiedy zaczną działać powiadomienia na e-maila?


Witaj,

Dzwoń do Kolegi DEV z forum, miał ostatnio 320/288,

Pozdrawiam!

Dziękuję

Opublikowano

Witam Panowie. Mechanik wymienil mi termostat ale niestety zobaczylem dziwny przypadek ze w zbiorniczku plyn zaczal bulgotac minimalnie. Moze ktos z was mial tak ?

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !!! :oczko:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Podmieniał ktoś klamkę kierowcy na taką z anglika? Trzeba demontować całkowicie zamek?

Opublikowano

Podmieniał ktoś klamkę kierowcy na taką z anglika? Trzeba demontować całkowicie zamek?

Akjam chyba, zagadaj do niego
Opublikowano

Podmieniał ktoś klamkę kierowcy na taką z anglika? Trzeba demontować całkowicie zamek?

Po co ci klamka z angola?

Bierzesz klamkę od pasażera i bebechy od niej

wypruwasz swoją razem z zamkiem in zakładasz z pasażera

Czas trwania takiej operacji max 1h sprawne dłonie i troszkę manualnych umiejętności poruszania łapka w ciasnych miejscach

I trzeba pamiętać że zostajesz bez zamka czyli bateria w pilocie jedynym otwieraniem fury

W razie w PW

Edytowane przez oprych

Opublikowano

Podmieniał ktoś klamkę kierowcy na taką z anglika? Trzeba demontować całkowicie zamek?

Po co ci klamka z angola?

Bierzesz klamkę od pasażera i bebechy od niej

wypruwasz swoją razem z zamkiem in zakładasz z pasażera

Czas trwania takiej operacji max 1h sprawne dłonie i troszkę manualnych umiejętności poruszania łapka w ciasnych miejscach

I trzeba pamiętać że zostajesz bez zamka czyli bateria w pilocie jedynym otwieraniem fury

W razie w PW

a może chodzi mu o zlikwidowanie zamka, taka antykradzież :wink:

Opublikowano

Podmieniał ktoś klamkę kierowcy na taką z anglika? Trzeba demontować całkowicie zamek?

Po co ci klamka z angola?

Bierzesz klamkę od pasażera i bebechy od niej

wypruwasz swoją razem z zamkiem in zakładasz z pasażera

Czas trwania takiej operacji max 1h sprawne dłonie i troszkę manualnych umiejętności poruszania łapka w ciasnych miejscach

I trzeba pamiętać że zostajesz bez zamka czyli bateria w pilocie jedynym otwieraniem fury

W razie w PW

a może chodzi mu o zlikwidowanie zamka, taka antykradzież :wink:
Przeca od pasażera nie ma zamka [emoji6]
Opublikowano

A przeczytaj to: "Podmieniał ktoś klamkę kierowcy na taką z anglika?" ze zrozumieniem :decayed:

Opublikowano

Ale o co chodzi bo już się zgubiłem? Chyba mi jeszcze szumi w głowie %

Chce klamkę z angola żeby nie mieć zamka? Tak czy nie?

Opublikowano

Nie wiem :grin: ale tak przypuszczam :decayed:

Opublikowano

A czy klamka pasażera na zamek?

Opublikowano

w angliku nie, ale u nas pasażer anglika to kierowca i u nas jest zamek, bo to europa, bo gdyby to nie była europa, to byłby to anglik i by nie miał zamka :decayed: taka zamieszanka z samego rana w nowy rok :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.