Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masakra, Skoda za 170koła  

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Szybkie pytanie.

Czy tylne osłony foteli z B7 pasuj do B6 (fotel sport)?

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Nie

Opublikowano
Masakra, Skoda za 170koła  

Czemu?
Popatrz ile kosztuje nowy passat a o audi czy bmw już nie wspomnę
Opublikowano

Za 160 tys masz paska w dsg na highline, za 200tys masz paska biturbo na wypasie

Skody często wychodzą drożej niż VW

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Tylko pasek nowy nie za bardzo wygląda (bez r-line) a do tego sporo mniejszy od SuperB. Nawet A6 z ilością miejsca nie ma startu do Superb

Opublikowano

Osobiście zarówno pasek jak i superb dla mnie są ok

PS. Ja nie wiem co Wy macie z tym miejscem w środku, dywany tam z ikei wozicie czy co ?  :wink:

Opublikowano
3 godziny temu, stanley napisał:

Za 160 tys masz paska w dsg na highline, za 200tys masz paska biturbo na wypasie

Skody często wychodzą drożej niż VW

najdroższy pasek w wersji R-Line 2.0 280 Ps to koszt około 270 tys a najdroższa superb z tym samym silnikiem to koszt około 220 tys

Opublikowano
20 godzin temu, karol1981 napisał:


Coś więcej możesz na ten temat napisać, jak, co itp?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

A co byś chciał wiedzieć konkretnie? Czy to sie spisuje czy np jak to działa :question:

Bo jeśli jak to działa to muszę znaleźć chwile, (może w niedziele) i stworzyć wypracowanie bo sam nad tym myślałem coś koło miesiąca żeby mogło to normalnie funkcjonować w lampie, a druga sprawa że aby ten moduł tam wsadzić to trzeba zrobić jeszcze większą partyzantkę :ad: niż przy wkładaniu ledów z A6 C6 :P

Opublikowano

Koledzy moze ktos wrzucic numer czesci  dokładki do zderzaka S4 ? I w ASO jest odrazu w kolorze grafit czy trzeba malowac?. Bo dzis pytałem o malowanie mojej i krzykneli 230 zl a ostatnio gdzies widzialem na forum ze w ASO 250 zł wiec wolal bym odrazu zakupic w kolorze.

Opublikowano
Osobiście zarówno pasek jak i superb dla mnie są ok
PS. Ja nie wiem co Wy macie z tym miejscem w środku, dywany tam z ikei wozicie czy co ?  :wink:

Szafy chcemy wozić [emoji6]

Więcej miejsca tym lepsza wygoda
Opublikowano

Kolor w ASO to 1RR


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
4 minuty temu, hutch1 napisał:

Kolor w ASO to 1RR


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego co znalazlem taki kolor by mi pasowal idealnie. A moze posiadasz numer czesci?

Opublikowano

Będę miał chwile to mogę sprawdzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
7 minut temu, hutch1 napisał:

Będę miał chwile to mogę sprawdzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Okey dzieki za checi:D  Jednak znalazlem i jak by ktos szukal to nr czesci 8E0807521M 1RR

Opublikowano



Więcej miejsca tym lepsza wygoda

Ciekawe ilu z was tak naprawdę wozi kogoś z tyłu albo samemu jeździ tam?
Ja osobiście wioze kogoś max dwa razy do roku a sam w b7 tylko raz tam siedziałem. Jakoś nie bylo tragedii z miejscem
Opublikowano

[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ciekawe ilu z was tak naprawdę wozi kogoś z tyłu albo samemu jeździ tam?
Ja osobiście wioze kogoś max dwa razy do roku a sam w b7 tylko raz tam siedziałem. Jakoś nie bylo tragedii z miejscem

A wozi , już nie wspome o wózku dla dziecka
Opublikowano

No właśnie chciałem wiedzieć co za moduł wymyśliłeś i jak to wszytko kupy złożyłeś

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok jeśli ktoś ma dziecko to wszystko wyjaśnia. Ale są ludzie którzy narzekają a jeżdżą w większości sami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.