Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, H4mm3R napisał:

to tak jak z ruchaniem, wiesz w który otwór włożyć :grin:

made my day :grin:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 825,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka ! Chłopaki powiedzcie mi czy montowalen ktoś jakieś inne końcówki do dyfuzora tylnego z s4?

Chciał bym ościągnąć efekt al'a rs4 (chodzi mi o te puchy :D ) mówiłem z Julkiem który zmierzył mi wielkość "koncówek" is mają wymiar  150 mm x 95 mm :/  sam zastanawiałem się nad jakimiś ultera mi 120 x 80 no ale myślę że będą troszkę za małe ( zostanie za duza przestrzeń między końcówkami a dyfuzorem) . Doradźcie cos? :) 

Opublikowano

Jest ktoś chętny na ori, nowy grill RS4 ?

Do wyboru:

 z ramką czarną lub  satyna (czy coś podobnego)   ( foto poglądowe)

rs4g1.jpg

1726.jpg

Cena w ASO za satyne 2300zł, za czarny 2590zł

Mogę załatwić odpowiednio za 1400zł lub 1500zł

Czas realizacji ok 2tyg, wymagana zaliczka 500zł

Gdyby coś to PW

Opublikowano

:kox:  :kox:  

Opublikowano

Stasiu Stabilizator rs4 zalatw w dobrej monecie to na bank na chętnych nie będziesz narzekać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
41 minut temu, turzol napisał:

Stasiu Stabilizator rs4 zalatw w dobrej monecie to na bank na chętnych nie będziesz narzekać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

przód ?  tył ?

na tył widzę dwa rodzaje 20 i 22mm

Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

przód ?  tył ?

na tył widzę dwa rodzaje 20 i 22mm

tył

8E0 511 409 AL

Opublikowano
5 godzin temu, stanley napisał:

Jest ktoś chętny na ori, nowy grill RS4 ?

Do wyboru:

 z ramką czarną lub  satyna (czy coś podobnego)   ( foto poglądowe)

rs4g1.jpg

1726.jpg

Cena w ASO za satyne 2300zł, za czarny 2590zł

Mogę załatwić odpowiednio za 1400zł lub 1500zł

Czas realizacji ok 2tyg, wymagana zaliczka 500zł

Gdyby coś to PW

odezwe się na pewno w sezonie letnim :)

Zawartość dodana 39 minutes later

Panowie, malowanie griila plastidipem- jak długo to schnie?

Opublikowano
5 godzin temu, turzol napisał:

Stasiu Stabilizator rs4 zalatw w dobrej monecie to na bank na chętnych nie będziesz narzekać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

do ogarnięcia :naughty:

Opublikowano
7 godzin temu, turzol napisał:

tył

8E0 511 409 AL

Duża różnica po przejsciu z seri na rs? 

Opublikowano
Teraz, Norbas napisał:

Duża różnica po przejsciu z seri na rs? 

przepaść

Opublikowano
2 minuty temu, turzol napisał:

przepaść

czyli polecasz zmianę ? tylko tył ? 

 

Opublikowano

Zmiana stabi na tyle daje największą różnice w prowadzeniu. 

Opublikowano

Jeżeli poniższe aktualne, to w pn sprawdzę, za ile taki kpl mogę dla chętnych załatwić ;)

Tył:

8E0 511 409 AL - stabilizator (622 zł)
8E0 511 327 D - gumka x2 (30 zł)
8E0 505 465 AF - łącznik x2 (310 zł)
8E0 511 439 - opaska x2 (34 zł)
N 101 277 07 - śruba x8 (24 zł)
N 105 281 03 - śruba x2 (4 zł)

SUMA 1024 PLN

Edytowane przez stanley

Opublikowano
1 minutę temu, stanley napisał:

Jeżeli poniższe aktualne, to w pn sprawdzę, za ile taki kpl mogę załatwić ;)

Tył:

8E0 511 409 AL - stabilizator (622 zł)
8E0 511 327 D - gumka x2 (30 zł)
8E0 505 465 AF - łącznik x2 (310 zł)
8E0 511 439 - opaska x2 (34 zł)
N 101 277 07 - śruba x8 (24 zł)
N 105 281 03 - śruba x2 (4 zł)

SUMA 1024 PLN

To cały komplet jaki potrzeba żeby wsio śmigało?  

7 minut temu, turzol napisał:

Zmiana stabi na tyle daje największą różnice w prowadzeniu. 

Polecasz najpierw  zacząć od zmiany tyłu?  Na przód też potrzeba zmieniać łączniki staba? 

Opublikowano

wg tematu na forum, to cały kpl na tył

Opublikowano
23 minuty temu, stanley napisał:

wg tematu na forum, to cały kpl na tył

Spoko, właśnie przejrzałem temat. Czekam co w pon uda Ci sie ugrać ceną :) 

Opublikowano
19 minut temu, Norbas napisał:

Spoko, właśnie przejrzałem temat. Czekam co w pon uda Ci sie ugrać ceną :) 

jakby co, jesteś pierwszy co do realizacji :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano
  • Autor

Śrub i łączników nie trzeba, jak masz wybite łączniki to kup z lemfordera. Poza stabi to gumy i opaski są inne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.