Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

 


A od kiedy Tomnik sprzedaje żarniki? H11 plasma masz u mnie w temacie, świecą już chyba 3 rok.

 

Zawartość dodana 2 minutes later

Kto chce :decayed:
8b2fbbc28b819ff44977107e18497bb6.jpg

Rozmawiam z Tomkiem na temat całej reszty oświetlenia które oferuje,  o to mi chodziło  .....

Zawartość dodana 5 minutes later

Gdzie je kupiłeś H4mm3r ? Widzę ze za granica nawet żółte są :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, H4mm3R napisał:

Allegro ok 90pln kpl

Na alledrogo brak ale widzę że ten jafra ma na stronie .....

Zawartość dodana 53 minutes later
7 godzin temu, TOM3K napisał:


Jak chcesz to Ci na ebay.de zamówię ktoś ode mnie pewnie będzie zaraz w Polsce to Ci wyślę te żarówki emoji4.png

Póki co wstrzymujemy bóle z zamówieniem, zobaczę co wyjdzie z zamowieniem od jafra :decayed:

Zawartość dodana 50 minutes later

Panowie logo Audi na grillu jest wciskane na tył keljone tak ? idzie dostac oryginalnie czarne te znaczki czy trzeba malować ?

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FroS-t napisał:

 

Zawartość dodana 50 minutes later

Panowie logo Audi na grillu jest wciskane na tył keljone tak ? idzie dostac oryginalnie czarne te znaczki czy trzeba malować ?

Ta, przód wciskany, tył klejony... 

Ori raczej nie, sporo przeglądnąłem i nie znalazłem ori. Same chińczyki lub jakieś noł nejm ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone czarne znaczki Sline i zdziwiłem się bo przyszły w folii z ori naklejką... mam je rok i wszystko jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z was? 

Poszukuje blendy na gril, zakrywajaca caly obszar na tablice rejestracyjna.  Nie moge sie doszukac:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pucek napisał:

Mam założone czarne znaczki Sline i zdziwiłem się bo przyszły w folii z ori naklejką... mam je rok i wszystko jest git.

Masz nr tyych znaczkow i ile za nie płaciłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tataj macie dane sprzedawcy, może go znajdziecie przez google, opakowanie po lewej to jasne ori znaczki a puste opakowanie po prawej to z czarnych emblematów, numery niby te same, płaciłem około 100 zł za jeden komplet.

17321790_1277049715709532_1521807700_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś numery śrub które się wymienia podczas wymiany wałka rozrządu w  1.9 BRB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2017 o 12:44, FroS-t napisał:

 

...

Póki co wstrzymujemy bóle z zamówieniem, zobaczę co wyjdzie z zamowieniem od jafra :decayed:

...

Będziesz z Jafry zadowolony ;) Miałem u siebie.

Zdjęcie robione jakimś szajskim telefonem, ale cos tam widać

20131030_201307.jpg

Zawartość dodana 0 minutes later

Na asfalcie najlepiej widac barwę światła ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potzrebuje pilnie sprawdzic VIN Audi a3, bo bym jechał w nocy po auto....... pomożecie ????? Moi koledzy już po robocie w domu z ASO i nie mam nikogo.....

Zawartość dodana 40 minutes later

Nieaktualne...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2017 o 11:33, Brzozek napisał:

Panowie ma ktoś numery śrub które się wymienia podczas wymiany wałka rozrządu w  1.9 BRB?

Tylko od PDkow się wymienia,  od wałka nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 20:41, Dev napisał:

Tylko od PDkow się wymienia,  od wałka nie musisz.

Dostałem wycenę od ASO za wymianę wałka :)

-wałek rozrządu - 2850,05 zł

-popychacz - 149,95 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 8 sztuk, cena za 8 sztuk = 1199,60 zł

-panewki wałka rozrządu - 38,47 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 10 sztuk, cena za 10 sztuk = 384,70 zł

-śruba do mocowania wałka rozrządu - 8,30 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 10 sztuk, cena za 10 sztuk = 83,00 zł

-śruba do przykręcenia głowicy cylindrów - 25,14 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 10 sztuk, cena za 10 sztuk = 251,40 zł

-śruba do przykręcenia pompo-wtryskiwacza - 12,57 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 4 sztuki, cena za 4 sztuki = 50,28 zł

-śruba do ośki dźwigienek zaworowych - 27,28 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 8 sztuk, cena za 8 sztuk = 218,24

Suma: 5037,27 kopara opadła...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Brzozek napisał:

Dostałem wycenę od ASO za wymianę wałka :)

-wałek rozrządu - 2850,05 zł

-popychacz - 149,95 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 8 sztuk, cena za 8 sztuk = 1199,60 zł

-panewki wałka rozrządu - 38,47 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 10 sztuk, cena za 10 sztuk = 384,70 zł

-śruba do mocowania wałka rozrządu - 8,30 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 10 sztuk, cena za 10 sztuk = 83,00 zł

-śruba do przykręcenia głowicy cylindrów - 25,14 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 10 sztuk, cena za 10 sztuk = 251,40 zł

-śruba do przykręcenia pompo-wtryskiwacza - 12,57 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 4 sztuki, cena za 4 sztuki = 50,28 zł

-śruba do ośki dźwigienek zaworowych - 27,28 zł za 1 szt, w samochodzie jest ich 8 sztuk, cena za 8 sztuk = 218,24

Suma: 5037,27 kopara opadła...

 

Kup tylko śruby do PDkow  Reszta aftermarket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Wkładał ktoś felgi z różną szczerokością do quattro? (Chciałem włożyć 8.5 i 9.5 ) ale nie wiem czy napęd nie będzie swirował ... 

Czy może lepiej założyć ta sama szerokość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie znaczenie ma jedynie obwód koła więc tu kłania się kwestia doboru opon ale po co sobie komplikować życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Animal napisał:

Teoretycznie znaczenie ma jedynie obwód koła więc tu kłania się kwestia doboru opon ale po co sobie komplikować życie?

No właśnie chcę tego uniknąć. ... trafiła mi się ciekawa rolka i temu zacząłem się zastanawiać :/ ale chyba będę szukał jednak czegoś w tym samym rozmiarze-by spokojnie śmigać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli mam kiere od B8 s-line przed lift to poducha bedzie podchodzic do kazdej kiery z B7 i B8 przed lift? Bo mam goscia ktory ładnie przerabia kiery w ładnych pieniazkach i ma gotowe na stanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...