Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli łączniki na tył te same a przod tez ma te same łączniki co seria? Bez problemu idzie podpasowac staby do ośki tak? 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
15 godzin temu, stanley napisał:

jakby co, jesteś pierwszy co do realizacji :wink:

Jak bedziesz mial na sam przod to tez daj znac :D Z checia zakupie na przod bo na tyle juz jest.

Opublikowano

Chłopaki mam na sprzedaż nowy dyfuzor z s4 ( nie zakładany we folii), gdyby ktoś chciał pisać priv. Cena z wysyłką 300 zł (jak z aso) - sprzedaję bo zmieniły mi się plany :facepalm:

Edytowane przez tazzi
uwaga karol1981

Opublikowano

Hmmm w aso 283 zł.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, Mizur138 napisał:

Jak bedziesz mial na sam przod to tez daj znac :D Z checia zakupie na przod bo na tyle juz jest.

Pisz do siemiana https://www.olx.pl/oferta/stabilizator-przod-audi-rs4-b7-pasuje-do-a4-b6-i-b7-CID5-IDkrAme.html#6c3ae5216f

Opublikowano
1 godzinę temu, tazzi napisał:

Chłopaki mam na sprzedaż nowy dyfuzor z s4 ( nie zakładany we folii), gdyby ktoś chciał pisać priv. Cena z wysyłką 320 zł (jak z aso) - sprzedaję bo zmieniły mi się plany :facepalm:

Podeslij foto i rozsadna cene

Opublikowano
3 godziny temu, karol1981 napisał:

Hmmm w aso 283 zł.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

Masz rację już poprawiłem pomyliłem się :)

Gdyby coś ktoś link do aukcji :

https://www.olx.pl/oferta/nowy-dyfuzor-dokladka-audi-s4-b7-CID5-IDkRSyK.html

Opublikowano

Spoko, uwielbiam te nowki z aso :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano


Znajomy miał cos takiego, i światło było koloru powiedzmy majonezu czyli ni to białe ni żółte, z tym ze ob często używał tych żarówek i po czasie robiła sie coraz bardziej żółta bo ten niebieski filtr na bańce schodził...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Thx gabalo  , to polecicie cos do H11 ? Tak żeby cena nie powaliła .......

Opublikowano

Ja kupowałem w sklepie jafra czy coś h11 plazma tylko nie pamiętam dokładnie jaka barwa ale komponowały się idealnie z zarnikami od Tomka. Co do wytrzymałości to już ponad półtora roku i nawet stłuczke przeżyły.

Opublikowano

No właśnie jestem na etapie rozmowy z Tomnikiem, to poszukam, cos mi mignęło na Google zarowy od jafry, tylko widziałem negatywne opinie co do samego sprzedającego .....

Opublikowano
No właśnie jestem na etapie rozmowy z Tomnikiem, to poszukam, cos mi mignęło na Google zarowy od jafry, tylko widziałem negatywne opinie co do samego sprzedającego .....


co do sprzedającego to się zgodzę, ale możesz zamówić te żarówki za granicą i nie wychodziło to dużo drożej jak znajomy zamawial.
Opublikowano

Na Allegro tez jest kilka modeli właśnie, tylko cholera wie ktore wybrać.....

Opublikowano
Na Allegro tez jest kilka modeli właśnie, tylko cholera wie ktore wybrać.....

Jak chcesz to Ci na ebay.de zamówię ktoś ode mnie pewnie będzie zaraz w Polsce to Ci wyślę te żarówki [emoji4]
Opublikowano

A te ? 
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6709801461.  

Zawartość dodana 5 minutes later

Ja to potrzebuje  tylko do clh, wczoraj wrzuciłem Osram Cool Blue Intense, nawet nie bede komentował taki syf. Jak masz sprawdzone Tomek to zamow mi proszę, jak barwa biała i komponuja się z tymi od Tomnika to weź ko odrazu dwa komplety w razie co, resztę dogadamy na priv :good:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor
No właśnie jestem na etapie rozmowy z Tomnikiem, to poszukam, cos mi mignęło na Google zarowy od jafry, tylko widziałem negatywne opinie co do samego sprzedającego .....


A od kiedy Tomnik sprzedaje żarniki? H11 plasma masz u mnie w temacie, świecą już chyba 3 rok.
Zawartość dodana 2 minutes later

Kto chce :decayed:
8b2fbbc28b819ff44977107e18497bb6.jpg

Opublikowano

No mi o H4mm3ra chodziło...
Wiesz do czego musisz mapy ogarnąć :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.