Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i czy całość będzie pasować na 17" z ET28?

Witaj Bartku :hi:

Powinno sie zmieścić :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bomba - do czasu gdy nie zacząłem go przerabiać :decayed: Aktualny stan:

actual.JPG

Seryjny wydech asymetryczny zastąpi wariant 2-1-2 z tytanowym tłumikem od Termignoni. Nietstety zakupiony przeze mnie wydech nie pasuje (wydech jest w wersji przed FL a ja mam motocykl z końcówki produkcji, z inną wersją wahacza). W związku z tym, 11.XII jestem umówiony w Warszawie (cały środkowy wydech musimy dorobić customowo).

Oprócz tego kilka innych modyfikacji tj. filtry powietrza o większej przepustowości, "silniejszy" wysprzęglik, nowy ECU uwzględniający wydech przelotowy i wydajniejsze filtry (generalnie będzie kilkanaście kg mniej i kilka koni więcej :decayed: ). Pełna pokrywa sprzęgła aby troszkę go wyciszyć... Na koniec kilka modyfikacji wizualnych (będą przemalowane felgi, zdjęte duże napisy z owiewek oraz nowa szybka z katalogu Performance).

...ale najpierw poskładam i uruchomię bike-a :wink:


No i czy całość będzie pasować na 17" z ET28?

Witaj Bartku :hi:

Powinno sie zmieścić :)

Właśnie o to miałem pytać - dzięki Grzesiu :hi:

Opublikowano

Bart-S,

a czy przeguby wewnętrzne są inne do Multi niż do manuala?

Opublikowano
  • Autor

Generalnie biorąc po uwagę konkretne oznaczenie silnika i ten sam rocznik modelowy - przegub powinien być taki sam.

Opublikowano

no to Bartek z moto idziesz jak ze wszystki grubo :kox:

Opublikowano
  • Autor

...to musiało się tak skończyć :wink:

Opublikowano

w/g mnie to dopiero początek... :D

Opublikowano
  • Autor

Dev - skoro już zajrzałeś... Zacisk poleciał w poniedziałek kurierem (jutro będzie u Ciebie). Jest jakaś szansa, że wyrobisz się z tym i odeślesz jutro? Pytam bo mam w cholerę roboty a przez unieruchomienie auta jestem totalnie w czarnej D.... Pomożesz? :huh:

Opublikowano

wszystko zalezy od tego kiedy kurier mi go dostarczy

czym to wyslałeś ?

mówiłem że Ci przygotuje i wysle a Ty mi odeslesz swój

Opublikowano
  • Autor

wszystko zalezy od tego kiedy kurier mi go dostarczy

czym to wyslałeś ?

mówiłem że Ci przygotuje i wysle a Ty mi odeslesz swój

Dev - przywiezie Ci to DPD.

*******************************************************************************************************

Wyprzedaję graty - nie chce ktoś tapicerek tylnych w czarnej Valconie z roletkami dla sedana?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296059-tapicerki-boczki-drzwi-tyl-z-roleta/

PP.JPG

LT.JPG

PT.JPG

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

doszła paczka ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak - kurier dostarczył ją ok. 16:00. Ślicznie dziękuję :hi:

******************************************************************************************************************************************

No dobrze kochani... Przyszedł taki czas, że niestety z autem musiałem się pożegnać. Jeszcze mam je do dyspozycji ale właściciela B6tka już zmieniła. Farewell....

Dziękuję wszystkim za śledzenie postępów przy projekcie. Za zachęcanie do dalszej walki. Za dobre słowo gdy go potrzebowałem :) Czas iść dalej... 3majcie się!

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

Bart, miałes dzwonic jak pamietam....

na tył z passka mam klienta, jaki koszt?

Opublikowano
  • Autor

Bart, miałes dzwonic jak pamietam....

na tył z passka mam klienta, jaki koszt?

Sam wyceń DEV - pamiętaj, że mam tylko zacisk (nie pamiętam która strona) bez silniczka.

Opublikowano

eeeee.... myslałem ze masz kpl...

Opublikowano
  • Autor

eeeee.... myslałem ze masz kpl...

Nie no skąd. Jak pamiętasz pierwszy zestaw wpadł komplet przód + tył bez jednego zacisku. Ostatecznie kupowałem nowe zaciski TRW w komplecie z silnikami.

Opublikowano

Bartku pochwal się jaki teraz będzie samochód i czy b6 będzie dalej na forum ? ;)

Opublikowano

jednak poszła :) myślałem, że będzie miała dożywocie u Ciebie

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że przyszły właściciel zarejestruje się na A4K (jeśli już nie jest - nie pytałem jeszcze ;)). No i pewnie ściągnę go na letni zlot do Skorzęcina :decayed:

Co dalej... Nic. Zostało mi tylko Ducati :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.