Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hehe - to prawda. Przynajmniej przejadę się co jakiś czas :wink:

...tak z innej beczki - prawko na motocykl robię. Będzie nowy zakup :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedy ty znajdziesz czas na jezdzenie motorem ?

Opublikowano

to samo pytanie chcialem zadac :)

Opublikowano
  • Autor

Np dziś znalazłem :) Od 8 do 11:30 :decayed:;)

Opublikowano

Hehe - to prawda. Przynajmniej przejadę się co jakiś czas :wink:

...tak z innej beczki - prawko na motocykl robię. Będzie nowy zakup :decayed:

Do 125ccm wystarczy kategoria B :-)

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie starczy :decayed:

Opublikowano

Hehe - to prawda. Przynajmniej przejadę się co jakiś czas :wink:

...tak z innej beczki - prawko na motocykl robię. Będzie nowy zakup :decayed:

ja zrobilem w tym roku i jest MEGA polecam!

co chesz kupić?

Opublikowano

Hehe - to prawda. Przynajmniej przejadę się co jakiś czas :wink:

...tak z innej beczki - prawko na motocykl robię. Będzie nowy zakup :decayed:

Polecam Yamahę R1 rn22 albo Hondę CBR 100 rr :naughty:

Opublikowano

chyba Wam na mózgi siadło :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Docelowo Ducati 899... a teraz albo 749 albo 848.

tb_640x480.jpg

8589130454359-ducati-848-wallpaper-hd.jp

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

sa szybki jak na pierwszaka... moze to na drugi sezon co? zaczynam sie o Ciebie martwic :decayed:

Opublikowano

Wszystko zalezy od podejscia i tego co ma sie w glowie :)

Edytowane przez Lulek

Opublikowano

Bart, nie bierz Ducati, nie ma sensu. Servis tego motoru tez jest parszywy, rozrząd desmodromiczny trzeba regulowac co 5000km i trzeba wiedziec jak. Na poczatek kup gsxrę 600

bo 750-tka to juz diabeł, nie wspominajac o 1000-cu. Na poczatek 600-tka bedzie az nadto, biorąc pod uwagę fakt ze dopiero teraz robisz prawo jazdy kat A.

Troche pojezdzisz, zobaczysz czy dobrze sie w tym czujesz i albo pójdziesz wyżej albo odpuscisz, bo albo rodzina albo dzieci itd itp.

W Poznaniu jest tor i od tego zacznij, tam sie dużo nauczysz.

Opublikowano

Racje! Na pierszy motor uwazam ze 600 to i tak mnóstwo mocy. A z ducati to jak z alfą... musi byc maniak ;)

Opublikowano
  • Autor

Ciągnie mnie do "awaryjnych" maszyn ;) Nadmiaru mocy się nie boję - mam respekt do nowości którą się zaraziłem i nie mam zamiaru się zabić... Nie kusi mnie odkręcanie manetki a przynajmniej jeszcze nie teraz. Polecanie 600 zamiast wyższej pojemności to standard - uzasadniony, bo to przecież pierwszy motocykl. Najlepsze jest to, że na początek miała być 125cc Honda Varadero ale po jazdach szkoleniowych na Yamaha YBR250 ten pomysł od razu upadł.

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

Bartek chyba celujesz w cos innego ale moze zaciekawi cię blog mojego kuzyniaka , a nóż zmienisz zdanie ...

http://yamahamt-03.blogspot.com

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

Dziadku no trzepnęło mnie na punkcie Dukata ;)

Opublikowano

Dziadku no trzepnęło mnie na punkcie Dukata ;)

Fajny, inny niz wszystkie

Opublikowano

Miesiac, dwa i wyleczy sie z g....na

Opublikowano
  • Autor

Dev... Multitronic też mi odradzano.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.