Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odkręcałem go... Jeszcze nie jechałem wyżej jak na 2-gim biegu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś kumple dał mi się karnąć Gsxr-em i po wrzuceniu 2 biegu spojrzałem na blat a tam 120 obsrałem się i mówię do niego zabierz to ode mnie hahahaha

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak śmigasz? :)


Ale mam przestój w temacie :decayed:

Klocki się skończyły :) Zestaw wytrzymał 57 000km - w tym czasie równo zjechało przód i tył (czyli jak twierdzi sam "miszcz" Dev - rozkład masy prawidłowy :grin:).

Na zimę załapie się jeszcze nowy zestaw klocków Ferodo Premiere (FDB1629 na przód oraz FDB1636 na tył // tutaj podziękowania dla TOM77 za szybką przesyłkę :decayed: )...

ferodoset.JPG

...ale w nowym roku zdecydowanie chciałbym przesiąść się na coś skuteczniejszego. Odkąd w Passacie jest zestaw hebli z R36, przestałem się czuć bezpiecznie w A4. W zasadzie to teraz mogę napisać, że wiem przez co przechodził Siemian :grin:

No nic, uderzyłem do Dev-a w sprawie zestawu 345/300 z S4 ale wymyślił dla mnie jeszcze coś innego - w zasadzie to nawet nie umiem Wam powiedzieć co to ^_^

Przy okazji wymiana półosi - czuję lekkie wibracje przy przyśpieszaniu a więc już najwyższy czas (aktualnie na liczniku 280 000km a więc swoje wyjeździły). Przeguby wewnętrzne niedostępne na rynku - trzeba kupić półośki... Tutaj oczywiście nie miałem zamiaru wydawać 2100zł na jedną sztukę w ASO - pojawiła się za to alternatywa bezpośrednio od LOBRO i to w bardzo przystępnej cenie (tutaj znów podziękowania dla TOM77 :thumbup1: ).

LOBRO.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

earkbkvb.jpg

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luftmause - zadzwoń... Grzebię kolejną skrzynię w garażu - zrobię sobie przerwę i pogadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luftmause - zadzwoń... Grzebię kolejną skrzynię w garażu - zrobię sobie przerwę i pogadamy :wink:

Dziwie sie Tobie... dziwie.... ze zrobiles sobie chwile przerwy :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Marcin... i tak nie zadzwonił. Musiałem interweniować SMSem ;) BTW - wiązki dostarczone, dzięki :thumbup1: W niedzielę zrobimy młodemu dobrze :decayed:


Tuż to brembo jest :wink:

Dla mnie bomba :wink: Ciekawi mnie tylko rzeczywista różnica w masie między tym heblem a S4.

No i czy całość będzie pasować na 17" z ET28?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Marcin... i tak nie zadzwonił. Musiałem interweniować SMSem ;) BTW - wiązki dostarczone, dzięki :thumbup1: W niedzielę zrobimy młodemu dobrze :decayed:

mi ? :D

Edytowane przez slo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Marcin... i tak nie zadzwonił. Musiałem interweniować SMSem ;) BTW - wiązki dostarczone, dzięki :thumbup1: W niedzielę zrobimy młodemu dobrze :decayed:

mi ? :D

"mnie"! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Marcin... i tak nie zadzwonił. Musiałem interweniować SMSem ;) BTW - wiązki dostarczone, dzięki :thumbup1: W niedzielę zrobimy młodemu dobrze :decayed:

Tuż to brembo jest :wink:

Dla mnie bomba :wink: Ciekawi mnie tylko rzeczywista różnica w masie między tym heblem a S4.

No i czy całość będzie pasować na 17" z ET28?

zawsze przed montażem trzeba robić przymiarkę

zacisk jest cały aluminiowy a eSowy żeliwno-aluminiowy

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż to brembo jest :wink:

Dla mnie bomba :wink: Ciekawi mnie tylko rzeczywista różnica w masie między tym heblem a S4.

No i czy całość będzie pasować na 17" z ET28?

Na moje oko brembo waży 1/3 tego co zacisk z jarzmem z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...