Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na felgach zimowych twoje auto wygląda lepiej niż nowe A4/A5 na tych samych kołach

Profil opony jest za duży - dla mnie to ciągle traktor. Muszę ją minimalnie podnieść i wtedy pokombinować z oponami...

mnie zaskakują non stop LEDy które montowaliśmy, już dobre 2 lata i nadal bez usterek :good:

To prawda - ponad 2 lata i żadnych problemów z instalacją LED. Lada dzień na pokład wejdą CANBUS-y więc bye bye kabelki ;)

BTW – przy okazji przeglądu w aucie pojawił się jeszcze jeden mini mod (ale bardzo praktyczny ;)). Tylna szyba dostała wycieraczkę AERO. Różnica jak dzień do nocy - w końcu tył zaczął porządnie zbierać.

rearwipq5_1.JPG

Naprawdę polecam! Lista i numery części wraz z cenami:

8K9 955 205 – kapa [22zł]

8R0 955 425 – pióro wycieraczki [47zł]

8R0 955 407 1P9 – ramię wycieraczki [117zł]

poczekaj z póltora miesiąca... :decayed:

Marku - seryjna tylna wycieraczka nawet nowa nigdy nie zbierała dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na felgach zimowych twoje auto wygląda lepiej niż nowe A4/A5 na tych samych kołach

Profil opony jest za duży - dla mnie to ciągle traktor. Muszę ją minimalnie podnieść i wtedy pokombinować z oponami...

mnie zaskakują non stop LEDy które montowaliśmy, już dobre 2 lata i nadal bez usterek :good:

To prawda - ponad 2 lata i żadnych problemów z instalacją LED. Lada dzień na pokład wejdą CANBUS-y więc bye bye kabelki ;)

BTW – przy okazji przeglądu w aucie pojawił się jeszcze jeden mini mod (ale bardzo praktyczny ;)). Tylna szyba dostała wycieraczkę AERO. Różnica jak dzień do nocy - w końcu tył zaczął porządnie zbierać.

rearwipq5_1.JPG

Naprawdę polecam! Lista i numery części wraz z cenami:

8K9 955 205 – kapa [22zł]

8R0 955 425 – pióro wycieraczki [47zł]

8R0 955 407 1P9 – ramię wycieraczki [117zł]

poczekaj z póltora miesiąca... :decayed:

Marku - seryjna tylna wycieraczka nawet nowa nigdy nie zbierała dobrze...

u mnie też tak se już zbiera, ale z 2 miesiące było OK :gwizdanie:

Zawsze to lepiej niż zwykła :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już ponad rok i dobrze zbiera :good:

przecież Ty nic nie widzisz bo Ci wózek w bagażniku zasłania... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już ponad rok i dobrze zbiera :good:

przecież Ty nic nie widzisz bo Ci wózek w bagażniku zasłania... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już ponad rok i dobrze zbiera :good:

przecież Ty nic nie widzisz bo Ci wózek w bagażniku zasłania... :gwizdanie: :gwizdanie:

ehe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiesz moze jaki numer ma ten daszek w kolorze czarnym ???? http://allegro.pl/daszek-przeciwsloneczny-audi-a3-a4-a6-passat-b5-i2096251203.html

ewentualnie czy mogl bys go zmierzyc tzn.szerokosc i wysokosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiesz moze jaki numer ma ten daszek w kolorze czarnym ???? http://allegro.pl/daszek-przeciwsloneczny-audi-a3-a4-a6-passat-b5-i2096251203.html

ewentualnie czy mogl bys go zmierzyc tzn.szerokosc i wysokosc.

8D0 858 555 6PS - 22zł w ASO. Długość 213mm. Szerokość 37mm na końcach i 40mm w środkowej strefie (nie jest równy na całej szerokości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiesz moze jaki numer ma ten daszek w kolorze czarnym ???? http://allegro.pl/daszek-przeciwsloneczny-audi-a3-a4-a6-passat-b5-i2096251203.html

ewentualnie czy mogl bys go zmierzyc tzn.szerokosc i wysokosc.

8D0 858 555 6PS - 22zł w ASO. Długość 213mm. Szerokość 37mm na końcach i 40mm w środkowej strefie (nie jest równy na całej szerokości).

To tego nie ma w serii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiesz moze jaki numer ma ten daszek w kolorze czarnym ???? http://allegro.pl/daszek-przeciwsloneczny-audi-a3-a4-a6-passat-b5-i2096251203.html

ewentualnie czy mogl bys go zmierzyc tzn.szerokosc i wysokosc.

8D0 858 555 6PS - 22zł w ASO. Długość 213mm. Szerokość 37mm na końcach i 40mm w środkowej strefie (nie jest równy na całej szerokości).

To tego nie ma w serii ??

Jest. Piotrek chyba kombinuje jakiś "custom" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w serii ale w audi a chce to przeszczepic do skody.wielkie dzieki[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 16:35_________________________________________________a tak przy okazji nie spotkales gdzies foteli na przod z rs4 albo cos podobnego te pompowane.strasznie mnie kusza :P marzy mi sie taki przeszczp jak na zdjeciu http://moto.gadu-gadu.pl/5633548649531945214/koda-octavia-bt-rodzinny-sedan-o-mocy-256-km1?p=998a89d04b701b69a35989e1b87a45a7_11#gallery998a89d04b701b69a35989e1b87a45a7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji nie spotkales gdzies foteli na przod z rs4 albo cos podobnego te pompowane.strasznie mnie kusza :P marzy mi sie taki przeszczp jak na zdjeciu http://moto.gadu-gadu.pl/5633548649531945214/koda-octavia-bt-rodzinny-sedan-o-mocy-256-km1?p=998a89d04b701b69a35989e1b87a45a7_11#gallery998a89d04b701b69a35989e1b87a45a7

Potrek - te fotele są super z wyglądu. Świetnie trzymają - ale do auta codziennego użytku są... niewygodne i niepraktyczne. Do tego dochodzi brak sterowania elektrycznego - tylko lędźwia mają elektrykę (dodatkowo boczki są pompowane dla lepszego trzymania, reszta jest sterowana manualnie). I jeszcze jeden minus - w tych stołkach nie ma airbagów.

...no chyba, że montujesz auto na weekendy. Wtedy jak najbardziej :good:

Na allegro bardzo ciężko je wyhaczyć. Na ebay-u zwykle od 15 000 do 23 000PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadasz moze etke z czesciami do a6 2007 rok??potrzebuje numer kabla pomiedzy modulem haka a hakiem.kupilem caly zestaw ´w aso no i jest modul wiazka miedzy kakiem a modulem wiazka do bezpiecznikow ale brakuje wiazki miedzy modulem a zwolnica.hak jest taki wysywany z pod zderzaka.z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki nad tablice już masz? Bo też to będę rezał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki nad tablice już masz? Bo też to będę rezał :naughty:

Tak, dziś odebrałem - nie wiem tylko kiedy podejście do montażu (z czasem jak zwykle u mnie kiepsko).

a jak tam wycieraczka?

Aktualna pogoda jest świetna na testy - jak narazie nowe pióro sprawuje się bardzo dobrze

Nareszcie dorwałem... Handy MADAFAKA Adapter

nokiaadapter2.JPG

nokiaadapter5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...