Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dev wysuwał rolete i wtedy robiło się k**ewsko twardo :decayed::grin:

Nawet nic nie sugeruj :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

...Darek dzięki - zerknę na to po powrocie do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje, to nie to auto, sfilmiło mi sie :facepalm:

to był przycisk "S"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje, to nie to auto, sfilmiło mi sie :facepalm:

to był przycisk "S"

No to "S" - tak jak napisałem wcześniej miał inne zadania. Mnie interesuje jak to się sprawdza w VW (system nazywa się DCC) bo chcę to założyć w Pasku. Natomiast w B6/B7 fabrycznie nie było takiej opcji ale może jakaś firma wpadła na pomysł, że taka opcja byłaby całkiem fajna (i nie mam tu na myśli airride bo to nie dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje, to nie to auto, sfilmiło mi sie :facepalm:

to był przycisk "S"

No to "S" - tak jak napisałem wcześniej miał inne zadania. Mnie interesuje jak to się sprawdza w VW (system nazywa się DCC) bo chcę to założyć w Pasku. Natomiast w B6/B7 fabrycznie nie było takiej opcji ale może jakaś firma wpadła na pomysł, że taka opcja byłaby całkiem fajna (i nie mam tu na myśli airride bo to nie dla mnie).

Generalnie sprawa wygląda tak - mimo, że auto ujeżdża Gośka, to co jakiś czas do niego wsiadam i kosztem komfortu wolę aby w zakrętach trzymało się drogi... Podnosić wyżej (mimo nacisków żony) nie uśmiecha mi się no i cały czas szukam jakiegoś sensownego rozwiązania (a takim wydaje się być elektroniczna regulacja czy to prześwitu czy charakterytyki zawieszenia). Całkiem możliwe, że jakiś porządny gwint z regulacją twardości też rozwiązałby sprawę ale... Szukam sprawdzonego rozwiązania.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

A nie można zaadoptować takich amorków z Vw albo innego parcha:decayed:
Same amorki pół biedy (chociaż custom nie jest moją mocną stroną). Ale pozostaje jeszcze elektronika - VW z Audi się tutaj nie dogada... Trzeba by mieć rozpykaną ramkę danych magistrali CAN a to już wyższa szkoła jazdy (generalnie kręci mnie ten temat ale nie ma kiedy się tym zająć).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam więc pozostaje Ci chyba tylko tak jak pisaliście amorki z regulacją twardości:wink: tylko co z tego jak będziesz musiał się na kręcić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam więc pozostaje Ci chyba tylko tak jak pisaliście amorki z regulacją twardości:wink: tylko co z tego jak będziesz musiał się na kręcić:decayed:

To już lepiej kupić B8 z Drive Selectem... No ale mam zakaz sprzedania parcha więc :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

Pierwsze co to założę DCC w Pasku i sprawdzimy jak się to spisuje... Potem będzie decyzja co dalej z B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz gdyby nie Twoja zmiana planów pewnie autko było by u mnie a teraz już za dużo włożyłem w moja padaczkę i jeszcze planów wiele więc kto inny będzie szczęśliwym posiadaczem Twojej czarnej suczy:decayed::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz gdyby nie Twoja zmiana planów pewnie autko było by u mnie a teraz już za dużo włożyłem w moja padaczkę i jeszcze planów wiele więc kto inny będzie szczęśliwym posiadaczem Twojej czarnej suczy:decayed::decayed::wink:

Posiadacz mojej czarnej suczy narazie się nie zmieni - i pozostaje nim moja blond sucz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za rzadko ostatnimi czasy się tu pojawiam...

Bartek. Gratuluję kolorku :kox:

Dzięki - Artur, rzeczywiście sporo czasu upłynęło od ostatniej pogawędki :wink:

A pro pos pogawędki. Zmieniłeś tel.? Ostatnio dzwoniłem do Ciebie, ale napotkałem ciszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za rzadko ostatnimi czasy się tu pojawiam...

Bartek. Gratuluję kolorku :kox:

Dzięki - Artur, rzeczywiście sporo czasu upłynęło od ostatniej pogawędki :wink:

A pro pos pogawędki. Zmieniłeś tel.? Ostatnio dzwoniłem do Ciebie, ale napotkałem ciszę :P

Zaczyna się od 691?

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

KW Hydraulic Lift System

a może takie coś??

Ale to chyba tylko działa na postoju i jeździe do 25 km/h:kwasny:
Tak ma "Universal" ale pozostałe wygląda na to, że inaczej pracują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to rozwiązanie mi chodziło:

KW DDC Gewindefahrwerk

I to jest to samo co w VW. Tylko pytanie czy dają radę zamontować to do A4 B6... Szukam.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Mają na liście Audi ale boję się że tylko w zakresie B8. Jutro zadzwonię i podpytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...