Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe jakie koszta, sledze temat :jerk:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to pytaj się o hurtową ilość :wink:

Opublikowano

a czy z a6 allroad c5 nie dalo by rady zamontowac tak sobie mysle i sledze temat czesci ogolnie dostepne nie bylo by problemu Bartek az takiego tylko czy podejdzie do budy b6

Opublikowano

Bartek nie wiem z czego to dokladnie wynika ale np u mnie na kole 19'amorach 1be i sprezynach h&r jest o wiele bardziej komfortowo niz u ciebie.Pamietam jak jezdzilem troche Twoim samochodem to powiedzialem sobie ze nie zaloze 19' bo jest tak twardo.Ale zaryzykowalem i milo sie zdziwilem bo nie jest zle.Na ori sprezynach i amorach 1be jezdzilo sie poprostu zle.Auto skakalo jak pilka a zawias glosno dudnil.

Opublikowano
  • Autor
Bartek nie wiem z czego to dokladnie wynika ale np u mnie na kole 19'amorach 1be i sprezynach h&r jest o wiele bardziej komfortowo niz u ciebie.Pamietam jak jezdzilem troche Twoim samochodem to powiedzialem sobie ze nie zaloze 19' bo jest tak twardo.Ale zaryzykowalem i milo sie zdziwilem bo nie jest zle.Na ori sprezynach i amorach 1be jezdzilo sie poprostu zle.Auto skakalo jak pilka a zawias glosno dudnil.

Też nie wiem z czego to wynika ale rzeczywiście u mnie jest naprawdę twardo... Stąd pomysł aby w końcu coś z tym zrobić. Zależnie od kosztów jakie ustalę, zapadnie decyzja - co dalej...

Opublikowano

BartYaro.jpg

Bartek można tą fotkę na FB na B6 Division ?? PLEASE !

Opublikowano

Bart-s, regulacja twardości amorków jest dostępna w wielu gwintach, tzw. sterowana z kabiny ale do japońców, one mają otwarte kielichy i regulacyjny silniczek montuje się na głowicy amorka, wątpię żeby było coś dostępnego do A4 B6, air na niskim ustawieniu jest mega miękki a na wyższym twardy więc też odpada, możesz kupić gwint np. BC-racing z regulacją twardości i ustawić na "street" czyli kompromis pomiędzy komfortem a trakcją

Opublikowano
  • Autor
http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/BartYaro.jpg

Bartek można tą fotkę na FB na B6 Division ?? PLEASE !

Możesz dać ale jak widzisz ma buga...

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Bart-s, regulacja twardości amorków jest dostępna w wielu gwintach, tzw. sterowana z kabiny ale do japońców, one mają otwarte kielichy i regulacyjny silniczek montuje się na głowicy amorka, wątpię żeby było coś dostępnego do A4 B6, air na niskim ustawieniu jest mega miękki a na wyższym twardy więc też odpada, możesz kupić gwint np. BC-racing z regulacją twardości i ustawić na "street" czyli kompromis pomiędzy komfortem a trakcją

Bartku - zobaczymy co jutro powie KW.

Opublikowano

odpiszą NA czyli non available :whistling:

Opublikowano
Zdecydowanie za rzadko ostatnimi czasy się tu pojawiam...

Bartek. Gratuluję kolorku :kox:

Dzięki - Artur, rzeczywiście sporo czasu upłynęło od ostatniej pogawędki :wink:

A pro pos pogawędki. Zmieniłeś tel.? Ostatnio dzwoniłem do Ciebie, ale napotkałem ciszę :P

Zaczyna się od 691?

Tak.

Opublikowano
Bartek nie wiem z czego to dokladnie wynika ale np u mnie na kole 19'amorach 1be i sprezynach h&r jest o wiele bardziej komfortowo niz u ciebie.Pamietam jak jezdzilem troche Twoim samochodem to powiedzialem sobie ze nie zaloze 19' bo jest tak twardo.Ale zaryzykowalem i milo sie zdziwilem bo nie jest zle.Na ori sprezynach i amorach 1be jezdzilo sie poprostu zle.Auto skakalo jak pilka a zawias glosno dudnil.

Też nie wiem z czego to wynika ale rzeczywiście u mnie jest naprawdę twardo... Stąd pomysł aby w końcu coś z tym zrobić. Zależnie od kosztów jakie ustalę, zapadnie decyzja - co dalej...

Może kwestia opon.. Ja ma np Bridgestone RE050a i są bardzo twarde i nieprzyjemne na dziurach.

Opublikowano
  • Autor
Bartek nie wiem z czego to dokladnie wynika ale np u mnie na kole 19'amorach 1be i sprezynach h&r jest o wiele bardziej komfortowo niz u ciebie.Pamietam jak jezdzilem troche Twoim samochodem to powiedzialem sobie ze nie zaloze 19' bo jest tak twardo.Ale zaryzykowalem i milo sie zdziwilem bo nie jest zle.Na ori sprezynach i amorach 1be jezdzilo sie poprostu zle.Auto skakalo jak pilka a zawias glosno dudnil.

Też nie wiem z czego to wynika ale rzeczywiście u mnie jest naprawdę twardo... Stąd pomysł aby w końcu coś z tym zrobić. Zależnie od kosztów jakie ustalę, zapadnie decyzja - co dalej...

Może kwestia opon.. Ja ma np Bridgestone RE050a i są bardzo twarde i nieprzyjemne na dziurach.

To nie przez opony - Mariusz akurat testował moją na 19" Conti Sport Contact 3.

Opublikowano

Bartek, pamietasz jak sprzedawalem Tobie te 19stki na tej oponie? Tez bylo u mnie twardo i mialem dosc...

Teraz wrocilem do 19", kupilem nowe Pirelli, zalozylem gwint i jest duuuuzo lepiej. Ori zawias w Audi nie lubi chyba po prostu duzego kola, a nowa opona tez robi mega robote. Stare zimowki na 18", ktore teoretycznie sa miekksze sa tak samo komfortowe jak nowe 19".

Opublikowano
  • Autor
Bartek, pamietasz jak sprzedawalem Tobie te 19stki na tej oponie? Tez bylo u mnie twardo i mialem dosc...

Teraz wrocilem do 19", kupilem nowe Pirelli, zalozylem gwint i jest duuuuzo lepiej. Ori zawias w Audi nie lubi chyba po prostu duzego kola, a nowa opona tez robi mega robote. Stare zimowki na 18", ktore teoretycznie sa miekksze sa tak samo komfortowe jak nowe 19".

Właśnie gadam z KW i jest pipka - elektroniczne zawieszenia mają tylko do nowych aut (tj. B8). Teraz ustalamy jaki gwint by polecili... Piszcie dalej.

Opublikowano

Bart-s u mnie możesz BC Racing kupić, 32 stopnie regulacji twardości, miałem w Lexusie i bardzo fajnie na tym się śmiga

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano
  • Autor
Bart-s u mnie możesz BC Racing kupić, 32 stopnie regulacji twardości, miałem w Lexusie i bardzo fajnie na tym się śmiga

Wyklepane na Variofonie :)

KW zaproponowało mi 18010030 Street Comfort Coilover za 1800 EUR. A Twoja opcja ile Bartku?

Opublikowano

BC-Racing nie bedzie wiele tansze... ja bym kupil nowe AP, albo Weitec'a z regulacja. Do lekkiego 1.9TDi spokojnie wystarczy.

Tymbardziej, ze potrzebujesz gwintu do normalnej jazdy, a nie do latania po torze :wink:

Opublikowano
Bartek, pamietasz jak sprzedawalem Tobie te 19stki na tej oponie? Tez bylo u mnie twardo i mialem dosc...

Teraz wrocilem do 19", kupilem nowe Pirelli, zalozylem gwint i jest duuuuzo lepiej. Ori zawias w Audi nie lubi chyba po prostu duzego kola, a nowa opona tez robi mega robote. Stare zimowki na 18", ktore teoretycznie sa miekksze sa tak samo komfortowe jak nowe 19".

tez mam Pirelli (nowe) 19'-moze tutaj jest jakies rozwiazanie

Opublikowano

ja u siebie mam gwint vougtland, w porównaniu do 1bv jest mega komfortowo

Opublikowano
tez mam Pirelli (nowe) 19'-moze tutaj jest jakies rozwiazanie

P Zero Nero GT, tegoroczny model?

MEGA opona na suchym i mokrym, w dodatku duuuzo tansza od Conti, Bridgestone'a i reszty.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.