Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To też jest opcja ale... Dodatkowa robota z tym. A i części na podmianę nie mam już bo przecież wszystko schodziło z czasem za grosze :facepalm:

dam Ci moje auto na miesiąc,po przekladasz wszystko co smaczne,z kasą sie dogadamy:wink:

:decayed: Jest to jakaś opcja. No i po co miesiąc... Tydzień wystarczy :wink:

to kaman:naughty:,ja tez jakiegoś tam golasa nie mam:wink:

http://s14.postimg.org/mfo6qntnx/image.jpg

sie rozpędzi i ci multi do twojego padła tez przełoży :wink:

Opublikowano
  • Autor

To też jest opcja ale... Dodatkowa robota z tym. A i części na podmianę nie mam już bo przecież wszystko schodziło z czasem za grosze :facepalm:

dam Ci moje auto na miesiąc,po przekladasz wszystko co smaczne,z kasą sie dogadamy:wink:

:decayed: Jest to jakaś opcja. No i po co miesiąc... Tydzień wystarczy :wink:

to kaman:naughty:,ja tez jakiegoś tam golasa nie mam:wink:

http://s14.postimg.org/mfo6qntnx/image.jpg

sie rozpędzi i ci multi do twojego padła tez przełoży :wink:

Chciałby taką - nówka sztuka dopiero co po kapitalce :decayed:

Opublikowano

dwaipółtedei z multi,marzenie:slina:

...ale niestety,zaraz ładuje 2,7BiT a tego multi nie uciagnie:kwasny::grin:

Opublikowano

Na każde auto jest kupiec tylko trzeba cierpliwie poczekać ;) ja czekałem pół roku i pierwszy klient przyjechał i kupił ;)

Opublikowano
  • Autor

Ale jeszcze maskę i spojler zderzaka przedniego zdążę pomalować :decayed:

Opublikowano

Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki :grin:

Opublikowano
Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki :grin:

trochę?? ok trochę wezmę :wink:

a tak poważnei to już decyzja zapadła??

Opublikowano
  • Autor
Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki :grin:

trochę?? ok trochę wezmę :wink:

a tak poważnei to już decyzja zapadła??

Tak... już czas :wink: BTW - kiedy po koła wpadasz?

Opublikowano
Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

yyy ............wiesz .......jak to pewnie Bartek .....nie chciał Ci robić kłopotu..........kółka wrzucisz i wracasz ....a z drugą bryką to już nie jest tak kolorowo :grin::wink:

Opublikowano

Monika miałaby niespodziankę :decayed:

Opublikowano
Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki :grin:

trochę?? ok trochę wezmę :wink:

a tak poważnei to już decyzja zapadła??

Tak... już czas :wink: BTW - kiedy po koła wpadasz?

PW

Opublikowano
Monika miałaby niespodziankę :decayed:

a Gosia dopiero....

:decayed:

Opublikowano

a co bedzie dalej?? Pasek czy cuś z audi??

Opublikowano

No jak klekota ma w pasku to musi być w/g planu v8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Monika miałaby niespodziankę :decayed:

a Gosia dopiero....

:decayed:

No już jest foch :grin:

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki :grin:

trochę?? ok trochę wezmę :wink:

a tak poważnei to już decyzja zapadła??

Tak... już czas :wink: BTW - kiedy po koła wpadasz?

PW

Odpisałem.

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

a co bedzie dalej?? Pasek czy cuś z audi??
No jak klekota ma w pasku to musi być w/g planu v8 :decayed:

Na pewno 4 pierścienie :decayed: Ale kolejny dupowóz - tu będziemy debatować czy 2.0TDI, 2.7TDI czy 1.8/2.0TFSI. W grę wchodzi tylko i wyłącznie automat.

...V8 to ma być 3-cie auto typowo dla mnie. Za jakiś czas :kwasny:

Opublikowano
Monika miałaby niespodziankę :decayed:

a Gosia dopiero....

:decayed:

No już jest foch :grin:

:decayed: pogodzi się :wink:

Opublikowano

kurcze szkoda tej B6-stki...ja już nadałem temat kumplowi i bratu

Opublikowano
No jak klekota ma w pasku to musi być w/g planu v8 :decayed:

Na pewno 4 pierścienie :decayed: Ale kolejny dupowóz - tu będziemy debatować czy 2.0TDI, 2.7TDI czy 1.8/2.0TFSI. W grę wchodzi tylko i wyłącznie automat.

...V8 to ma być 3-cie auto typowo dla mnie. Za jakiś czas :kwasny:

Ja bym wybrał z tej kolekcji 2.7 bo zawsze to v6 a o dźwięku 4cylindrow wiesz co myśle , czy to benzyna czy klekot :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.