Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: malinka

Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś :naughty::decayed:

patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś :wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:kox: malinka

Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś :naughty::decayed:

patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś :wink:

Tak - słyszałem, jak potem GPS spadł za zegary :polew:

Opublikowano
:kox: malinka

Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś :naughty::decayed:

patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś :wink:

Tak - słyszałem, jak potem GPS spadł za zegary :polew:

:polew:

ale po drobnej korekcie sprzet śmiga do dziś więc jest :kox:

Opublikowano
  • Autor
:kox: malinka

Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś :naughty::decayed:

patrz jak to szybko się wiadomości rozchodzą...na ja biorę przykład Bartek od najlepszych...a pamiętaj, że pierwszy gruby mod (RNS_E) to Ty mi robiłeś :wink:

Tak - słyszałem, jak potem GPS spadł za zegary :polew:

:polew:

ale po drobnej korekcie sprzet śmiga do dziś więc jest :kox:

To teraz jeszcze u mnie tylko repliki S line i gotowe :wink:

Opublikowano

wczoraj się rozgadałem...ale nic nie znalazłem...będę pamietał bo trza poszukać w dobrej kasie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wczoraj się rozgadałem...ale nic nie znalazłem...będę pamietał bo trza poszukać w dobrej kasie :decayed:

Thx. Też się będę rozglądał co by do wiosny modyfikację obręczny przeprowadzić :wink:

Opublikowano

No no, piękna :wink:

...nic tylko pozazdrościć :whistling:

Opublikowano

Piekna sztuka

Chetnie zakupie wal smialo biore w ciemno:polew::hi:

Opublikowano
Piekna sztuka

Chetnie zakupie wal smialo biore w ciemno:polew::hi:

za 35 tyś kupisz? ;D

=======================

miałem przyjemność siedzieć itp - miód :D

Opublikowano

Czy ja mowie ze juz kupie ?

Poczekam az skoncza sie gadzety do zamontowania a wlasciciel sie znudzi napewno bedzie warto i 35 dac drugiej takiej nie ma

Pozdro

Opublikowano

Ale zbędna dyskusja

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czy ja mowie ze juz kupie ?

Poczekam az skoncza sie gadzety do zamontowania a wlasciciel sie znudzi napewno bedzie warto i 35 dac drugiej takiej nie ma

Pozdro

Do zamontowania został już tylko piec webasto :naughty: Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce sprzedaż...

Teraz pytanie o zastępnik :decayed: 2.0TDI czy 2.0TFSI :eusathink:

Opublikowano

2,0 TFSI ma duży potencjał tuningowy :) z 2.0 TSI bez problemu softem 260 KM się wyciąga a z TFSI chyba jeszcze więcej

Opublikowano

Domyślam sie ze kolejny plac do modów bedzie w oznaczeniu audi :) ?

Opublikowano
  • Autor

Naturlich :decayed:

Opublikowano

no to pochwal sie już nad czym dokładnie myślisz hehe :D

Opublikowano
:evil:
Opublikowano
2,0 TFSI ma duży potencjał tuningowy :) z 2.0 TSI bez problemu softem 260 KM się wyciąga a z TFSI chyba jeszcze więcej

przeciez to ten sam silnik

Opublikowano
  • Autor

No dobra - żeby była jasność co do pomocy w wyborze jednostki...

2.0TDIQ vs. 2.0TFSIQ - w grę wchodzi tylko wariant S tronic. Nie nastawiam się na moc bo to nie będzie fun car (docelowo będzie jeszcze jedno auto, typowo pode mnie a to ma być "zapierdalacz" do codziennej, wygodnej jazdy // w zasadzie jest to zakup pod żonę, która wiecznie narzeka na niskie zawieszenie i obrywa mi osłony pod B6 :facepalm:).

8908.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.