Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TFSI lubią olej, stare zarówno jak i nowe :kwasny:

Kurcze zdawało mi się, że w tej kwestii zostało coś poprawione :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi a5 tfsi ale po tym co a6 żłopała chyba jednak zostanę przy 3.0tdi, podoba mi się ten silnik :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może Ci tak tylko znajomy mówi Bartek? Bo dla wielu osób jak auto bierze olej to szrot to może nie chce, żebyś tak myślał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi a5 tfsi ale po tym co a6 żłopała chyba jednak zostanę przy 3.0tdi, podoba mi się ten silnik :banan:

C6 jest cięższe od B8 ale... jakie miałeś wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwszy bym wiedział o tym czy bierze bo ten malkontent nic nie wie, generalnie na wiosnę 310+ robimy w ECU-Projekt :) więc jak by brał olej nie ryzykowalibyśmy takiego moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi a5 tfsi ale po tym co a6 żłopała chyba jednak zostanę przy 3.0tdi, podoba mi się ten silnik :banan:

C6 jest cięższe od B8 ale... jakie miałeś wyniki?

Ostatnio jak zacząłem robić przebiegi rzędu 800km+ tygodniowo to tak raz na 3 tygodnie się minimum zapalał, dolewałem z 1l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 będziesz rozbierał czy takiego jaki jest będziesz sprzedawał?

Już się zapowiada nowy projekt w kolejnym AUDI - bój się Boga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi a5 tfsi ale po tym co a6 żłopała chyba jednak zostanę przy 3.0tdi, podoba mi się ten silnik :banan:

C6 jest cięższe od B8 ale... jakie miałeś wyniki?

Ostatnio jak zacząłem robić przebiegi rzędu 800km+ tygodniowo to tak raz na 3 tygodnie się minimum zapalał, dolewałem z 1l

Matt, domyśliłem się, że Ci brał - chodziło mi o realne spalanie (jeździłeś, jesteś realnym źródłem danych :wink:). No i podaj kod silnika.

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

B6 będziesz rozbierał czy takiego jaki jest będziesz sprzedawał?

Już się zapowiada nowy projekt w kolejnym AUDI - bój się Boga :)

Nie rozbieram - poleci jak jest (jak się znajdzie ktoś chętny na forum a jak nie to mobile).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zapowiada nowy projekt w kolejnym AUDI - bój się Boga :)

B8 się nie boję - Grześ już praktycznie wszystko rozpykał :wink:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Używasz jakiś dystansów na letnie koła, ze tak ładnie wyglądają?

19" RS style?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAa widzisz Bartek, mi to trzeba dużymi literami pisać :decayed::decayed: kod silnika to BPJ, spalanie?

110km/h na tempomacie to około 7.7l~/100

miasto 10-12

150+- na autostradzie w trasie to 8.5-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" bez żadnych dystansów i samo tak wystaje do nadkola?

19"-tki już są u Artura w Bydgoszczy :decayed: Ta felga pochodziła z A6 a zatem szerokość 8,5" z ET 48. Taki efekt uzyskałem dzięki dystansom 17mm przód i 15mm tył.

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

AAa widzisz Bartek, mi to trzeba dużymi literami pisać :decayed::decayed: kod silnika to BPJ, spalanie?

110km/h na tempomacie to około 7.7l~/100

miasto 10-12

150+- na autostradzie w trasie to 8.5-9

Nie wiem czy sprawdzałeś ale ile ogólnie km robiłeś na baku - liczmy cykl mieszany vs. trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio 700km i tankowałem, samej trasy 800 by zrobił

Czyli miałeś jedną z pierwszych jednostek TFSI - muszę przewertować materiały i porównać co zmodyfikowano w jednostkach FL i tych pakowanych do B8 (4-literowe oznaczenia).

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

No i akceptowalny dla mnie taki wynik choć pewnie 2.0TDI zrobiłby na baku jakieś +300km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dystanse poszły razem z felgami pewnie? Bo będę regulował na wiosnę podobne parametry felg tylko et45:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...