Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225/45-17"

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok. Dzieki:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic wielkiego się nie dzieje - powoli auto przygotowywane jest na sezon zimowy (w końcu zamontujemy webasto - ale to jeszcze trochę, nie mogę dorwać pieca w dobrym stanie).

Środek dostał nowy panel klimy - przy okazji montażu czujnika jakości powietrza założyłem klimę 2002... No i skończyło się obdrapaniem przycisków:

oldclim.JPG

...na szczęście w magazynku Siemiana można znaleźć różne fajne rzeczy - w tym nówka funkiel panel z B7 (przełożyłem front i voila :decayed:):

newclim.JPG

Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO :facepalm:).

Opublikowano

Niezastąpiony Siemian :decayed:

Opublikowano
Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO :facepalm:).

A co było nie tak z Twoją tapicerka?

Opublikowano
  • Autor
Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO :facepalm:).

A co było nie tak z Twoją tapicerka?

Panel memo i alarmu są klejone do kieszeni - ani nie wygląda to dobrze ani nie trzyma (roczne różnice temperatur robią swoje). No a takich bońków ścierpieć nie umiem :decayed:
Opublikowano
To prawda - z biegiem czasu godzę się na pewne ustępstwa (jak chociażby kierownica) ale przycisków chromowanych nigdy nie chciałem :tongue4:

...przy okazji pochwalę się uruchomioną wentylacją postojową :wink: Miałem to odpalić przy montażu webasto ale przy obecnych upałach skusiłem się i jestem zadowolony. Wychładza wnętrze nie tak efektywnie jak solar ale różnica jest (może nie jest chłodno ale przynajmniej tapicerki wnętrza już nie parzą przy dotyku). Dla Gośki teraz jest to idealne rozwiązanie - przy stałych godzinach pracy, funkcja timer zdaje egzamin :thumbup1:

Wymieniłem panel MENU (w starym uszkodziło się pokrętło).

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/auxvent/menu.JPG

No a tak to wygląda w komputerze pokładowym (dodatkowa opcja + timer).

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/auxvent/auxvent.JPG

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/auxvent/timer.JPG

Witam,Panowie jak działa ta wentylacja postojowa o której pisał Bartek,co potrzebne by to uruchomić?

Opublikowano

Do zwykłej wentylacji potrzebny jest panel z przyciskiem Menu i odpowiednie podłączenie natomiast do przewietrzania wnętrza z klimy to jeszcze solar dach dochodzi:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Panel jest, ale solar,trzeba zapomnieć.

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Dzięki

Yep - montujesz panel 8E0 919 721 A i wiązkę do jego sterowania. Reszta to już tylko kodowanie...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

congratulacjone kolorku :thumbup1::wink:

Opublikowano
congratulacjone kolorku :thumbup1::wink:
O kuźwa kiedy, co, jak:shock3: Bartek trzeba to opić:drunk:
Opublikowano
congratulacjone kolorku :thumbup1::wink:

+1 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki - jak widzicie... Ktoś mi podbił oko :decayed:

Opublikowano
Dzięki - jak widzicie... Ktoś mi podbił oko :decayed:

to aż tyle roboty z tym:decayed: gratuluje:wink:

Opublikowano
Dzięki - jak widzicie... Ktoś mi podbił oko :decayed:

nie ktoś tylko pewnie HUGO

Opublikowano

to przekaż dalej, że mi też mogą podbić :decayed:

Opublikowano
congratulacjone kolorku :thumbup1::wink:

+1 :kox:

+2 :good::good::good::brawo::brawo::brawo:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.