Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartku jaki to koszt? sklep gajosa nie działa od jakiegoś czasu i nie ma jak szybko sprawdzić

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na allegro 49 w aso chyba 25 ale reki nie dam.

Opublikowano

Dbałość o detale - to mi się podoba :)

Opublikowano
  • Autor
Bartku jaki to koszt? sklep gajosa nie działa od jakiegoś czasu i nie ma jak szybko sprawdzić

Po rabatach zapłaciłem 47zł.

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Sprzedaję 19"... Stan bardzo dobry - proste, nie naprawiane, bez rys i zadrapań (dziś wróciły ze spa - z wyglądu jak nówki). Jest to felga 4F0 601 025 BA czyli z A6 C6 (szerokość 8,5" i ET48). Na kołach 4 opony Ventus Sport K104 235/35 (bieżniki: 2x 6.2mm, 1x 6.7mm, 1x 8mm). Koła wyważone i gotowe do drogi. W komplecie oczywiście są dekielki (nie ma ich na foto).

Cena 3500zł. Anyone?

19sell.JPG

19sell_2.JPG

Opublikowano

Bartek popraw link:naughty:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Już jest oki

Opublikowano

Bartek napisz do mlodego alias bankomata :wink: On cos burczal kiedys o kole innym :naughty:

Opublikowano
Bartek napisz do mlodego alias bankomata :wink: On cos burczal kiedys o kole innym :naughty:
Bankomat nie wieźmie bo mu kartę wcięło:grin::grin::grin:
Opublikowano

A ma byc w pl niedlugo to i by odebral i w kieszeni do samolotu przemycil...

@bartek i co tam wyszlo u tego kolegi z b7 i jego multi?

Opublikowano
  • Autor
A ma byc w pl niedlugo to i by odebral i w kieszeni do samolotu przemycil...

@bartek i co tam wyszlo u tego kolegi z b7 i jego multi?

Podesłaliście logi i póki co cisza... Za daleko mu chyba więc podejrzewam, że skończy się jakimś lokalnym majstrem :facepalm:

Opublikowano

No a z logow cos wyszlo? Ze pada?tzn cos wiecej ci powiedzialy? Bo on mowil ze niby auto jezdzi normalnie ...

Opublikowano
  • Autor
No a z logow cos wyszlo? Ze pada?tzn cos wiecej ci powiedzialy? Bo on mowil ze niby auto jezdzi normalnie ...

Dla mnie to nie skrzynia - chociaż coś tam pokazało. Motor = gubił zapłon na 2gim garze.

Opublikowano

No to dla niego chyba dobra wiadomosc :decayed: A z tymi felgami naprawde moze mlodego by pomeczyc :wink:

Opublikowano

Zaraz wystawiam swoje i biorę te od Bartka :decayed:

Opublikowano

Młody bankomat podobno na Rotiformy odkłada :whistling:

Opublikowano

młody bankomat myśli nad nowym autem już :decayed::decayed:

Opublikowano
młody bankomat myśli nad nowym autem już :decayed::decayed:

oj to chyba jak swoja karte zgubil, to nowa lepsza znalazl :wink:

Opublikowano
młody bankomat myśli nad nowym autem już :decayed::decayed:
Chyba Cię pogieło co teraz kupujesz Golfa III:naughty::grin:
Opublikowano
  • Autor

W ostatnim czasie na pw i tel. padło sporo zapytań odnośnie wyposażenia bagażnika - tutorial przygotowałem jeszcze będąc w Szwecji a teraz musiałem znaleźć trochę czasu aby go obrobić łącznie z fotkami (Domi jeszcze raz dzięki za "brakujące ogniwo" :wink:).

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy-282830/

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

...i dbania o bagażnik część dalsza. Pasek trzymający bagaże wymieniony wraz z uchwytami (stary zerwał się jakiś czas temu).

Użyte zestawy naprawcze:

- 8E9 861 790 A 6PS (124zł) // uchwyt paska, profil i wspornik

- 8E9 861 275 A MRE (115zł) // pasek

bagagebelt.JPG

Opublikowano
Wróćmy jeszcze na chwilę do tematu rolety w Avancie...

Jakiś czas temu zakupiłem zestaw naprawczy 8E9 898 661 4PK, który po zamontowaniu daje lepsze trzymanie zaczepom rolety (ta przestaje wypadać np. na wybojach)

Bartek a czy ten zestaw naprawczy montuje się na bolcach rolety czy w uchwytach na boczkach?

trzeba coś docinać,wiercić?

Opublikowano
  • Autor
Wróćmy jeszcze na chwilę do tematu rolety w Avancie...

Jakiś czas temu zakupiłem zestaw naprawczy 8E9 898 661 4PK, który po zamontowaniu daje lepsze trzymanie zaczepom rolety (ta przestaje wypadać np. na wybojach)

Bartek a czy ten zestaw naprawczy montuje się na bolcach rolety czy w uchwytach na boczkach?

trzeba coś docinać,wiercić?

Akurat ten numer który podałeś montuje się na uchwytach w boczkach - element ten jest przykręcany (tą samą śrubą która łączy dolny i górny słupek D) i dodatkowo podklejany (taśma samoprzylepna jest w komplecie).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.