Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dorwałem nareszcie kompletną instalkę na dwa wydechy :> Zdjęta z 2.5TDi FWD Avanta '03, cena okazyjna bo 370zł - tyle tylko że musiałem pruć po nią do Lubina więc jeszcze "stówka" na paliwo :confused4:

Wydech2x.jpg

Porównałem z 2.5TDi FWD Avant '04 kolegi i numeracja tłumików zgadza się idealnie :good:

Tłumik środkowy:

8E0 253 411 BE

Tłumiki końcowe:

8E0 253 611 DH (lewy)

8E0 253 611 DG (prawy)

Teraz jeszcze tylko dokładka S-Line - kurcze od jakiegoś czasu na allegro nic nie ma. W ASO za nową wołają 900zł, ze zniżką pójdzie za 800zł ale to chyba ostateczność... W sumie cały zderzak na allegro można wychaczyć za 500zł - problem w tym że narazie jest pustka ;( Jeśli ktoś z Was ma dostęp do dokładeczki - bardzo proszę o kontakt![br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 21:22_________________________________________________YEEEEAAAAAAHHHHH!!! :evil: Ale to idzie jak burza - przed chwilą dorwałem na allegro... 330zł

s-lineb6dupka.jpg

Jednak opłaciło się sprawdzać serwis co godzinę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie Wąski, Jasienica koło Bielska. Fly ty też zauważyłeś ten niepokojące wygięcie z prawej strony? ;) Zobaczymy jak przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie Wąski, Jasienica koło Bielska. Fly ty też zauważyłeś ten niepokojące wygięcie z prawej strony? ;) Zobaczymy jak przyjdzie.

powinno spasować, wszystko da sie zrobic, ja ciąłem u siebie przedni zderzak metodą forumową , żeby przednią dokładkę s line założyć. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że da radę, ciekawi mnie tylko ile lakiernik skasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za samo malowanie tylnej dokładki - 50pln po znajomce :> Mam nadzieję, że ta prawa strona to tylko na zdjęciach wygląda na walniętą.

Bart-S - szarpnij się na gest i zrób zakup w postaci funkiel nówek kolek 18/19" BBS LeMans :kox:

Będą drugie najładniejsze felgi na forum (jak i u Style'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz daj jakiegoś linka - idę obejrzeć Biker Boyz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam listwy S-Line - kupowałem w ASO w marcu więc akcja z allegro to nie ja :wink4: Mam dwa kontakty na takie części - mogę podpytać jeśli chcesz :) Jutro dryndnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Bartek to służę swoim rabatem w ASO zresztą wiesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Madasku :)

Marcin dzwoniłem i niestety nie mają tych części teraz. Jeden sprzedał wczoraj - koszt za komplet 400zł. A drugi ma teraz okres wakacyjny i mówi że interes rozkręci się znów dopiero we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dzwoniłem i niestety nie mają tych części teraz. Jeden sprzedał wczoraj - koszt za komplet 400zł. A drugi ma teraz okres wakacyjny i mówi że interes rozkręci się znów dopiero we wrześniu.

:confused4: dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcóweczki zakupione :> średnica 87mm, koszt 50zł za szt. (dzięki wentyl :good:)

koncowka.jpg

Jeszcze tylko srebrzanka i śruby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz daj jakiegoś linka - idę obejrzeć Biker Boyz :decayed:

Bartas -obejrzałeś film, to teraz chyba Suzi, albo Hanię kupisz jakąś, zamiast doinwestowywać A4 :polew:

A tak na poważnie, to proszę bardzo - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_avant_airride_stylepoznan-t54446.0.html - niby niepozorne i niezbyt urodziwe fele, a jedne z najdroższych w oryginale, jakie udało mi się znaleźć... :gwizdanie:

Co do listew, to ja również obok Marcina się dołączam do grona chętnych - jak będziesz miał, to wal śmiało na PW - okazyjnie S4 listwy również mogą być.

Do końcóweczki wydechu teraz - nie będą za duże na B6 :wink4:?? Wczoraj przykładałem fi 76mm, to nie jest wcale mała :naughty: Powiedz mi tylko, czy otwory w dokładkach S-Line i 1,8 T są jednakowe, czy różnią się jakoś wielkością ??

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:36_________________________________________________No more questions - fakt że do BMW - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=685294030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcóweczki zakupione :> średnica 87mm, koszt 50zł za szt. (dzięki wentyl :good:)

No to tu mnie rozczarowales... beda wygladaly slabo [jesli sie nie myle] :thumbdown:

Najladniejsze sa proste estetyczne koncowki, a te maja jakis "parapet".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...