Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz o czym mowa? :cool1:

zassanie nie jest możliwe bo jest gumowa klapka blokująca

to są wyloty.. one wypuszczają powietrze żeby można było drzwi zamykać..

a że z 2 strony jest 2 to można jeden zakleić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz o czym mowa? :cool1:

zassanie nie jest możliwe bo jest gumowa klapka blokująca

to są wyloty.. one wypuszczają powietrze żeby można było drzwi zamykać..

a że z 2 strony jest 2 to można jeden zakleić :tongue4:

Ups. :embarrassed:

Człowiek całe życie sie uczy. THX :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wywalenie gumek raczej odpada - wtedy do środka leciałby kurz... Pozostaje chyba tylko metoda "na wuja" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy do środka leciałby kurz...

właśnie dlatego mam zaklejoną :gwizdanie: bo trochę brudu już mi naleciało :wallbash:

a muzyczka.. :dance2:

A ja , głupi, miałem zderzak zdjęty i zostawiłem pierdzioszka, bo byłem święcie przekonany, że tak ma być :rolleyes:

ja zakleiłem od środka a do tego nie trzeba zderzaka zdejmować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gumki zostawiłeś w fabrycznej pozycji zaślepiąjąc czymś od wewnątrz? Nie hałasują od samych wstrząsów? Ja mam antenę kontroli ciśnienia do zainstalowania w zderzaku więc jednak będę musiał go zrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja , głupi, miałem zderzak zdjęty i zostawiłem pierdzioszka, bo byłem święcie przekonany, że tak ma być :rolleyes:

ja zakleiłem od środka a do tego nie trzeba zderzaka zdejmować :cool1:

Jutro powalczę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gumki zostawiłeś w fabrycznej pozycji zaślepiąjąc czymś od wewnątrz? Nie hałasują od samych wstrząsów? Ja mam antenę kontroli ciśnienia do zainstalowania w zderzaku więc jednak będę musiał go zrzucić...

tej przy głośniku nie mam bo już wcześniej wyjąłem, ale jak zakleisz nie ma prawa burczeć :) ale dla pewności możesz ja wy***ać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenę kontroli ciśnienia do zainstalowania w zderzaku więc jednak będę musiał go zrzucić...

jak tam postepy z czujnikami cisnienia :) ja mam zebrane graty :wink4: po swietach zaczne cos dlubac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczynam urlop - myślę, że do świąt się wyrobię ;)[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:43_________________________________________________Uff, rolety ver. Avant założone (dzięki za odwiert Fany :good:)

rolo1.JPG rolo2.JPG

Powoli rodzi się także projekt "kontrola ciśnienia w oponach" - dzięki pomocy Maćka udało się podpiąć większą część instalacji (na jutro zostawiłem sobie panel menu w tunelu). Sterownik i antena działają (jak widać linia diagnostyczna także :decayed:). Nie mam jednak sygnału z czujników ("świeże" chyba trzeba najpierw zaadaptować). Jutro po dołożeniu panelu spróbuję ruszyć dalej z tematem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bartek szczęka opada. :slina:

Jeśteś niedoścignionym wzorem :D

Ja się przymierzam do projektu tuner TV i pakiet oświetlenie ale to drugie małym kosztem bo chyba zrezygnuje z elektrycznych szyb z tyłu i zrobie same lampki oświetlenia podpinając się pod lampkę podsufitki. Niestety nie moża mieć wszystkiego co się chce :confused4: i trzeba czasami pójść na kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, a święta?? :decayed: :decayed:

Bartek, a święta?? :decayed: :decayed:

Swięta jak co roku będą i po po świętach :gwizdanie: :decayed:

W święta się odpoczywa... A że najlepiej wypoczywa mi się w garażu :decayed:

Julo chciałeś zobaczyć jak wygląda ori panel pod tuner TV - wczoraj zrobiłem przymiarkę (zaraz obok po prawej jest uchwyt ze sterownikiem kontroli ciśnienia):

tunertv.JPG

Jeśli chcesz założyć to bez ruszania boczku i cięcia półki - poproś Rosemayera o pomoc. W sprawie tylnych szyb w elektryce zaraz odpiszę Ci na pw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku Bartku..

ważyłeś może bryczke przed tymi wszystkimi modami, zaraz jak kupiles?

ciekaw jestem ile przytyła po tylu dokładkach :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super , ze zaczynasz kolejnego moda :good: no i jak sprawa z czujnikami :mysli: ciekawi mnie jeszcze numer czujnika 4D0 907 275 C

mi gdzies zonka zapodziala jeden czujnik jak sprzatala przed swietami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - po zmianie wydechu i dołożeniu schowka z lodówką i zmieniarką razem ze mną na pokładzie było 1700kg (koła 215/50/R17). Przy okazji wymiany springów i geometrii zważę go jeszcze raz - zobaczymy ile przytył ;)

no super , ze zaczynasz kolejnego moda :good: no i jak sprawa z czujnikami :mysli: ciekawi mnie jeszcze numer czujnika 4D0 907 275 C

mi gdzies zonka zapodziala jeden czujnik jak sprzatala przed swietami :disgust:

Szkoda, że nigdzie nie ma wykazu - dlaczego dany produkt został zastąpiony (np. w przypadku czujników B -> C -> D) i z jakimi modułami pracuje. Znacznie ułatwiłoby to diagnostykę - a tak znów trzeba dochodzić do wszystkiego samemu :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wymiany springów

co w końcu wybrałeś :mysli:

H&R -35mm - na próbę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...