Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabezpieczenie auta - odcięcie zapłonu / paliwa


marcinbaczek198

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tamtym roku posiadałem audi b4 z '93 1.9tdi, lecz dwa razy (za pierwszym razem ją znalazłem) skradziono mi ją spod bloku. Miałem pstryczek do odcinania zapłonu, lecz za drugim razem nie włączyłem go, gdyż auto opuściłem na chwilę. Obecnie posiadam a4 b6 z podobnym silnikiem (tyle że 130 kucyków). Nie mam takowego zabezpieczenia, a chciałbym to sobie zamontować. Moje pytanie dotyczy samego ,,pstryczka''. Czy zamiast przełącznika odcinania zapłonu jest możliwość zamontowania małego panelu z cyframi? Chodzi o to, aby odcięcie zapłonu nastąpiło po wklepaniu krótkiego, 3-4 cyfrowego kodu PIN. Orientujecie się, czy coś takiego jest możliwe? Może ktoś z Was już posiada taki motyw lub robił to dla kogoś innego? Z góry dzięki za odpowiedzi.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mon Braciak ma coś takiego w x-typie z 2003 r chyba , musi wklepać kombinacje dwóch przycisków ukrytych wewnątrz auta, przy nie wklepaniu auto gaśnie i zaczyna wyć alarm, dobre ale i wnerwiajace bo jak zbobruje spod świateł to auto myśli ze Cię właśnie zdychowali na auto i masz kilka secund na wklepanie kombinacji

Nie wiem czy to jest ori czy samoroba ale zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat a może by tak jakiś ukryty wyłącznik (przerwa) na obiegu do pompy paliwa tylko ciekawe czy nie wywali błędu? I co na to pompki w razie nie załączenia pstryczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamotować KD-2006 jesto blokada elektroniczna i działa na zasadzie że trzeba mieć cały czas pilota przy sobie np. w kieszeni i wsiadając do auta nic nie robisz a auto odpala, a jak zapomnisz pilota to auto po kilku sekudach zaczyna pikać i gaśnie. link Firma AMT - alarmy, zabezpieczenia, telewizja przemysłowa, CB radia, nawigacja gps, oświetlenie Xenon, sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowany lokalizator GPS z odcięciem pompy paliwa. Fajnie to wszystko działa. Wszystkim steruję z komórki. Jakbyś chciał więcej szczegółów to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gregor_gg opisz tu w temacie szczegóły tego sprzętu, też jestem zainteresowany jakimś zabezpieczeniem w moim audiku :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisujesz co i gdzie montowałeś?! myślisz, że na forum tylko uczciwi ludzie siedzą? - Twoja sprawa :eusathink:

Patent dobry, przyznaję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kolego lepiej usun tego posta bo opisales jak masz zabezpieczone auto.Najlepsze zabezpieczenie to takie o ktorym nikt nie wie.Po twoim opisie wystarczy znalesc auto a wypiecie zabezpieczenia to juz pare chwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowany lokalizator GPS z odcięciem pompy paliwa. Fajnie to wszystko działa. Wszystkim steruję z komórki. Jakbyś chciał więcej szczegółów to napisz.

Lokalizator to żadne zabezpieczenie. Jedynie jakiś ukryty patent który nie rzuca sie w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalizator to naciąganie na kasę. Każdy złodziej podchodząc do auta z gps ma zagłuszarkę a i domowe patenty są na zagłuszenie sygnału ale tak jak kolega pisze odcięcie zapłonu lub też pompy i nie mówić nawet żonie gdzie się aktywuje/dezaktywuje. Żadne piloty z których wystarczy zeskanować sygnał itd..... coś co jest masowe jest do ....d...y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że nadajnik gps to zadne zabezpieczanie złodzieje ten sygnał zakłucają specjalnym urządzeniem. mojemu kolesiowi prubowali ukrasć audiczke z zabezpieczeniem skrzyni biegów i sobie odpuścili. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moge w benzynie (gdzie) sie podłączyć ??

odcięcie zasilania pompy paliwa, lub odcięcie na przewodzie zasilającym sterownik silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na odciecie pompy paliwa tez jest patent. podaje sie zasilanie zaraz przy pompie i d*pa samochod pali i odjezdza. lepiej jakis kabelek albo dwa rozciac od kompa ktore powoduja unieruchomienie samochodu i wpiac przelacznik dobrze ukryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...