Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dębica Frigo 2,czy ktoś na takich jezdzi?


malika74

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę Ci tak. Mam frigo 2 w swojej Astrze. Jestem z nich bardzo zadowolony tyle ze tam mam 14', nie wiem jak frigo 2 spiszę się np jako 15 czy 16' i o większym profilu. Dębica na zime TAK na lato NIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 185/65/15 i jesli chodzi o kopny snieg to nie ma bata na tą opone :thumbup1:, gorzej jesli jeździmy tak jak kolega wyżej napisał po mokrym, no ale stosunek ceny do tego co opona oferuje jest moim zdaniem korzystny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę na 205/55r216 Dębica frigo 2 i jest ok. minus to ze mam indeks prędkości do 190 tylko. ale jeżeli chodzi o przyczepność na śniegu to jest bardzo dobra, na błocie pośniegowym nie najgorzej, ale mogłoby być lepiej. jest bardzo miękka oponą i to jej tez plus. Poleciłbym te opony. cena za ten rozmiar 251zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oponka na typowe warunki śniegowe, do wymagającej, szybkiej jazdy po mokrym i suchym lepiej poszukać czegoś innego. Dość szybko się ściera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na 195/60/15 i faktycznie na głębokim śniegu, błocie pośniegowym jest nie do pobicia, na suchym asfalcie jest dość przeciętna. Niestety na mokrym jest bardzo słabiutka. Na pocieszenie można dodać, że łatwo wyczuć granice jej przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rok temu Dębice, polecam w 100% dużo lepsze niż Michelin Alpin (moje poprzednie), kolejne jakbym kupował na zimę to również Dębice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas jeździłem na Dębicach Frigo i byłem bardzo zadowolony :thumbup1: Na dwójkach jeszcze nie jeździłem ale też nad nimi myślę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Dębice ale nie w Audi. Ogólnie nie złe jak na drogi zaśnieżone na mokry asfalt niezupełnie. Obecnie mam Dunlop SP Winter Sport 3D 195/55/r15 moim zdaniem są idealne do każdych warunków, podkreślam moim zdaniem, nie zawiodłem się na nich w zeszłym sezonie gdy je nabyłem;P nie są zbyt miękkie żeby się zdzierać na asfalcie ale wystarczająco żeby zatrzymać auto w przyzwoite odległości na zupełnie oblodzonej nawierzchni;) Jedynym minusem jest cena moja wersja opon wacha się od ok 300. ale bezpieczeństwo najważniejsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Frigo (jakie juz nie pamietam) w Corsie i sobie zachwalam, tak jak chlopaki wyzej pisali- na mokrym lepiej nie szarżowac bo raz prawie stłuke zaliczyłem jak typ gwałtownie zahamował na pasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U teścia w lanosie spisują się dobrze ale do swojego auta bym ich nie kupił za duża moc na kołach i za duże prędkości z jakimi się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U teścia w lanosie spisują się dobrze ale do swojego auta bym ich nie kupił za duża moc na kołach i za duże prędkości z jakimi się jeździ.

Zimą jeździjmy wolniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U teścia w lanosie spisują się dobrze ale do swojego auta bym ich nie kupił za duża moc na kołach i za duże prędkości z jakimi się jeździ.

Zimą jeździjmy wolniej :hi:

Jadąc autostrada w zimie na stok narciarski jeździ się min 160km/h więc wolniej jak w lecie.:P wiec dobre opony to podstawa. Do jazdy po mieście jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam się nad kupnem nowych opon jak w temacie,czy ktoś z kolegów używa i jakie są opinie na ten temat?

A ile kolega chce wydać na te opony?? Bo w sumie inne firmy nie są dużo droższe. Mam na myśli takie jak sava kleber czy fulda :good: A sava w testach wymiata ostatnio:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...