Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

bartolo84, to gorne to jest Becker i nie jest to ori radio. Raczej stosowane w Mercach, a tak to dostepne tak jak inne radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ori ...
Tylko oryginalne radio pasuje do audi - to moje zdanie i chyba wiekszosci......

Myślę że miażdząca większość tak uważa do której oczywiście zaliczam się i ja

Był kaseciak Chorusa - brakowało płyty - wiec jest teraz Concert.

f9448ea47a8adfa9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - brzydki ten Concert :mrgreen: Zreszta jak prawie każde radyjko kupowane z wozikiem.

Tego Pioniera 5800 podpasujesz kolorami pod A4, do tego bardzo dobrze gra. Nie jest to Alpine ale audiofilem to z pewnością nie jesteś więc styknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ori, ale ... jak męczysz sie przez kilka miesięcy z samym radyjkiem, bez CD, a na lepsze ori brak kasy ... to kupujesz Pionka 5800. I tak zrobiłem ja. A Adamooo pomógł wyrezać, jeszcze tylko pozakładam maskownice i będzie można robić zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ori..., tak to prawda, ten wygląd, kompozycja, stuprocentowa ergonomia. No i brzmienie!!! Pamiętajcie że projektanci od car audio w audi to fachowcy, inżynierowie, akustycy, którzy wkładając gammy, delty, koncerty, chorusy, symphony..., nie pojechali po nie do Media Markt. Ori to idealny stosunek mocy do brzmienia. Tego nie osiągnie się za 100 euro. Ja mam poczciwą gammę, i dalej ona dla mnie świetnie brzmi i wygląda. No i przedewszystkim nie jest choinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salut,

a co powiecie na radio aura CD z seata toledo. podswietltenie czerwone produkcja 2000 rok wiec chyba juz calkiem przyzwoite parametry, sa roznice w wymiarze szerokosci panela ale chyba da sie dopasowac lekko szlifujac plastik w radiu. a tansze od concerta srednio o 300PLN i chyba nie wymaga przerobekw instalacji. czy ktos jz z nim probowal i moze potwierdzic moje domysly? ja chyba zeryzykuje i kupie na allegro.

lukas23: a co bys powiedzial jakbym Cie wysłał do przeczytania pierwsze regulaminu :?:

kazdy nastepny post bez wizyty w newbie bedzie kasowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam , że tylko ori, reszta jak dla mnie to taki wiejski tuning, u mnie siedzi Symphony+Bose- na razie nie narzekam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta jak dla mnie to taki wiejski tuning

No, no, no.

Chamuj łodrobine bajerę, bo zastanawiam się czy się nie obrazić. :mrgreen:

Nie zawsze jest to kwestia dizajnu, czasem też kasy.

Jeśli jesteś skłonny opchnać mi swoje to na co na razie nie narzekasz, w cenie Pionka, którego nabyłem, to możemy o wiejsckimtuningu gadać. Jak nie, to ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj a prędzej czy później znajdziesz, a co do gustów to jednemu podoba cie córka a drugiemu matka więc ja już w tym temacie nie mam nic do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji murzyn

Najlepiej do a4 pasuje radio becker traffic pro 7280 z czerwonym wyswietlaczem. Jka zrobie fotki to wrzucę ale osoby co nie bardzo znają sie na audiczkach po ejsciu do auta mówią : o i radio oryginalne.....

Naprawde pasuje idealnie i ma nawigację :< :< :< :<

[ Dodano: 26-12-2006, 04:15 ]

tylko bcker traffic pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji murzyn

ludzka rzecz bladzic ;)ale o co chodzi?? :P Jak bys jakis cytat wrzucil byloby prosciej sie ustosunkowac :P

Najlepiej do a4 pasuje radio becker traffic pro 7280 z czerwonym wyswietlaczem. Jka zrobie fotki to wrzucę ale osoby co nie bardzo znają sie na audiczkach po ejsciu do auta mówią : o i radio oryginalne.....

Naprawde pasuje idealnie i ma nawigację

....jezeli tak jest to bede bardzo szczesliwy...juz mam serdeczie dosc chorusa

prosimy o dokladne foto - bedziemy doceniac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo wracam do tematu aury z seata. nabylem takie cd i sluchajcie a raczej czytajcie .. wyglada rewelacyjnie. trzeba troche obciac w radiu plastiki po bokach ale dla kogos kto kocha audi i lubi poswiecic mu czas to sama przyjemnosc. mocowania pasuja podswietlenie jak oooo isamo radio calkiem ok. pozostaje tylko kwestia kostki . iso 20pinowe w seacie ma troche inne funkcje. generalnie problem jest z uaktywnieniem tylu i wzmacniaczem antenowym. narazie swieta i jeszcze tego nie zrobilem jak tylko zrobie napisze. w kazdym razie wyglad perfect. przod gra super. jesli nie boicie sie elektroniki albo macie jakiegos fachowca to kupujcie juz teraz!!!. i za max 350PLN macie pieknie wpasowane cd. pozdrawiam. merry x-mas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...