Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

zwolennicy orginalnych radyjek jak widze chwalą sobie model Concert, a co sądzicie o Chorus II (stosunkowo mało się o nim mówi) zauważyłem ze są one troszeczke tańsze niż Concerty, czy są gorsze ? Borykam się z myślami który kupić żeby nie wywalić pieniędzy w błoto, do radia chce podłączyć zmieniarke, subwoofer oraz głosniczki przod i tył. Możecie poradzić mi coś w tej kwestji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio to ma kolor srebrny chyba nie bardzo pasuje w dzień, no i cena trochę odstrasza (1600zł)

pctr.php?picture=32_281_b1

ale w nocy wygląda super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edekxp no przeciez pisalem w poscie wyzej ze to radio jest srebrne, i ze mam je srebrne i dlaczego je mam srebrne tez napisalem, no i napisalem tez ze jest wersja czarna KD-LHX552 tak dla zainteresowanych. A co do ceny to w temacie nie ma napisane "najbardziej pasujace tanie radia do naszego auta to....." :>

Widze ze Bartass1 cena sie zbytnio nie martwi... Te radia co pokazal na zdjeciach ktore rzekomo nie pasuja wogole do audi pewnie tez sporo kosztowaly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, cena jak cena te radia są kolekcjonerskie, np. tej alpinki , której zdjęcie "usunąłem" jest na świecie 300 szt.. Dla mnie istotniejszym faktem niż design jest brzmienie a charakteru w/w radiom nie brak ;], kto sluchał ten wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o tym mowie :-) Co niektorym bardziej zalezy na brzmieniu niz wygladzie, podobnie jak mi, moglbym sprzedac te radio i kupic sobie ori audi, ale po co, zadne ori radio nie zagra tak jak np alpine.... Ale kazdy ma inny sluch i kazdy lubi co innego... Pokazalem co mam w aucie.

bartass1 jak sie zrobi cieplej a bede chcial jakis sprzecik zalozyc tzn chodzi mi o dobry przod to sie zglosze :P nie mam daleko do wroca jakies 250 km hehehe :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już była debata na temat nowej lini Clariona 2007.. Jednogłośnie wyszło, że styliści się nie popisali.. Wyszły tylko modele "budżetowe" nic zamiast drx'a 9255 mialo być coś nowego, coś w deseń hx-d2 a tu kupa, wrzucili dziwolągi, jestem ciekaw czy tak gra jak wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to moje Sony CDX-GT300S i bardzo sobie chwalę mozliwości tego radia. 20 programowanych stacji z RDS'em of course :) do tego odtwarzacz CD/MP3 czyli jedna płytka - 8 godzin muzy i trasa przejechana :) Poza tym płytka az tak nie skacze (chyba że jedziemy szybko po "kocich łbach"), radio gra wyśmienicie i w ogóle ma fajny wygląd, a ściagany panel to dodatkowy atut :)

cdx-gt300s_left_im.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem słuchałem tego radia w sklepie i gra ładnie ale równiez słuchalem pioniera i jakoś niby troszkę lepiej, może wina ustawien korektora.

Lepiej jakby było czarne

Przyciski podświetlone na czerwono a clarion - bursztynowy, czyli jednak nie czerwony.

Nigdzie w moim mieście takiego clariona nie znalazłem i nie wiem jak gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokuj z firma Clarion. moja siorka ma w 207 CC fabrycznego Clarion-a i to radio bylo juz 3 razy wymieniane (zawsze na nowe). to sa po prostu francuskie shi..

O ile wiem to Clarion nie jest francuski :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokuj z firma Clarion.

Oj błądzisz ;) drx9255 , hx-d1 , hx-d2, drx9175... kilka modeli abyś się z nimi zapoznał, później opisz wrażenia,

Nie skreślaj marki, skoro mialeś doczynienia z jednostkami, raczej seria budżetowa..

Clarion robi/robił bardzo dobre radia.. Jak każd producent ma w swojej ofercie coś taniego, droższego i drogiego, => "fajnego" , mało rewelacyjnego lub świetnego..

O ile wiem to Clarion nie jest francuski

No z moich też nie jest, ale ja to się tam nie znam ... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak uwazacie. ja tylko mowie z doswiadczenia. tu moge rowniez przytoczyc przyklad mojego kumpla. 2 lata temu kupil nowiutkiego Clariona (nie stety nie pamietam modelu) i po 2 miechach pad laser. toeche sie omeczyl z uznamiem gwarancji ponieaz kupawal radyjko w necie. napisal pare pism i w koncu mu ja uznali i laser zostal wymieniony. radosc byla wielka ale po trzech tygodnich znowu ten sam zokn. wk....l sie i radio poszlo do zyda. acha i nie byla to zada taniocha bo dal za nie cos kolo 800 zl czy jakos tak.

BTW to jakiej produkcji jest clarion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam fotki mojej nowej alpinki CDA 9852RR- zdjecia tego nie oddaja ale kolor identiko z oryginalem. mysle ze calkiem niezle wpasowala sie do mojego wnetrza - jakies sugestie??

DSC01404.jpg

DSC01405.jpg

DSC01406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe no Alpine to zawsze jest szaleństwo, bardzo ładnie pasuje do wnętrza, zwłaszcza nocą ;)

tam edekxp chyba czepiał sie mojego Soniaczka, że lepiej byłoby, gdyby było czarne... hmmm ja bardzo lubię kontrasty i jak dla mnie to radyjko świetnie pasuje :) Zrobię fotki i zarzucę, to zmienisz zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...