Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ori ...
Tylko oryginalne radio pasuje do audi - to moje zdanie i chyba wiekszosci......

Myślę że miażdząca większość tak uważa do której oczywiście zaliczam się i ja

Był kaseciak Chorusa - brakowało płyty - wiec jest teraz Concert.

Obrazek

A ja mam pytanko czy taki Concert pasuje do B5 1995r? ;) Mam teraz Pionka P70BT ale bede sprzedawał całe nagłośnienie i chce włąśnie takie radyjko założyć bo u mnie orginalne było na kasete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pod rozwagę coś z kartami SD lub innymi ale na pewno coś co odtwarza mp3. Ja na 2 kartach SD 1GB zmieściłem 27 płyt CD zripowanych! Alternatywa dla zmieniaza no i nie ma ciągłego rysownia, przebierania....

Osobiście uważam, ze firmowe to firmowe.... Choć nienajładniejsze.

PopzdrowieniA4

już pisałeś o tym w innym poście, to temat o radiach pasujących do auta

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ma ktos z was pionka 5800 ? chodzi mi czy to radyjko ma system antywstrzasaowy i czy uzytkownicy nie narzekaja ja przeskakiwanie plyty na dziurach ? dzieki z gory za odpowiedz pozdro

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 12:54 ]

co to ma wspólnego z tematem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaję przy radiu Audi Concert I. Pasuje do auta najlepiej. Pewną niedogodnością jest brak możliwości odtwarzania plików mp3 w dyskretny sposób tzn. bez wystających z kaseciaka przewodów adaptera, czy podłączania transmitera radiowego w gniazdo zapalniczki. O zmieniarce oczywiście nie wspomnę bo to większy wydatek i problem z różnymi formatami plików. Znalazłem złoty środek, może niezbyt tani, ale dający dobrą jakość dźwięku i nie zakłócający feng shui :) deski rozdzielczej. Kupiłem taki Adapter. Zamieniłem mini jack'a na gniazdo i przykleiłem wewnątrz tunelu środkowego pod dźwignią hamulca ręcznego. Teraz wystarczy mi krótki kabelek z mini jack'ami na obu końcach i gra muzyka z przenośnego odtwarzacza.

56a5c75046eef714596974awk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaję przy radiu Audi Concert I. Pasuje do auta najlepiej. Pewną niedogodnością jest brak możliwości odtwarzania plików mp3 w dyskretny sposób tzn. bez wystających z kaseciaka przewodów adaptera, czy podłączania transmitera radiowego w gniazdo zapalniczki. O zmieniarce oczywiście nie wspomnę bo to większy wydatek i problem z różnymi formatami plików. Znalazłem złoty środek, może niezbyt tani, ale dający dobrą jakość dźwięku i nie zakłócający feng shui :) deski rozdzielczej. Kupiłem taki Adapter. Zamieniłem mini jack'a na gniazdo i przykleiłem wewnątrz tunelu środkowego pod dźwignią hamulca ręcznego. Teraz wystarczy mi krótki kabelek z mini jack'ami na obu końcach i gra muzyka z przenośnego odtwarzacza.

transmiter nie koniecznie mysi być podłączany do zapalniczki

http://www.allegro.pl/item158065424_odtwarzacz_mp3_pentagram_vanquish_fm_rt_1gb_5zl.html

i masz wszystko w jednym -> mp3 z wbudowanym transmiterem fm -> bez kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne radio zdecydowanie wygląda najlepiej, właśnie jak "garnitur na miarę" ale z kasetą adapterem też możma "zakręcić" i nie psuć wygladu deski . puścić kabelek w środku radia- opisałem to w naszym warsztacie, śmigam już z tym długo ,wszystko gra i buczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co racja to racja ze ori wyglada najlepiej. Ogolnie audi ma stonowany design i inne radia choc moze i dobre wygladaja jak z placu, poprostu jak piernik do wiatraka. Ja mam concert niestety nie moge znalesc zadnych danych do niego. Wiem tyle ze jest produced by grundig. Teraz montuje wzmak v12, wymieniam kable, glosniki morel, daje suba JL i nie wiem czy to radio nie obnizy znacznie poziomu. Jak myslicie? Podobno jest mozliwosc ingerencji w radiu - zmiana przetwornikow itp....

PS wzmaka podpinam pod wyjscie bose? (przejsciowki) Jak wtedy wyglada sterowanie?

Pozdrawiam fanow "4 kółek"

zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i do NEWBIE

EDYT BY:Piotr1602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wygląd fajna sprawa jednak tp cp leci z głosników jest dla mnie ważniejsze.

Ja u siebie mam ALPINE CDE-9848RB kolorystycznie nie pasuje kompletnie ale jak gra i to na przednim ori komplecie głosników (od BETY nie dostały po tyłku przez 10 lat), na tyle mam dwudrożne JBL. Jak na moje uszy efekt niezły.

Jedno co mi się, maży to NAVI ale chyba prościej i taniej bedzie kupic zwykły GPS.

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pasuje extra i fajny bajer z KeyCard...

BlaupunktRD104Munchen.jpg

klawiszed extra pasują kolorek kąt jasność i CD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...