Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Taktuś

"Pamiętajcie że projektanci od car audio w audi to fachowcy, inżynierowie, akustycy, którzy wkładając gammy, delty, koncerty, chorusy, symphony..., nie pojechali po nie do Media Markt. Ori to idealny stosunek mocy do brzmienia. Tego nie osiągnie się za 100 euro. Ja mam poczciwą gammę, i dalej ona dla mnie świetnie brzmi i wygląda. No i przedewszystkim nie jest choinką."

Heheheh to napisales :) akustycy inzynierownie fachowcy.. hehehehe rozbierales drzwi u siebie w a4 ? jesli nie to poprostu "zlap" za tapicerke od dolu i docenisz prace fachowców z ingolstadt.. masz za free bass reflex.. :P tragedia... ogolnie caloksztalt jest spierdzielony. o TYM CO TAM JEST moznaby ksiazke napisac.. sprobuj wsadzic woofer 16 cm i zeby zagral sensownie !! zycze szczescie i owocnych prac z bardzo wyszukana kreatywnoscia :D ... pozdro ..... hehe akustycy :D:D :D :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh to napisales :) akustycy inzynierownie fachowcy.. hehehehe rozbierales drzwi u siebie w a4 ? jesli nie to poprostu "zlap" za tapicerke od dolu i docenisz prace fachowców z ingolstadt.. masz za free bass reflex.. :P tragedia... ogolnie caloksztalt jest spierdzielony. o TYM CO TAM JEST moznaby ksiazke napisac.. sprobuj wsadzic woofer 16 cm i zeby zagral sensownie !! zycze szczescie i owocnych prac z bardzo wyszukana kreatywnoscia :D ... pozdro ..... hehe akustycy :D :D :D :one:

_________________

fakt, że sluchając np. "sandstorm" Darude nie będzie glębokiego łump, łump, łump( aż się wszystkie śrubki poodkręcają), a i dziewczęta przechodzące akurat chodnikiem się nie obejrzą, ale do słuchania takich np. zeppelinów ( których gorąco polecam) te sześć głośników + fabryczny sub zupełnie wystarczą. Brzmią wspaniale. Dla mnie OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie o to chodzi, ja nie slucham "łupanki", takze do odkrecania srubek mam srubokret.Ogolnie, cale audio w naszych a4 jest po pierwsze beznadziejne, po drugie aplikacja pozostawia BARDZO WIELE do zyczenia... Takze wszelkiego rodzaju przerobki oparte sa o duza doze pomyslowosci... Ale bedzie kiedys osobny temat o tym :) juz niebawem... Prace maja sie ku koncowi :diabel2:

Ps. Zeby nie byc goloslownym podam przyklad systemu bose w a8. Glosniki 2 ohm, z przody komory z bass reflexem, z tylu... hmm papierowa 10 szerokopasmowa - NIEPOROZUMIENIE.. Caly ten system zagral po zmianie radia ALPINE 7909J + wzmacniacze sony xes m1 i m3 + sub cerwin vega 104, nie powiem poprawa znaczna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano wrzuciłem radio Concert I( po uprzednim wyrezaniu pinu 3 w złączu A za radą kolegi alfuta)i gra, ale mam wrażenie że brzmi gorzej ( takie drewienko ). Wszystkie głośniki grają, ale nie ma czegoś, gamma którą miałem wcześniej grała "pełniej"( w kodach wyposażenia właśnie przewidziana gamma), nie wiem czy to tylko wrażenie!!! :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz o seat aura CD. mozna spokojnie kupowac do naszych oooo a4. podpiecie pod wzmacniacz i sub banalne. elektronik samochodowy zrobil mi to w 10 min. gra super. nareszcie CD jak oryginal w moim oooo. :) i to za polowe ceny concerta. polecam taki myk wszystkim ktorzy chca miec w starszych modelach a4 dobrze grajace a co takze wazne idealnie pasujace do A4 temat zamkniety chyba ze zrobie zdjecia to jeszcze wpuszcze do forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz o seat aura CD. mozna spokojnie kupowac do naszych oooo a4. podpiecie pod wzmacniacz i sub banalne. elektronik samochodowy zrobil mi to w 10 min. gra super. nareszcie CD jak oryginal w moim oooo. :) i to za polowe ceny concerta. polecam taki myk wszystkim ktorzy chca miec w starszych modelach a4 dobrze grajace a co takze wazne idealnie pasujace do A4 temat zamkniety chyba ze zrobie zdjecia to jeszcze wpuszcze do forum

Jak możesz to daj to zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj typ Pioneer DEH-P55BT

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/DEH-P55BT/index.html

Fotki calej deski rodzielczej mile widziane.

Pozdrowienia!

Ja właśnie takie założyłem u siebie.

Piękna sprawa, można idealnie dopasować kolor wyświetlacza i przycisków do deski rozdzielczej.

Tutaj jest zdjęcie tego radyjka : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25c4002720e6b4de.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie bartex !!! Czy ramka standardowo jest koloru szarego ? Jakie wybrales glosniki do tego radyjka?

Tak ramka jest koloru szarego, ale to nie problem gdyż radio jest czarno-szare i nie wygląda to źle ;)

A co do głośników to z przodu zamontowałem Hertz ESK 130 - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146299279

Grają całkiem przyzwoicie.

Jeżeli chodzi o tył to mój typ to PIONEER TS-W306DVC - http://www.allegro.pl/item152308841_pioneer_ts_w306dvc_nowe_i_potezne_gwar_od_ss.html

Będę montował je w półce - 2szt. oczywiście jakiś konkretny wzmacniacz, zrobię dobre wygłuszenie i myślę, że będzie idealnie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zaopatrzylem sie w pionka DEH P55BT i jest super. kolor identyczny co cala reszta tylko dioda oznaczajaca polaczenie Bluetooth jest w kolorze niebieskim, ale mi to wogole nie przeszkadza. teraz zastanawiam sie nad glosnikami w drzwi.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @skirav wrzucaj foty tego seatowskiego radia!! Chciałbym się przyjrzeć jak to wygląda... A jak to współpracuje z komputerem pokładowym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Beckera Traffic Pro uważam że pasuje idealnie ma nawigacje i nie ma zbędnych funkcji które tylko pogarszają jakość odbioru ale to wszysko kwestia gustu :) Ja teraz będe wkładał starą alpine nie pasuje tak jak to radio ale chce deca i dobrą zabudowe... coś kosztem czegoś. Radio ma podświetlanie Mercedes Audi, pozytyw/negatyw

negativ.jpg

Positiv

positiv.jpg

Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale jak mi sie uda to zrobie coś lepszego i wsadzę :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Beckera Traffic Pro tu macie kilka zdjęć mojego radia

Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale jak mi sie uda to zrobie coś lepszego i wsadzę :diabel:

Pausje raczej do mercedesa IMO do A4 pasuje tylko Ori radio reszta wygląda strasznie prawie każde radio sterczy jak parapet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych ma grać dla innych wyglądać... ;) ja osobiście nie mam nic do systemu Bose Audi (dla mnie za mało) fakt że wygląda to świetnie i żadne inne radio nie będzie pasowało tak jak fabryczne ale uważam że taki Becker też jest ok. Jeszcze jedna sprawa nie wszyscy mają słuch akustyczny jedni słyszą więcej inni mniej i to nie jest niczyja wina nie mówię tu o "łomocie" typu techno itp Po prostu nie oszukujmy się żeby wsadzić do samochodu w miarę dobre radio głośniki jakiś wzmacniacz i przewody trzeba liczyć ok 10tys zł na nowe graty wcale nie z najwyższej półki robiąc to częściowo na nowych i na używanych w 3-5 tys. się zamkniemy. Nikt mi nie wmówi na tym forum że fabryczny Bose gra lepiej-wygląda tak ale nie gra... ;) po prostu możecie tego nie słyszeć i tyle :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...