Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

cos Cie pamiec zawodzi, bo nie rok temu a chyba w grudniu i stan/wyposazenie bylo takie samo.

może w grudniu :wink4:

ale to tym bardziej,pół roku minęło,a cena o prawie 30tysi niższa :cool1:

a co do mojej pamięci,to w grudniu niebyła przypadkiem cena jakoś 130tyś. :mysli:,a 119 bez czegoś tam :mysli:

Auto tyle warte ile może dać za nie kupiec :)

Nawet za 90 tys bedzie mega ciezko sprzedać ale nie tym dyskusja.

Powtorze sie ale autko klasa, wnetrze piekne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojej pamięci,to w grudniu niebyła przypadkiem cena jakoś 130tyś. :mysli:,a 119 bez czegoś tam :mysli:

nie

Auto tyle warte ile może dać za nie kupiec :)

Nawet za 90 tys bedzie mega ciezko sprzedać ale nie tym dyskusja.

Powtorze sie ale autko klasa, wnetrze piekne :good:

dokladnie tak. nie warto oddawac za "darmo" jak ma sie cos sprawdzonego i fajnego.

no chyba ze nastepca jest tego wart. niestety w tym wypadku wbrew zapowiedziom okazalo ze tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojej pamięci,to w grudniu niebyła przypadkiem cena jakoś 130tyś. :mysli:,a 119 bez czegoś tam :mysli:

nie

Auto tyle warte ile może dać za nie kupiec :)

Nawet za 90 tys bedzie mega ciezko sprzedać ale nie tym dyskusja.

Powtorze sie ale autko klasa, wnetrze piekne :good:

dokladnie tak. nie warto oddawac za "darmo" jak ma sie cos sprawdzonego i fajnego.

no chyba ze nastepca jest tego wart. niestety w tym wypadku wbrew zapowiedziom okazalo ze tak nie jest.

To chyba już teraz możesz zdradzić co chciałeś kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba już teraz możesz zdradzić co chciałeś kupić?

RS4 kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC z tą ceną, ciekawe jak by auto zginęło ile byś dostał :thumbdown: jak znam życie to max 50 koła, za 90 to można już spoko B8 wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale bez przesady - myślę, że 50 to troszke mało - 60 to chyba bardziej realne - a co do B8 za 90 tyś zł to za podstawową wersję z podstawowaym silnikem podziękujemy - wolę B7 z tego wątku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale bez przesady - myślę, że 50 to troszke mało - 60 to chyba bardziej realne - a co do B8 za 90 tyś zł to za podstawową wersję z podstawowaym silnikem podziękujemy - wolę B7 z tego wątku :wink4:

dokladnie , kazdy wydaje swoje jak uwaza i o ile dobrze pamietam to ten konktretny samochod tak jak mowil kolega Rosemeyer kosztowal prawie 300 tys bo jest tak dopasiony wiec nie ma cie co dziwic ze jest drozszy nisz wiekszosc , oczywiscie mozena tu tez polemizowac bo ja bym tez nie dal takiej kasy za samo wyposazenie a kupil bym zdecydowanie mocniejszy motor ale zdecydowanie bym woal to auto za 90K niz B8 to to byl by straszny golas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie ideał :good:Rosemeyer wymieniałeś cały układ wydechowy czy tylko końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie ideał :good:Rosemeyer wymieniałeś cały układ wydechowy czy tylko końcówki?

Chyba od srodkowego po tlumiki od S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie ideał :good:Rosemeyer wymieniałeś cały układ wydechowy czy tylko końcówki?

Chyba od srodkowego po tlumiki od S4.

:good:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 09:01_________________________________________________Tym razem już na poważnie ;)

Sprzedam auto - szczegóły http://allegro.pl/show_item.php?item=1153807670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena spora, ale odpowiednia, bo nie jest to zwykłe, poleasingowe B7 jakie są w 99% na Allegro.

Ja właśnie wystawiłem swoje auto chociaż bardzo mi go szkoda, ale od 2 miesięcy mam już coś nowego i nie ma sensu go trzymać. Cena jest zaporowa ale może znajdzie się koneser :decayed: Jak nie to będę obniżał i tyle - nic nie ryzykujemy, a można tylko zyskać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena za autko jest rozsądna. Gdybym dzisiaj szukał takiego auta to jechałbym ustalić cenę końcową i kupować. Ja za swoją dałem w niemcowni grubo powyżej 100 tyś zł. Samochody do 10 tyś sprzedają się jak świerze bułeczki. Takie auto jest wybredne i czeka na odpowiedniego nowego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mi sie wydaje ze troche przesadziles z taka cena... tzn mozesz i chciec za nia i 100 tak jak reniek :kox: ale ciekawe kto i kiedy to kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mi sie wydaje ze troche przesadziles z taka cena... tzn mozesz i chciec za nia i 100 tak jak reniek :kox: ale ciekawe kto i kiedy to kupi...

Świetne podejście, ludzie kupujcie okazje na alledrogo tak dalej, przecież mamy nowy serwer klubowy, trzeba wykorzystać jego zasoby, nowymi WASZYMI problemami związanymi z WASZYMI kupionymi okazami na alledrogo!

Takie podejście jest śmieszne, niech to auto stoi na allegro pół roku, w końcu trafi się rozsądny koleś który, wie że chce jeździć autem a nie żeby auto jeździło w jego portfelu i robiło mu przeciąg. Ja dałem za dużo za swoje B6 patrząc na ceny takich samych modeli z allegro, ale mam święty anielski spokój i tylko je po prostu eksploatuję.

PS. To jest moje zdanie nie każdy musi się z nim zgadzać.

Żeby nie było OT to auto jest za***iste :wink4:, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mi sie wydaje ze troche przesadziles z taka cena... tzn mozesz i chciec za nia i 100 tak jak reniek :kox: ale ciekawe kto i kiedy to kupi...

Świetne podejście, ludzie kupujcie okazje na alledrogo tak dalej, przecież mamy nowy serwer klubowy, trzeba wykorzystać jego zasoby, nowymi WASZYMI problemami związanymi z WASZYMI kupionymi okazami na alledrogo!

Takie podejście jest śmieszne, niech to auto stoi na allegro pół roku, w końcu trafi się rozsądny koleś który, wie że chce jeździć autem a nie żeby auto jeździło w jego portfelu i robiło mu przeciąg. Ja dałem za dużo za swoje B6 patrząc na ceny takich samych modeli z allegro, ale mam święty anielski spokój i tylko je po prostu eksploatuję.

PS. To jest moje zdanie nie każdy musi się z nim zgadzać.

Żeby nie było OT to auto jest za***iste :wink4:, pozdrawiam.

smieszny to ty jestes czlowieczku... nikt tu nie mowi o "okazjach" zlozonych z 4 aut w jedno, mozna kupic bardzo lande auto dobrze utrzymane za mniejsze pieniadze... wiec kontroluj bajere.... za 90 tys mozna kupic A6 3.0 tdi w full wersji z 2006 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cie obchodzi jaka cene wystawil?

Tak wyposazonej/doposazonej to jeszcze nie widzialem...To i cena odpowiednia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cie obchodzi jaka cene wystawil?

Tak wyposazonej/doposazonej to jeszcze nie widzialem...To i cena odpowiednia...

to kupuj... jak bedziesz czytal z zrozumieniem to moze sie doczytasz ze mnie to nie obchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem kolega HeresR32 się czepia (zobacz ile takie zadbane sztuki kosztują w DE i wtedy się wypowiedz ;) )... :decayed:

bez OT: auto świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszny to ty jestes czlowieczku... nikt tu nie mowi o "okazjach" zlozonych z 4 aut w jedno, mozna kupic bardzo lande auto dobrze utrzymane za mniejsze pieniadze... wiec kontroluj bajere.... za 90 tys mozna kupic A6 3.0 tdi w full wersji z 2006 roku

Przepraszam :wink4:, za moją śmieszność EOT.

Fura kozak! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...